Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Na górę Miszek !
  2. Bidulek :-(. Uwielbiam sznaucery olbrzymie... Moja ciocia miała, ale musiała uśpić :placz:...
  3. Biegnij na górę ! :Dog_run:
  4. Biegnij na górę Bafi ! :Dog_run:
  5. [quote name='danka1234']I co z tego wyszło?[/quote] Nie wiem czy to ta sama Pani, ale ona pisała że jej piesek miał 13 lat i czy to możliwe żeby Spajki miał 13 lat. I pytała w jakim wojewódźtwie jest piesek. To ta Pani ? :roll:
  6. [quote name='danka1234']Dostałam emaila od pani która pisała że oglądając ogłoszenia natkneła sie na fotke Spajkiego który bardzo przypomina zaginionego 3 lata temu jej psa.Odpisałam by zadzwoniła pod numer podany w ogłoszeniu i porozmawiała,czy zadzwoni ,zobaczymy.[/quote] A tak, ta pani też do mnie pisała :roll:.
  7. Mocno trzymam kciuki ! :thumbs::thumbs:
  8. Halo !!!! :crazyeye: Czy ktoś może nam w końcu powiedzieć co się dzieję z Tinką !?
  9. Na spacerek Buniu ! :painting:
  10. Bidulek. Widziałam go na stronie. Mogę tylko podnieść :-(
  11. Czarnulka jest wysterylizowana, uwielbia się głaskać i także siedzieć na dworzu. Więc najlepiej byłoby żeby zamieszkała w domu z ogródkiem, ale nie koniecznie. W bloku też może mieszkać, ale jak będzie mogła wyjść na balkon, i czasami będzie wypuszczana na zewnątrz. Ma ok. 2 lat. Jest bardzo misiasta. Niestety czasami zdarza jej się załatwić poza kuwetą... Tu ze swoim przyjacielem Harym... [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1200/czarnulka040kv7.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4789/czarnulka115uy5.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/420/czarnulka105ho6.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5995/czarnulka120qx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1518/czarnulka103ui9.jpg[/IMG] Kontakt w sprawie adopcji : 605 561 163
  12. Pokaż się Miszek ! :loveu:
  13. Ja właśnie z podpisu Oleny się o nim dowiedziałam :p
  14. Ale śliczna :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2899/dsc04676eh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9135/dsc04688cn6.jpg[/IMG]
  15. [quote name='tyciaNi']proponuje imię dla dziewczyny: Lola, chociaż do gustu przypadła mi również Tundra - bardziej oryginalne i wyszukane - dla psa o charakterystycznym i niepowtarzalnym wyglądzie... co Wy ta no? może jakieś inne propozycje :eviltong:[/quote] Lola fajnie brzmi i mi się bardzo podoba :p
  16. Na górę Timuś, niech Cię wszyscy zobaczą !
  17. [quote name='Lulka']Kubus pojechal dzis do domku :multi:[/quote] Ale super !!! Bardzo się cieszę ! :multi: :multi: :multi:
  18. Kawior, pokaż się na górze !
  19. Nuka na pierwszą, pokaż się ! :loveu:
  20. To zrobię mu jeszcze ale.gratkę, tylko podajcie namiary :roll:
  21. Nigdy wcześniej wątku nie zauważyłam :shake: Na górę Timo !
  22. Na górę Misia ! Czy ona ma ale.gratkę ? Ja mogę zrobić :roll:
×
×
  • Create New...