-
Posts
2914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gazzy
-
Aza- juz 2 lata w schronie - znalazla domek !
gazzy replied to conceited's topic in Już w nowym domu
I jak tam allegro ? -
Wierny, oddany, zakochany w człowieku... Czyli Zoltar.
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Dzięki ketunia... Ale kiepska ze mnie pisarka :) Może ktoś inny zajmie się tekstem ? Ja już zawaliłam ewę36 tekstem dla takiego Smyka i nie chce jej dawać jeszcze tego dodatkowo. -
Jeszcze plus ogłoszenia które idę dzisiaj rozwieszać w mieście :)
-
Wierny, oddany, zakochany w człowieku... Czyli Zoltar.
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
No pewnie ;;D -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
gazzy replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Zrobione sreberkiem (?) [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoeiLD_QEI/AAAAAAAABys/Mv1bWrAFqyY/Obraz%281%29.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoejsIv90I/AAAAAAAAByw/Q8HsCtVF5Pg/Obraz.jpg[/img] -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
gazzy replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Fotki od Nessssski ;) [SIZE=3][COLOR=Red][B]Tak przed [/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoeZwJCXpI/AAAAAAAAByY/q3syNwNkjus/Obraz%285%29.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=YellowGreen][B]A tak teraz...[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoedX4quDI/AAAAAAAAByg/EOkyeBrozKs/Obraz%286%29.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoefR-sxTI/AAAAAAAAByk/rbudvWps_hs/Obraz%283%29.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoegxxOsPI/AAAAAAAAByo/coLNNMRVvE8/Obraz%282%29.jpg[/IMG] -
Paweł tutaj jeszcze jest bazarek ogłoszeniowy do końca lipca na 60 stron za 15 zł. Może ktoś zapłaci :razz::razz: ?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/188208-Wakacyjny-bazarek-og%C5%82oszeniowy!-60-og%C5%82osze%C5%84-za-jedyne-15-z%C5%82!-Do-ko%C5%84ca-lipca[/url]
-
Dzięki himena. A mogłabyś wkleić linki do ogłoszeń ?
-
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Nie patrzcie na mnie.... Takie loczki mi się na głowie zrobiły od tych upałów :oops: I taka troszkę roztrzepana wyszłam... :oops: [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoSh9nXS-I/AAAAAAAABxc/GtjksAjBDfo/s576/100_4349.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoSeGPfQ6I/AAAAAAAABxY/-Yyyvm-DeiY/s576/100_4348.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoSb9gTKMI/AAAAAAAABxU/W_8Gi0YMd6c/s576/100_4347.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoSYcuVziI/AAAAAAAABxQ/sArtoU4sUqk/s800/100_4346.jpg[/img] -
Wierny, oddany, zakochany w człowieku... Czyli Zoltar.
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
............................ :razz: [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoS8KqElaI/AAAAAAAABxw/-SYzD95XKfA/s800/100_4341.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoTCncJ4NI/AAAAAAAABx0/qnGtlIwgwC0/s800/100_4338.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoTNvtpOzI/AAAAAAAABx8/59bUaWnh5Eg/s576/100_4335.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoTPC569JI/AAAAAAAAByA/TcH2FpMsuGo/s800/100_4336.jpg[/img] -
Wierny, oddany, zakochany w człowieku... Czyli Zoltar.
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze fotki. Było czesanko :) Ta sierść która leży na murku (patrz fotki) to jest Zoltara ;) Taki był szczęśliwy, że ktoś go w końcu uczesał, że zaczął na mnie skakać, kręcić się w kółko, dawał łapki ;) A na końcu wyszłam cała brudna ;) A to wszystko z powodu radości Zoltiego :calus: [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoSUrA9lvI/AAAAAAAABxM/sdK2n0cetFs/s800/100_4345.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoSnFlyRvI/AAAAAAAABxg/FJrW7FKXLFs/s800/100_4343.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoSpMWUYOI/AAAAAAAABxk/Cu1aHoYsOZg/s800/100_4344.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoS5MTPSSI/AAAAAAAABxo/oVX3dZyKgo0/s800/100_4339.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/TDoS6Soou7I/AAAAAAAABxs/IvxOLiEY5YM/s576/100_4340.jpg[/img] -
nie. ale możesz wujku
-
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Jest ok. Nie przeszkadza. Znaczy można Malwę do weta zaprowadzić, ale chyba operacja nie bedzie konieczna. Zaraz jadę do schroniska to zrobię parę fotek. -
Wysyła się smsa na danego psa , który się spodobał. Kosztuje chyba 2,44. Pieniądze idą na zwierzaki schroniskowe, a psiak który szuka domu ma większe szanse, bo jest na pierwszym miejscu w województwie dopóki ktoś inny nie wykopie innego psa z tego samego województwa.
-
A no i jest jeszcze na tym wątku ogłoszona.
-
No może te ogłoszenia coś dadzą. Beza jest chyba pierwsza w kolejce :) Będzie ogłoszona na 26 str. za 5 zł. Ktoś wykopał Bezę na adopcje.org na pierwsze miejsce w województwie. Poza tym allegro i gazeta.
-
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
gazzy replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Może spróbować dać go do jakiegoś hoteliku jeżeli nie znajdzie się domek ? -
Owczarki i owczarkowate w potrzebie - wątek zbiorowy
gazzy replied to Bazyliszek's topic in Już w nowym domu
Ale ma wielkie uszy :o -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
gazzy replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przejrzałam cały wątek od początku. Czytałam jak walczyłyśmy o ciebie. Jak Irenaka wydzwaniała do kierowniczki schroniska i do weta w twojej sprawie. Jak zbieraliśmy na hotelik i transport. Później jak byłeś szczęśliwy. Oglądałam twoje fotki, filmik. Miałam do ciebie pojechać... Tylko nie miałam czasu. Chciałam pojechać w sierpniu. Niestety się nie udało. :( Drażniłeś mnie jak zabierałeś mi smycz z kieszeni i musiałam ci ją zabierać , bo chciałeś się bawić. Pamiętam jak podskoczyłeś o zabrałeś zamrożony pasztet z okna i nie chciałeś go oddać :) Jak bawiłeś się kijkiem na naszych nocnych spacerach. I nie zapomnę jak szedłeś za mną przez całe schronisko i zabrałeś mi parówkę, która była przeznaczona dla innego psa ;) Później zawsze się na mnie patrzyłeś, z wielkim uśmiechniętym pycholkiem , z wywalonym jęzorkiem... Umiałeś dawać łapkę ;) Wszyscy się dziwili jak ja ciebie prowadzę na dwóch smyczach... Że jesteś taki duży i ciężki... Mój tata powiedział, że nie ma siły ciebie prowadzić na dwóch smyczach... Że masz ciężki zadek ;) Ja na to nie zwracałam uwagi. Bardzo cię kochałam :calus: Zawsze siedziałeś pierwszy przy furtce i dzielnie czekałeś na spacer. Kiedyś na łąkach się przewróciłeś i nie mogłeś wstać... Ale nie poddałeś się. Po kilku minutach wstałeś i wróciłeś do schroniska. Pamiętam nasz pierwszy spacer. Tylko nasz... Bez innych psów. Leżałeś smutny w boksie. W słońcu... Nie miałeś siły żeby pójść na wybieg. Nikt nie pomyślał żeby cię zanieść. Kiedy podeszłam bardzo chciałeś wstać, ale nie mogłeś... Do tej pory nie wiem jak cię podniosłam... Przecież miałam tylko 15 lat. Założyłam ci dwie smycze. Jedną na szyję i jedną pod zadek. Byłeś taki zadowolony. Leżałeś na łąkach i tarzałeś się ... Teraz pozostały tylko wspomnienia... Bardzo cię kocham... PS. Zmieniłam tytuł wątku. [FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT] -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Super. Trzymamy kciuki ;) -
Wierny, oddany, zakochany w człowieku... Czyli Zoltar.
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Już wróciłam. Jutro będę w schronie to postaram się zrobić te fotki , chyba że będzie na wybiegu. Dzisiaj nie mam do tego głowy. Jechałam 3 godziny w upale pociągiem, a później dowiedziałam się , że Albert odszedł :( -
Smyk-dramat pogryzionego i wycieńczonego psa-schronisko Szczytno.
gazzy replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
zapisuję... śliczny jest -
No wiesz co wujku... ;)
-
Nie wierzę, że się tak stęskniliście za mną :)
-
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
gazzy replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Irenaka na wakacjach byłam bez dostępu do internetu a więc na innych wątkach też mnie nie było ;) Ketunia super by było ! Jakbyś mogła zadzwoń do mnie w wolnej chwili i powiedz co i jak. Wiesz przecież po akcji w marcu (Dog i reszta) jakie jest nasze schronisko. Fotki będą prawdopodobnie jutro :p