Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Super!!! Bardzo się cieszę :multi: :multi: :multi: Jeszcze zostały dwie
  2. Jest prześliczna, mam nadzieje że szybko znajdzie domek!!!
  3. Super!!! :multi: :multi: :multi:
  4. Taki śliczny psiak, jak ktoś mógł mu coś takiego zrobić :-(
  5. Super że mała znalazła domek!!! :multi:
  6. Matko, takie słodkie maluszki odeszły... :placz: Dobrze że chłopak się trzyma
  7. Super że domek się znalazł!!! :multi:
  8. Śliczny!!! podnoszę psiaka, ktoś musi go zauważyć.
  9. Ja też mam taką nadzieje
  10. Pies jedzie na tymczas jak tylko go złapie :p
  11. Super!!! Dobrze że psiak czuje się lepiej
  12. Jaki śliczny psiak!!! Podnoszę!!!
  13. One już są w schronisku, czy dopiero trafią??? :-(
  14. Chyba tak. Mame mają dużą. I co??? Zainteresowana twoja koleżanka???
  15. Aha dobrze, w takim razie szukamy domków dla szczeniaków
  16. Napiszcie coś więcej o mamie szczeniąt
  17. A mama szczeniąt też jest do adopcji???
  18. Jakie biedne!!! Szukamy domków ;)
  19. Śliczna Mela :) Podnoszę!
  20. Jaki śliczny!!! Podnoszę!!!
  21. Jaki biedny!!! Mam nadzieje że właściciel go szuka.
×
×
  • Create New...