nie, ale w autobusie pies powinien mieć założony kaganiec, jeżeli waży więcej niż 10 kg i nie jedzie na kolanach swojego właściciela;
ja nie zakładam kagańca, ale lepiej mieć na wszelki wypadek, bo kierowca lub kontroler mogą wyprosić Cię z autobusu;
w pociągach jest tak samo;
prawdę mówiąc jeszcze nikt się nie przyczepił, że suka nie ma kagańca na pysku:evil_lol: