Jump to content
Dogomania

Delph

Members
  • Posts

    3340
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Delph

  1. Nie dam rady przejrzeć wszystkich Waszych psiaków, poza tym i tak nie ocenię, czy nadawałyby się w takie miejsce, więc zdaję się na waszą wiedzę, zajrzyjcie tutaj i może coś zaproponujecie (szukamy pieska z Warszawy lub okolic): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-psa-strozujacego-kojec-dobre-rece-warszawa-128566/#post11552317[/url]
  2. Właśnie ciekawostką jest to, że te wszystkie active, sport itd. wcale nie mają tak dużej ilości białka - coś w granicach 25-28%. Sama się zdziwiłam, bo teoretycznie powinny być wysokobiałkowe... No, może Acana Sport&Agility, ale i tak ma 33%, a prośba na wątku była o minimum 35% ;)
  3. Biedaczysko, jak nie niewola na łańcuchu to wypadek :-(
  4. SOLID GOLD Barking At The Moon (41%) TIMBERWOLF Wild and Natural (36%) ACANA Extreme (37%) Fish4Dogs ma mniej niż 35%, Calibra też, chyba że o jakiejś nie wiem ;). Solid Golda widziałam ostatnio w zooplusie, ale coś zniknął, może jeszcze się pojawi.
  5. Jaki dokładnie jest stan pieska? Będzie się mógł normalnie poruszać? Biedna psina :-( U mnie dt odpada, nie da rady po wypadku wdrapać się na schody, a tym bardziej zejść :shake:
  6. Wczoraj Mikołaj przyniósł pod choinkę jeszcze jeden worek karmy dla piesków z Zielonki ;) Wesołych Świąt dla wszystkich :santagri:
  7. [quote name='anouk92']Były takie korki że nie dałam rady- przepraszam. Dam znać jak już na 100% będę mogła odebrać - za dużo się dzieje i po prostu nie daje rady wszystkiego ogarnąć :shake:[/quote] Ok, rozumiem, czekam na telefon w takim razie. Najlepiej by było, gdybyście się wyrobili jeszcze przed Świętami... albo chociaż przed Nowym Rokiem ;)
  8. [quote name='anouk92']W piątek wieczorem będę w Warszawie - daj znać czy Ci pasuje[/quote] Pasuje, dopiero teraz zauważyłam propozycję, bo nie miałam wcześniej dostępu do netu.
  9. [quote name='anouk92']Super to daj znać kiedy:lol:[/quote] Może być np. jutro, a najlepiej przed przyjazdem do mnie zadzwonić, żeby się nie rozminąć ;)
  10. [quote name='anouk92']Delp czy to nadal aktualne. Przepraszam ale ma urwanie głowy i z psiakami i ze swoimi sprawami:oops:.[/quote] Jasne, że aktualne, jedzonko stoi i czeka ;) Nawet dobrze się złożyło, bo znajomy obiecał dla Zielonki jeszcze trochę karmy, a podrzuci mi ją pewnie dopiero w przyszłym tygodniu, to od razu będziecie mogli wszystko odebrać :p
  11. Hej, wybaczcie, że się wcinam, ale jesteście obeznani w sprzęcie dla psów i może mi pomożecie. Szukam i nie mogę znaleźć szelek skórzanych dla psa o wymiarach ok. 40 cm w szyi i 60 cm w klacie w kolorze ciemno brązowym (takim czekoladowym). I byłoby idealnie jakby miały złote metalowe elementy :cool1: Marzy mi się taki komplet, bo smycz już mam... Może gdzieś wam coś takiego mignęło jak szukaliście rzeczy dla swoich piesków? Z góry dzięki.
  12. Mam dla psiaków trochę karmy, jeżeli ktoś z was będzie przejeżdżał w najbliższych dniach przez wolę, to zapraszam, specjalnie nie opłaca się przyjeżdżać po taką ilość, ale pomyślałam, że to zawsze coś :oops:
  13. Przeczytałam też artykuły na onecie. A więc teraz oprócz dotychczasowych gestów "siad" i "waruj" będziemy ćwiczyć "dobrze" i "źle". Ale nadal nie wiem jak zasygnalizować psu "źle" kiedy zaczyna szczekać i biegać dookoła (nakręca się), bo w ogóle wtedy na mnie nie patrzy :shake:
  14. Dziękuję, stronę deafdogs już przeglądałam, ale poczytam jeszcze na onecie, bo nie znalazłam tam rozwiązania moich problemów, tylko metody szkolenia (może nie doczytałam po prostu). Szczerze mówiąc jestem tym psiakiem zafascynowana, funkcjonuje wydawałoby się normalnie, po prostu nauczył się "czytać" ludzi z ich gestów i mowy ciała... Na obrożę niestety nie mogę sobie pozwolić, piesek jest u mnie tymczasowo, ale na pewno wspomnę o niej właścicielom.
