-
Posts
5088 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Linssi
-
Kika, nie mam info zadnych nowych. tylko te, ktore napisalam, bo takiego Ewelinka mi smsa przyslala ;)
-
Kashdog, rewelacyjne zdjecia! Zwlaszcza te po spacerze :evil_lol: A Birma ponoc juz poszla "w rece" nowej wlascicielki" ;)
-
Wczoraj widzialam praktycznie identycznego psa u mnie kolo bloku. Jakis koles szedl z nim na smyczy...:crazyeye:
-
Karme pisalas, ze psy nie widzialy, ze przesadzilas iglaka, tak? Wiec Szarus pomyslal sobie pewnie, ze lepiej odniesc go na poprzednie miejsce, zeby nie bylo na niego :D mniejsza o to, kto go iglaka przeniosl na nowe miejsce ;) Piekny tez wasz piechol :loveu::loveu::loveu: Owczarusie to baaardzo madre psy. tez mam takiego wariata. :loveu: Tylko, ze moj wyciagal wtyczki z gniazdka i je odgryzal. Tzn... niezliczona ilosc wtyczek od przedluzaczy do lodowki :evil_lol:
-
a wiadomo cos wiecej o suni i szczeniakach? w jakim moga byc wieku, stanie... choc skoro nie byly u weta to pewnie nie :shake: chcialabym je oglosic,ale za malo informacji :-(
-
od jutra rusze z nowa tura ogloszen...:shake:
-
[quote name='ewelinka_m']dnia konkretnego nie mamy, ale jakoś po 22 maja i przed 29 :razz: bo później Eruane wyjeżdża ;) i mam też kolejną prośbę...prawdopodobnie wyjeżdżamy w następną sobotę z Birmą i razem z elizą_sk do nowego domku do wrocławia(z elizą jadę do opola,potem w dalszą drogę coś wymyślę)z jędrzejowa wyjeżdżamy w okolicach 6:30-7...czy ktoś podrzuciłby nas z kielc do jędrzejowa ? :oops::oops:[/quote] Ewela pakuj sie, bo wyjezdzamy o 6.45 ;)
-
[quote name='ewelinka_m']czeka nas kolejny wykład w szkole :razz: tym razem na stoku, dlaatego też potrzebujemy z Eruane pomocy w kwestii dowiezienia nas z psami na miejsce...prezentacja nie jest jeszcze w 100% pewna, z racji iż nie wiemy czy znajdziemy transport i czy wyrobimy sie z wszystkimi materiałami. czy ktoś da radę nam pomóc? p.s Ewa da radę zdjęcia cyknąć boksi? :razz:[/quote] Ewelinka, a kiedy ten wyklad? w jakich godzinach?
-
ja robilam Almie ogloszenia, ale moze ktos moglby jej zrobic allegro??:-(
-
Borysek juz ogloszony ;) Sliczne z niego psisko!!! Taki misiek do przytulania :loveu:
-
Kielce-8 mies onek,właściciele chcieli go uspić...znalazł dom !!
Linssi replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Co tam u Cezarka??? -
[URL]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/zzzbw-1.jpg[/URL] i wszystko jasne, dlaczego pani Kasia jest rozbawiona odpowiedziami :evil_lol: pieska za zadne skarby nie mozna budzic :loveu:
-
Dzisiaj do nowego domku pojechala Malwinka. Panstwo, ktorzy przyjechali po nia z Gliwic zdecydowali, ze zabieraja rowniez Nadie ze soba! :multi: Wiec dwie dziewczynki pojechaly razem do nowego DS!! :loveu:
-
[quote name='andzia69']to idę do lasu:evil_lol: ja toffam duże koty:diabloti:[/quote] koteczek pewnie sie bardzo ucieszy ze jedzenie samo przyszlo :evil_lol:
-
ja tylko napisze, zeby nie wybierac sie na spacery w okolicach Wietrzni, Barwinka i teraz pewnie juz tez Bukowki, samemu do lasow i odludzia, bo [B]do Kielc dotarla puma[/B], ktora nawiala gosciowi z Czech :cool1:
-
Za Malwinke tez prosze trzymac kciuki ;)
-
Chcesz gończego w wilczej skórze - żywiołowa Figa ma domek
Linssi replied to ewab's topic in Już w nowym domu
wow, Potter, to fantastyczne wiadomosci!!! dzieki ze Figa mogla u was byc... w takim razie zdejme ogloszenia, bo wiekszosc wlasnie odnowilam :lol: -
Pewnie Ewelinka zaraz tu cos napisze, ale chcialam jej tylko podziekowac za towarzystwo w podrozy, bo jak zwykle nuduniuniuniunio nie bylo :evil_lol: