Jump to content
Dogomania

gazzy

Members
  • Posts

    2914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gazzy

  1. Może by wykupić pakiet ogłoszeń dla Bumela ? I zrobić wyróżnione allegro ? Co wy na to ?
  2. Kto jeszcze się dołoży ? ? Proszę !
  3. Dzięki cocker ;)
  4. To zagadać nie można do mnie. Ostatnio nie wchodziłam na dogo tak często jak zwykle. Wyślę sms do ketuni i sie zapytam. Jak coś to trzeba będzie kogoś innego poprosić ;)
  5. gazzy

    W dt :)

    Ok. Niedługo pewnie się wybiorę do schroniska. Ale to za jakiś tydzień. W przyszłym tygodniu dopiero. Chirurg na razie nie pozwolił mi chodzić ze względu na szwy. A wiadomo jak to jest w schronisku. Pies skoczy i po szwach ;) Ale w środę mi zdejmują i będę wolna !! Hura ;)
  6. Allegro bezy jest jeszcze 5 h , ponieważ ketunia zrobiła kilka dni temu i termin "ważności" już mija ;D;D
  7. Beza ma allegro :evil_lol::evil_lol: Wpisałam w wyszukiwarkę no i wyskoczyło, że jednak jest :evil_lol:
  8. Heh... Nie ma to jak szkoła... Pochłania cały wolny czas... ;) No ja właśnie nie wiem. Pogadam z Pawłem na gg.
  9. Małogosia - podpisuję się pod Agą. Świetnie prowadzisz finanse. A to , że nie masz czasami czasu jest chyba logiczne. Twój świat nie kręci się tylko wokół dogomaniii , a tym bardziej wokół wątków naszych psów. Bardzo dziękujemy , że prowadzisz nam finanse, że udostępniasz konto. Jest to ciężka praca ;) Pozdr. Aga
  10. Ja tam miałam deklarację 10 zł/miesiąc.
  11. Wiecie co , tak głupio się przyznać - ale zapomniałam zrobić przelew chyba , co ? I to z kilku miesięcy nawet.... Konto gdzieś zgubiłam ;( Możecie podać ?
  12. Może Małgosia nie ma czasu wejść , co ?
  13. gazzy

    Kapsel & Jenny

    Widzisz Ala... Wklejanie fotek nie jest taki złe ;D BRAWO !
  14. HURAAAAAAA!! Alinka umie wstawać fotki !!! :D:D No i przydały się te nasze gadki na gg ;) Oj lekcje nie wyszły na marne ^^ <3
  15. Nieee Diego... To Alinka ćwiczy wklejanie fotek ;) Ma nadzieję, że Aga się nie zdenerwuje ;D To jest cudny bokserek Ali - Kapselek :)
  16. No zauważyłam dopiero :)
  17. Miejsce jest. Monia napisze więcej ;)
  18. Ja jestem ze Szczytna. ale z tego co wiem , to MARCHEWA się tym zajmowała.
  19. z tego co wiem jest bez zmian. Wszystko ok ;) Pani Teresa zachwycona dalej... Nie wiem czy był u fryzjera ;)
  20. Dogi tutaj wyszedł jak taka wielka ciapa ;)
×
×
  • Create New...