Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='Cameo']Przez cały dzień byłam na wystawie w Łodzi... [IMG]http://www.cameo.yoyo.pl/fotki_kredki/forum/nie_rozmiarowe/kredka_poluje2.png[/IMG][/quote] A ja dzisiaj jadę :eviltong: Kicia jest, po prostu nie wiem jak to powiedzieć, nigdy nie widziałam kota o takim pięknym umaszczeniu...
  2. [quote name='danka1234']Nika,czy ktokolwiek wogule dzwoni z ogłoszeń w jego sprawie?[/quote] Dzwoniła wczoraj wieczorem Pani, która pisała do Ciebie na meila. Ale ona nie chciała go przygarnąć, tylko pytała czy to czasem nie jej jamniczek, który ma 13 lat. Ale to raczej niemożliwe żeby Spajki miał 13 lat :shake:.
  3. Na górę śliczna ! :-(
  4. Kolia podaj link do wątku na forum collie :roll:
  5. I ja podniosę :roll:
  6. [quote name='fizia']Bafi jest już 8 miesięcy w schronisku :([/quote] Ehhh... a taki piękny pies ! :placz:
  7. Dawno nie było wieści o maluszkach...:roll:
  8. [quote name='Kolia']Duszek mieszka u Pani Ewy w Warszawie[/quote] Ale na stałe czy na DT ? :roll:
  9. Śliczny... Trzymam kciuki za domek dla niego :thumbs:
  10. Mocno trzymam za niego kciuki !!!!
  11. Ale wspaniała wiadomość ! :multi: :multi: :multi:
  12. [quote name='Kolia'] Myślisz, że zmiana tytułu w czymś pomoże? :([/quote] Nie wiem. Jak zobaczyłam że ty zrobiłaś wątek to weszłam bo odrazu pomyślałam o collie. To moja ulubiona rasa, sama mam collie :-(
  13. O matko jaka bida :placz:. Kolia dopisz koniecznie w tytule że to collie. A gdzie on teraz przebywa ? :-(
  14. Zrobiłam Loli ale.gratkę ;)
  15. Jeszcze raz na górę Miszek !
  16. Właśnie, właśnie, czekamy na wieści ! :lol:
  17. Na górę malto ! :-(
  18. [quote name='majqa']Niko, widziałaś jamnisia?[/quote] Nie dzisiaj go nie było. I wczoraj też nie :shake:.
  19. [quote name='alvaro']...taki jeszcze kilka dni i sunia będzie miała DT...[/quote] Super ! :multi:
×
×
  • Create New...