Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. [quote name='darii_iia']Świetne psiuuńki. :) Widać, że sprawia im, to wieelką radochę. ;:) Ja z moimi też terenuję agility. ;) Naraze tylko z Drakusiem. Lucek stopniowo jest przyzwyczajany do agility poza tym jest za młody. ;)[/QUOTE] Trenujecie w Jumpie? [img]http://img19.imageshack.us/img19/1336/img2871w.jpg[/img] [img]http://img848.imageshack.us/img848/5994/img2880.jpg[/img] [img]http://img695.imageshack.us/img695/115/img2888ln.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/903/img2891z.jpg[/img] [img]http://img859.imageshack.us/img859/1662/img2892p.jpg[/img] [img]http://img832.imageshack.us/img832/6574/img2894sn.jpg[/img]
  2. Brakuje? Jeśli chodzi o mnie to jestem na innych zdjęciach :evil_lol:. [img]http://img809.imageshack.us/img809/6955/img2852x.jpg[/img] [img]http://img101.imageshack.us/img101/9638/img2857ok.jpg[/img]
  3. Fotka rodzinna :lol: [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/2001/img2895q.jpg[/IMG]
  4. [img]http://img534.imageshack.us/img534/8661/img2832s.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/4462/img2831cu.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/4529/img2830q.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/3198/img2829o.jpg[/img] [img]http://img821.imageshack.us/img821/3001/img2828t.jpg[/img] KONIEC
  5. Illusion

    Ares...

    [url]http://img217.imageshack.us/img217/3898/dsc0544u.jpg[/url] Ares kojarzy mi się na tym zdjęciu z wilkiem :).
  6. [quote name='Vectra']wzorzec określa wzrost , max to 40,5cm :) Emila moja jest duża , bo ma 40cm .... natomiast mój Franio 38 , Marysia 37 , Rekin 36[/QUOTE] Dzięki :). W sumie nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby zajrzeć do wzorca :oops:, a staffiki zawsze wydawały mi się po prostu większe. Może to dlatego, że to bulle, a one na ogół nadrabiają samym widokiem mięśni :).
  7. [quote name='Bewarka']Ja tu nawet więcej widzę :D [url]http://img291.imageshack.us/img291/5737/img2808f.jpg[/url] Hahah...:loveu:[/QUOTE] Miałam dobry humor :evil_lol:. [quote name='Kasi i Lena'][url]http://img202.imageshack.us/img202/2927/img2771z.jpg-[/url] ale mina, wygląda jak mały kudłaty diabełek :)[/QUOTE] Ona tak nie tylko wygląda ;). [quote name='Jaga.']i na każdym zdjęciu jęzory na wierzchu :loveu:[/QUOTE] Z Gin inaczej być nie może :lol:. [quote name='deer_1987'][url]http://img291.imageshack.us/img291/5737/img2808f.jpg[/url] Bardzo ladnie pozuja![/QUOTE] :) [quote name='Foxowa']ale się namęczyłaś :lol: [url]http://img217.imageshack.us/img217/6459/img2824t.jpg[/url] Fajniutka :loveu: Jakim obiektywem teraz robisz? Bo fajny klimacik na fotkach[/QUOTE] Zdjęcia z tego spaceru robiłam canonem 80-200mm f/4.5-5.6 ;). [quote name='evel'][url]http://img291.imageshack.us/img291/5737/img2808f.jpg[/url] jakie uśmieszki :loveu:[/QUOTE] [quote name='darii_iia']Super psiska. ! :) Psiaki zmęczone, jęzory wywalone ale za, to jakie szczęśliwe.! ;)[/QUOTE] :) [quote name='Avaloth']Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, sto lat u Was nic nie pisałam.. ale czasem wchodzę i oglądam. Gin jest genialna, jest strasznie charakterystyczna i inna od wszystkiego:loveu: [url]http://img291.imageshack.us/img291/5737/img2808f.jpg[/url] a tu wygląda jak kaczka:evil_lol: i ogólnie bardzo lubię Twoje zdjęcia, mają w sobie to coś :) nie wiem jak te konkretne zdjęcia, ale wiem że Illusion ma na pewno canonowską stałkę 50mm f1.8 bo mi kiedyś na fotograficznym zdawała z niej relacje :D i m.in dzięki temu też ją kupiłam[/QUOTE] Pamiętam i Ciebie, i Chestera :). Bardzo mi miło, że moje zdjęcia Ci się podobają :). [quote name='Lucky.'][url]http://img217.imageshack.us/img217/6459/img2824t.jpg[/url] bieedrony :loveu:[/QUOTE] E tam, biedrony... :eviltong:
  8. Eee... myślałam, że to coś bardziej egzotycznego :eviltong:.
  9. [url]http://i54.tinypic.com/oii0l5.jpg[/url] Frisbee, frisbee! :evil_lol: Ostatnio szalejesz ze zdjęciami :eviltong:. Masz więcej Megi w delfinkach?
  10. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/17marca2011/DSC_2566.jpg[/url] Bardzo fajne to zdjęcie! Mnie tam wąsy jakoś nie przeszkadzają (to odnośnie wątku foto :lol:). Co to za zwierzątko? :oops:
  11. [img]http://img853.imageshack.us/img853/1033/img2814.jpg[/img] [img]http://img822.imageshack.us/img822/6190/img2825c.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/6459/img2824t.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/2336/img2819i.jpg[/img] [img]http://img3.imageshack.us/img3/8749/img2826ha.jpg[/img]
  12. Byłam po prostu ciekawa, bo na większości zdjęć wydawała się dosyć spora, a na tym wspólnym z człowiekiem taka malutka :).
  13. Całe pięć fotek :eviltong: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9643/img2813z.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5737/img2808f.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/1949/img2809n.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8828/img2811jp.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7231/img2812z.jpg[/IMG]
  14. To ani mała, ani duża, chociaż nie wiem, jak w porównaniu do innych staffików, bo się na nich kompletnie nie znam :). Wracaj szybko do zdrowia! ;)
  15. [quote name='deer_1987']Masz bardzo fajny banerek![/QUOTE] Dziękuje :). [quote name='Lucky.']zdjęcia wklejaj, a nie :P[/QUOTE] I kto to mówi... :eviltong:
  16. [url]http://img232.imageshack.us/img232/1388/dscn6759.jpg[/url] Przemalować na biało i byłby Idefix :).
  17. Macie ekstra tereny spacerowe! :-o A co do umaszczenia Prady, to to raczej nie jest merling, a dappling :).
  18. Zazdroszczę tunelu ;). [url]http://img854.imageshack.us/img854/2739/dsc05946.jpg[/url] Super ujęcie! :multi:
  19. Super są te szelki hurtta :loveu:. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_36925815.jpg[/url] Jaki chill out :).
  20. [url]http://i1043.photobucket.com/albums/b436/DSHandling/13March2011/3.png[/url] Takiego Wombata lubię najbardziej! :loveu: Moja Gin to zjada różne owoce, warzywa, ale jak raz dałam jej kawałek marchewki, która nie była pokrojona, to nie wiedziała "jak to ugryźć" i postanowiła, że skoro nie da się tego zjeść, to pewnie będzie się świetnie nadawać do zabawy :lol:.
  21. Illusion

    Jaguszkowo

    Wow, jaki Johny jest chudy! :-o Ty go chyba nie karmisz... :diabloti:
  22. [quote name='Bewarka']Hehe aha, czyli zawsze jest okazja...:D :eviltong:[/QUOTE] No to na co jeszcze czekasz? :eviltong: :evil_lol:
  23. [quote name='Fides79']ale fajnie, ze jest kolejna porcja slonecznych zdjęc :p [/QUOTE] Słonecznych, w końcu :). [quote name='Jaga.']Ginny jaką ma fajową obróżkę :loveu: urosła czy tylko tak na zdjęciach wygląda? obie panny są śliczne :)[/QUOTE] Ja mam nadzieję, że ona już przestanie rosnąć :lol:. Ostatnio, jak ją mierzyłam to miała tak ok. 35cm w kłębie. [quote name='Bartiśkowa_']Ginni pięknie rośnie :loveu: Super razem z Tosią wyglądają ;)[/QUOTE] Czy tak pięknie to ja bym polemizowała... :diabloti: Mam jeszcze troszkę zdjęć z tego spaceru, ale na razie dam taki przerywnik :evil_lol: [URL="http://nonamewebdesign.republika.pl"][IMG]http://nonamewebdesign.republika.pl/PIC/banner.gif[/IMG][/URL]
  24. No właśnie, ile ona ma w kłębie? :)
  25. [quote name='Bewarka']Haha, no troche :D A co wy myślicie, że ja nie mam co robić tylko fotki? ^^ [B]Czaje sie i co chwile coś, tera mi dach zmieniają (no na razie jestem bez)[/B] :mad:[/QUOTE] To świetna okazja, żeby wyjść gdzieś z psami i porobić foty :evil_lol:.
×
×
  • Create New...