[quote name='kahoona']Bardzo was proszę o nie pisanie nieprawdziwych scenariuszy. Skąd macie informacje o braku zdjęć?
Na miejscu była ekipa dochodzeniowo-śledcza - informacja o tym została podana. Oznacza to, że do policji należy zabezpieczenie dowodów. Jednym z takich zabezpieczeń jest dokumentacja fotograficzna. To oczywiste przy czynnościach zabezpieczających i udziale technika policyjnego.
Nasze interwencje przeprowadzane są profesjonalnie, a pisanie o błędach w sztuce (szczególnie, że to nieprawda) na publicznym forum jest, delikatnie mówiąc, niefrasobliwe.
Jakby powiedział Pan Zagłoba: "sumitujcie się niewiasty".
Na wątku padło stwierdzenie iż pan K tłumaczył iż u niego w lecznicy czy też schronisku w momencie odbioru nie było larw ani much na ranie - ja zasugerowałam się tym co było napisane a zmartwiłam się tylko w dobrej wierze ponieważ wszyscy jesteśmy zgodni że nie może doktorowi K ujść płazem to co wyczyniał z tymi bezbronnymi zwierzętami