Wydaje mi sie, ze to Erka powinna podjac decyzje... w koncu Lenka byla pod jej opieka przed wypadkiem. ale skoro mowisz ze ona dobrze sie czuje w kojcu, to pewnie! bedzie miala swoj dom i swojego pana, dla ktorego bedzie wazna. trzymam kciuki zeby pan sie zdecydowal i szybko dokonczyl ogrodzenie :evil_lol: