Jump to content
Dogomania

LadyS

Members
  • Posts

    15248
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by LadyS

  1. Oglądałam mapę pomocy Dogo, tam są może ze dwie osoby :shake: Napisałam pw i na gg do nich.
  2. A może jakiś płatny DT?
  3. No to trzeba ją wprost spytać, czy zamierza pomagać czy nie - bo jeżeli nie, to trzeba szybko załatwić pieniądze.
  4. Zaraz zaraz - o jakim najgorszym? Że operacja nic nie da czy żeby wycofać się z pomocy?
  5. [quote name='Saphira']Weszłam na ten wątek, ale nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać. Czy jest jakaś pomoc ze strony Emira, Arki czy Straży dla Zwierząt ? Czy działacie same ? Macie jakieś efekty w porównaniu z tym co czytałam w pierwszym poście ?[/quote] Emir utworzył koło wolontariuszy w schronisku, co bardzo oburza i jest nie w smak kierownikowi. :roll:
  6. Jak już mówiłam - nie ma za co dziękować, ale Sonię podnosić trzeba! Hop!
  7. Wątek do góry! Nie mozna tego tak zostawić.
  8. [quote name='sacred PIRANHA'] predzej Ty przyjedziesz na weekend i wparujemy do ciebie wtedy atakowac kota:diabloti:[/quote] O Boże o Boże... biedny Sonia czy biedna Milka? :lol: Myślę, że najbardziej biedne my :evil_lol: Jak zaczną jazgotać i po sobie skakać...:roll:
  9. Nie ma za co ;) Sonia, do góry, hoop!
  10. Nie ma za co ;) Sonia, do góry, hoop!
  11. czia, chodziło mi o to, żebyś wywiesiła np u siebie. A gdzie teraz jest suńka? można zawsze wywiesić w najbliższej okolicy miejsca, gdzie sunia przebywa.
  12. Projekt mój, wykonanie Tżtowe ;)
  13. czia mogę zrobić ogłoszenie wywieszane takie ze zrywanymi karteczkami z kontaktem, gdybyś chciała np. u weta powiesić itp.
  14. Słooodko ! :)
  15. To pomniejszone ogłoszenia - pierwsza i druga strona po 6 ulotek na jednej A4.
  16. Ulotki się robią
×
×
  • Create New...