  15. Odświeżę temat, jestem ciekawa, jak poszło wychowywanie suni? Mam od niedawna psiaka na tymczasie i odkryłam, że jest zupełnie głuchy. Piesek jest niesamowity, bo wyłapuje komendy wykonywane gestami, kiedy jest na mnie skupiony. Mam jednak dwa problemy. Może ktoś ma pomysł jak oduczyć niesłyszącego psa szczekania? Psiak jest szczekliwy, łatwo się przy tym rozkręca i jest nadpobudliwy, szczególnie na spacerach, nie ma mowy żeby wtedy na mnie spojrzał, a przecież nie słyszy... Nie mam pomysłu co wtedy robić. Ten sam problem jest z ciągnięciem na smyczy, pies jest wtedy do mnie tyłem i nie mam kompletnie z nim kontaktu, a nie chcę cały czas korygować go szarpnięciami smyczy :roll: Ma ktoś jakieś lepsze pomysły?
  16. [quote name='bonsai_88']Pierwsze co zrobi to zabrać chłopaków na wspólny, dłuuugi spacer ;)[/quote] To już przerobiłam - zignorowali się zupełnie. Później weszli razem do mieszkania, obcy zajął się obwąchiwaniem kątów i zignorował mojego Jaggera, więc było ok. Problem powstał, gdy Jagger zaczął bronić swojego fotela i posłania, powarkiwał jak głupi, na szczęście nie uzyskał odpowiedzi. Martwie się jednak co będzie na dłuższą metę, są podobnej wielkości i w podobnym wieku (ponad 5 lat).
  17. Wobec tego następnym razem może się odważę podejść. Od jutra też będę miała dwóch chłopaków (biorę tymczas) to mi doda odwagi ;) A swoją drogą masz jakąś złotą receptę na bezkrwawe poznanie dwóch dorosłych samców? Jakimś cudem Ci się to udało, a ja muszę przyznać, że trochę się martwię co to jutro będzie.
  18. Chyba widziałam was dzisiaj na polach mokotowskich, ale bałam się podejść :evil_lol:
  19. TIMBERWOLF Lamb with Apples - Jagnięcina z jabłkiem: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4566/ddne8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/664/ttzg7.jpg[/IMG]
  20. Interesująco wygląda ta wersja "bez kukurydzy, pszenicy i soi". Ja jak na razie nadszarpnęłam mocno domowy budżet i zamówiłam Timberwolfa. Zobaczymy jaki będzie efekt, chociaż przyznaję, że cena jest zabójcza.
  21. andrzej1967: Ja właśnie tam kupiłam jagnięcinę z jabłkiem. Wczoraj przyszła, jestem baaardzo zadowolona z obsługi sklepu. Jak na razie niewiele mogę powiedzieć o samej karmie, tylko tyle, że psu bardzo smakuje, pachnie ziołami i ma bardzo małe granulki. Zamówiłam ją, bo naczytałam się o niej wiele dobrego na zagranicznych forach i postanowiłam spróbować ;) edit: Jakby ktoś był zainteresowany to zdjęcia granulek zamieściłam w temacie "wielkość granulek - ZDJĘCIA" w poście #109.
  22. Wybaczcie, że się wtrącam :p Piękne szczury :loveu: Czarny prawie identyczny jak mój Mefisto (jeśli ma też biały brzuszek ;)). Skąd wytrzasnęłaś takiego boskiego dumbo?
  23. Sonia już po szczepieniu, teraz jej nowi właściciele planują chipowanie. Są w niej zakochani, w ogóle nie narzekają :loveu: Kochana Sonieczka podobno jest bardzo grzeczna i posłuszna :multi: Wiedziała jak się wkupić w serca nowych Państwa ;)
  24. U Soni w porządku, niedługo pewnie spotkamy się osobiście z jej nowymi właścicielami to wypytamy o szczegóły ;) Druga suczka, z tego co dowiedziałam się kilka dni temu, przebywa w przytulisku i szuka domu, czeka też na operację przepukliny, która zrobiła jej się po operacji :-( Przez to jej adopcja jest nieco utrudniona, ale mocno trzymam za nią kciuki... Podobno jest super łagodna do psów i kotów, jakby ktoś jeszcze mógł ją ogłaszać, to przyda się ta informacja.
×
×
  • Create New...