Jump to content
Dogomania

LadyS

Members
  • Posts

    15248
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by LadyS

  1. Aśka, dasz radę, ja miałam to samo ;) Tak pomyślałam - Ewa pisała, że mała ma awitaminozę i w ogóle złe rzeczy, to może kupić jej witaminki? Kolorowym szczeniakom kupowałam te: [url]http://www.allegro.pl/item1004681153_witaminy_can_vit_niebieski_400g.html[/url] , tylko chyba inny kolor - mają dużo witamin, odbudowują chrząstkę, poprawiają stan skóry i sierści - myślę, że to jej się przyda.
  2. [quote name='matrioszka2']Szczerze mówiąc, to kompletnie brak logiki w Twoim poście . Jesteś grubo pod krechą i piszesz :Ja nie chcę, żebyście mi oddawały, jestem w koszmarnie złej sytuacji finansowej. Ty sobie możesz nie chcieć, ale pieniądze Ci się należą i na pewno nikt z tego wątki nie uda, że to wszystko za darmo, i co go to obchodzi.Jechałaś tyle kilometrów.Tyle godzin spędziłaś u weta, zamiast w domku popijać kawkę.A pisałaś, że czuwałaś w nocy, śpiąc z Negrą na fotelu ? Są rzeczy, których nie da się przeliczyć na pieniądze, ale my ślę, że to 60 zł teraz i 100 zł później musi się uzbierać. Dziewczyny, co wy na to ?[/QUOTE] Też tak uważam, ale znając Ewę, nie chcę jej nic narzucać. Oddałabym chętnie. Trzeba robić bazarki.
  3. [quote name='E-S']Lady, ja nie chce, zebyscie mi oddawaly pieniadze, jestem w koszmarnie zlej sytuacji finansowej, w dodatku ostatnio chorowalam, bylam na zwolnieniu no i nie zarobilam ani grosza w kwietniu :( mialam 60 zl i mama mi starej babie pozyczyla na benzyne, ale martwie sie, bo przez dlugi weekend nie zarobie, nie wiem ile kasy bede miec za ten Elblag a musze za telefony zaplacic i nie wiem ile bede mogla dolozyc do operacji, jeszcze deklaracje Maniek i Fabian moje niezaplacone i Ostrow Wlkp. czyli Malwi trzeba pomoc - zbankrutowala z Opera cholera jasna :( sucz taka piekna i domu nie ma, no skandal. Wiec nie zbierajcie zeby mi oddac, ja szukam fantow na bazarek i zbieramy na operacje oczek, nie chce, zeby oslepla :([/QUOTE] No ale ja to mówię właśnie - chce zobaczyć, ile potrzeba na operację i ew. leczenie. Myślę, że Negrze można porobić zdjęcia, ja napiszę łzawy tekst - może akurat ktoś się zlituje? A część kosztów można pokryć z pozostałości po hoteliku Marianowym... Poświęciłabym bazarek tekstowy, ale niestety, póki co muszę za Froda zapłacić, a biedak ma bardzo mało, dla mnie też ten miesiąc był chudy...
  4. [quote name='E-S']Tzn. leczenie już kupione, ja mam nadzieję, że nie trzeba będzie dokupywać antybioli, kropelki sterydowe też są, bo trzeba je jak zrozumiałam także po operacji zakraplać, sama operacja - wypalanie tych wrzodów z 3 powieki ciekłym azotem + znieczulenie sedalinem, wet powiedział, że ona taka słaba i awitaminoza, że nie powinno się jej podawać pełnej narkozy, nie spytałam ile, ale nie sądzę, żeby ponad 100 zł kosztowało. Przy okazji ma jej od razu wyjąć z brzucha te szwy samorozpuszczalne bo powiedział, że to potwornie długo się rozpuszcza a czasem nie rozpuszcza a może uczulać i też dawać zapalenia ropne, że w jej stanie lepiej to wywalić bo się ślicznie zrasta sama. EDIT: zapomniałam - jej łupież, takie duże płaty skóry jej się sypią - to też z ogólnego stanu zapalnego organizmu i trzeba będzie w perzyszłości wyleczyć jak sam nie przejdzie jak już ożyje.[/QUOTE] Tak mnie naszło - dobrze, że ten łupież nie ma nóżek... :evil_lol: Czyli póki co za leczenie 60 zł, ktoś tak pisał + ok. 100 zł na operację, no i tam po drodze pewnie parę rzeczy...
  5. Ok, ceny wymyśle. Aśka miała kontaktować się z kolegą plasteliny, który ofiarował się zrobić jutro zastrzyki. Ewa, ile trzeba zbierać pieniędzy na leczenie i operację?
  6. [quote name='Iza!!!']Witamy, dzisiaj nie mamy dobrych wieści... Charliemu dzisiaj spuchł fafel (zaraz zdjęcia). Byliśmy u weta, to raczej jakieś ugryzienie i się zaczyna ropa zbierać. Maluch dostał już dzisiaj zastrzyk i jutro znowu idziemy ;/ Ogólnie czuje się super, chyba nawet nie czuje, że coś nie tak, tylko przy dotykaniu tej opuchlizny zapiszczy. Się biedak w życiu nacierpi...[/QUOTE] O matko, a ugryzienie czego? Jakiś owad typu osa itd, czy zupełnie coś innego?
  7. [quote name='funia']Nie, prosze tylko o wpłate na wirusówki . Wpłate za hotel poprosze tak jak pisałaś w połowie miesiąca w całości .[/QUOTE] Ok, poszło.
  8. [quote name='evl']Hm. Wszelkie dokumenty schroniskowców z Nowodworu ma ladySwallow... Ja dostałam kopię jakiejś takiej "karty schroniskowej" - to u nas psy dostają, tam są wpisane wszystkie informacje dotyczące psa, podstawowe jak wielkość, wiek, umaszczenie, rasa plus opis charakteru, info o szczepieniach, odrobaczeniach itd. No i w uwagach zawsze jest wpisane, żeby nie wydawać na łańcuch a czasem, żeby w ogóle nie dawać psa rolnikom Co do chipa - Zu gdzieś też ma mikrochip, tyle, że ja zawsze zapominam, żeby mi ktoś sczytał (?) numer tegoż - ladySwallow ma naklejki z numerkami chipów Właściwie to jak się dostanie ten numer to chyba samemu go trzeba do jakiejś bazy wprowadzić...? Nie mam pojęcia przyznam szczerze... [/QUOTE] Ha, wyszłam na ważną osobistość :lol: Ja podpisywałam umowę, kiero powiedział, że może mi skserować, ale to nam niepotrzebne, wie, że wyciągamy psy i tak do DT. Ale, że ja podpisywałam umowę w schronie, to i ja potem podpisuję umowę o DS... No, z evl nie :evil_lol:
  9. [B]Ewa[/B], wszystkie te rzeczy są na bazarek? Jeśli tak, podaj orientacyjne ceny i wystawię z paroma rzeczami od bonek. [B]as_ko[/B], rozmawiałam z plasteliną, jej kolega może robić zastrzyki Negrze, tylko musicie się domówić między sobą.
  10. [quote name='Osa']Chłopak już po kastarcji. Wczoraj został wykąpany i rozczesany ( z tego co wiem to podcięty ale czy obcięty czy tylko podcięty to nie wiem...) Wyniki ma w normie - ma lekko podwyższony jeden znacznik wątrobowy. Ale jakiejś tragedii nie ma. Dzisiaj mały przyjeżdża do Kociego świata - wieczorkiem. Po drodze Kasia wstąpi z nim do potencjalnego domku bo Państwo chcą go koniecznie zobaczyć ale nic nie mówię coby nie zapeszać. [B]Kroook[/B] - jeszcze raz dzięki Ci za twój trud i za wszystko co dla niego zrobiłaś :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Super wieści, może akurat... :) Jak nie, to też sobie poradzimy, o.
  11. [quote name='funia']nie mam zadnych wpłat na Mańka.[/QUOTE] Ok, Ewa napisała, że po weekendzie wyśle, więc ja resztę też po weekendzie doślę, odliczając to do Ewy i to, co mu zostało u Ciebie.
