Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Śliczny jest :loveu:
  2. A ta collaczka jest w schronisku, tak ??? Bo na stronie schroniska dla zwierząt w Łodzi jest taki sam collak, tylko że pies i jest w DT.
  3. Zdjęcia [URL="http://img385.imageshack.us/my.php?image=kulkaar4.jpg"][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/939/kulkaar4.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img385.imageshack.us/my.php?image=p1060293gt8.jpg"][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/8185/p1060293gt8.th.jpg[/IMG][/URL]
  4. [SIZE=6]Suuuuper !!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/SIZE]
  5. Hop na góre :loveu:
  6. Już zrobiłam [URL]http://www.forum.boksery.pl/-vt5084.htm#86923[/URL] ;)
  7. Zrobić mu wątek na forum bokserów ???
  8. Hop na góre :loveu:
  9. SSSSuperrrrrrrrr!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
  10. A są jego zdjęcia ??? :loveu:
×
×
  • Create New...