Mogę dołożyć się do wiązanki :(:(:(:(:(:(:(
[*]
[*] Proszę o numer konta na pm. Niestety nie znałam jej i nie ma szans abym pojawiła się na pogrzebie. Do wiązanki się dorzucę oczywiście :(
Nie wiem czy to ta sama Pani , ale do mnie też jakaś napisała - też chciała ją adoptować ale z ogłoszenia cafe-animal czy coś takiego. Niestety ma suczkę w domu :( Ale wysłałam jej wiadomość i zdjecia Perełki i smutnych oczek ;)
SMUTNE OCZKA CZEKAJĄ !!
http://www.dogomania.pl/threads/138312-PILNE-Smutne-oczy-ze-Szczytna-woA-ajAE-o-pomoc
Ick to właśnie ta sunia , o której ci mówiłam.
SMUTNE OCZKA CZEKAJĄ !!
http://www.dogomania.pl/threads/138312-PILNE-Smutne-oczy-ze-Szczytna-woA-ajAE-o-pomoc
Ick to właśnie ta sunia , o której ci mówiłam.