  12. [quote name='funia']dziękuje Pinusiu ,skorzystamy w razie potrzeby . Frodo bedzie kapany jak bedzie juz naprawdę ciepło . U Froda trzeba robic już wirusówki .Prosze o przelanie 30zł na ten cel.plus 10 zł dojazd=razem 40zł .Niestety w tym miesiącu nie moge załozyc za niego .W Canisie płace od razu . Dobrze poczekam do połowy miesiąca za hotel . Jesli preferujecie jakis konkretny szampon dla Froda ,kupcie i podrzuccie mi go .[/QUOTE] Dobrze, więc póki co wyślę za niego to, co mamy - będzie na wirusówki i część hotelu - a resztę jak dozbieram.
  13. Negra czuje się lepiej, to i diabeł jej wychodzi, ten co jej pod skórą siedzi. :evil_lol:
  14. evl, trzymaj się dobrze, zreanimujemy Cię na czwartkowym wieczornym piwie :lol:
  15. [quote name='funia']Frodziak ,sliniak zaplutek ma sie dobrze .To co wyrabia z Zyta nie mieści sie w głowie .Obydwoje po takim ganianku leżą jak skóra z niedzwiedzia .[/QUOTE] Fajnie, że ma się dobrze :) Ja ruszam z kolejnymi ogłoszeniami, on już powinien szukać domku - funiu, czy jest możliwe, że jak już się zrobi całkiem ciepło, np. w maju, Frodzio będzie wykąpany i nieco przystrzyżony? Kasę za Froda wyślemy w połowie miesiąca, bo muszę jeszcze dozbierać bazarkami do kwoty, dobrze?
  16. Funiu, czy są u Ciebie na koncie jakieś wpłaty na Mańka za następny miesiąc, tj. maj? Bo 2.05 zbliża się termin płatności, a chciałam zrobić porządek w finansach.
  17. [quote name='funia']Mam gorąca prosbę do Pana weta o odpowiedz na moje pytanie .Czy pies przebywający w klinice moze mieć pobrana krew bez powiadomienia własciciela o tym fakcie ?(chodzi mi o sytuacje taka jak Pan opisywał ,ze trzeba było ratowac zycie innego psa ). DZiekuję z góry za odpowiedz .[/QUOTE] Funiu, przeczytaj cały temat - może mieć pobraną krew, taka była umowa - SdZ nie płaci za psa, a pies w zamian ma pobieraną krew w takiej ilości razy, jaka jest dozwolona.
  18. [quote name='malawaszka']ale gdzie na facebooka? na swój profil czy masz jakiś zwierzakowy? ja trochę nie ogarniam tego facebooka - chyba się starzeję i nowe rzeczy już mi tak gładko nie przechodzą jak kiedyś :evil_lol: ja go mam tutaj: [url]http://www.facebook.com/pages/Sznaucery-do-adopcji/106101606088123?v=wall[/url][/QUOTE] Do grupy podziel się :) Tutaj: [url]http://www.facebook.com/group.php?gid=493993230435[/url]
  19. Wrzucę go na Facebooka, może akurat ktoś ciekawy się odezwie. I w Anonsach zamieszczę, wszystkie swoje psy tam wkładam.
  20. No, nawet jak Zuza evl - za cholerę nie wiem, czy Rudy pije wodę...
  21. [quote name='Bliss']Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=14565082#post14565082"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [COLOR=Red][B]Deklaracje:[/B][/COLOR] [B]mshume[/B] 20 zł/mies [B]AMIGA[/B] 20 zł/mies [B]ashley[/B] 100 zł/mies [B]AnkaG[/B] 20 zł/mies tyle z tego co napisała stronkę wcześniej :)[/QUOTE] Ups, nie zauważyłam. A ma być 450, dobrze wyczytałam?
  22. [quote name='Iza!!!']mam jeszcze kupioną mała torebkę Orijen i 1 kg Brit, więc będziemy próbować:)[/QUOTE] Haha, czasem mam wrażenie, że dogomaniackie psy i mój własny mysz jedzą lepiej niż ja. :evil_lol:
  23. malawaszka, ile macie już kasy na niego?
  24. Jakie faajne zdjęcia :) Dobrze, że mały sam ciągnie do załatwiania się na dworze. Co do karmy - może Brit? U mnie też któryś pies jadł Acanę i też była średnia - już lepiej nawet na Purinę szły.
×
×
  • Create New...