Jump to content
Dogomania

Linssi

Members
  • Posts

    5088
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Linssi

  1. Kika, nie mam info zadnych nowych. tylko te, ktore napisalam, bo takiego Ewelinka mi smsa przyslala ;)
  2. Kashdog, rewelacyjne zdjecia! Zwlaszcza te po spacerze :evil_lol: A Birma ponoc juz poszla "w rece" nowej wlascicielki" ;)
  3. Wczoraj widzialam praktycznie identycznego psa u mnie kolo bloku. Jakis koles szedl z nim na smyczy...:crazyeye:
  4. Agathee, ja mam 160 cm, a Birma siega mi do kolan. na zdjeciach wydaje sie wieksza. a wyglada na zdezorientowana, bo chciala sobie obczaic teren, a tu Tim ja caly czas napastowal. Z Fliperkiem dogadala sie duzo lepiej niz z Timem. ;)
  5. a czy ja wyrazalam zgode na publikowanie mojego wizerunku?? :eviltong::eviltong::eviltong: Dobrze ze to aparat cyfrowy, to przynajmniej klisza nie pekla :evil_lol:
  6. Z druga suczka na dzialce jakos sie dogadala... poza tym mieszkala z Gorka. A chlopaki byly "troche" nachalne w swych konskich zalotach, dodatkowo Tim obszczekiwal caly czas Birme, bo nie zwracala na niego uwagi ;)
  7. Karme pisalas, ze psy nie widzialy, ze przesadzilas iglaka, tak? Wiec Szarus pomyslal sobie pewnie, ze lepiej odniesc go na poprzednie miejsce, zeby nie bylo na niego :D mniejsza o to, kto go iglaka przeniosl na nowe miejsce ;) Piekny tez wasz piechol :loveu::loveu::loveu: Owczarusie to baaardzo madre psy. tez mam takiego wariata. :loveu: Tylko, ze moj wyciagal wtyczki z gniazdka i je odgryzal. Tzn... niezliczona ilosc wtyczek od przedluzaczy do lodowki :evil_lol:
  8. a wiadomo cos wiecej o suni i szczeniakach? w jakim moga byc wieku, stanie... choc skoro nie byly u weta to pewnie nie :shake: chcialabym je oglosic,ale za malo informacji :-(
  9. a pewnie, ze nie zaszkodzi ;) im wiecej tym lepiej :D
  10. Gosia, ja tez ja dalam na kupiepsa ;) gumtree zrobilam jeszcze na krakow i wroclaw...i na innych pomniejszych portalach tez sa ogloszenia ;)
  11. od jutra rusze z nowa tura ogloszen...:shake:
  12. zapomnialam napisac ze czesc ogloszen juz zrobilam :oops:
  13. [quote name='ewelinka_m']dnia konkretnego nie mamy, ale jakoś po 22 maja i przed 29 :razz: bo później Eruane wyjeżdża ;) i mam też kolejną prośbę...prawdopodobnie wyjeżdżamy w następną sobotę z Birmą i razem z elizą_sk do nowego domku do wrocławia(z elizą jadę do opola,potem w dalszą drogę coś wymyślę)z jędrzejowa wyjeżdżamy w okolicach 6:30-7...czy ktoś podrzuciłby nas z kielc do jędrzejowa ? :oops::oops:[/quote] Ewela pakuj sie, bo wyjezdzamy o 6.45 ;)
  14. [quote name='ewelinka_m']czeka nas kolejny wykład w szkole :razz: tym razem na stoku, dlaatego też potrzebujemy z Eruane pomocy w kwestii dowiezienia nas z psami na miejsce...prezentacja nie jest jeszcze w 100% pewna, z racji iż nie wiemy czy znajdziemy transport i czy wyrobimy sie z wszystkimi materiałami. czy ktoś da radę nam pomóc? p.s Ewa da radę zdjęcia cyknąć boksi? :razz:[/quote] Ewelinka, a kiedy ten wyklad? w jakich godzinach?
  15. ja robilam Almie ogloszenia, ale moze ktos moglby jej zrobic allegro??:-(
  16. Borysek juz ogloszony ;) Sliczne z niego psisko!!! Taki misiek do przytulania :loveu:
  17. [URL]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/zzzbw-1.jpg[/URL] i wszystko jasne, dlaczego pani Kasia jest rozbawiona odpowiedziami :evil_lol: pieska za zadne skarby nie mozna budzic :loveu:
  18. Dzisiaj do nowego domku pojechala Malwinka. Panstwo, ktorzy przyjechali po nia z Gliwic zdecydowali, ze zabieraja rowniez Nadie ze soba! :multi: Wiec dwie dziewczynki pojechaly razem do nowego DS!! :loveu:
  19. [quote name='andzia69']to idę do lasu:evil_lol: ja toffam duże koty:diabloti:[/quote] koteczek pewnie sie bardzo ucieszy ze jedzenie samo przyszlo :evil_lol:
  20. ja tylko napisze, zeby nie wybierac sie na spacery w okolicach Wietrzni, Barwinka i teraz pewnie juz tez Bukowki, samemu do lasow i odludzia, bo [B]do Kielc dotarla puma[/B], ktora nawiala gosciowi z Czech :cool1:
  21. Za Malwinke tez prosze trzymac kciuki ;)
  22. wow, Potter, to fantastyczne wiadomosci!!! dzieki ze Figa mogla u was byc... w takim razie zdejme ogloszenia, bo wiekszosc wlasnie odnowilam :lol:
  23. Pewnie Ewelinka zaraz tu cos napisze, ale chcialam jej tylko podziekowac za towarzystwo w podrozy, bo jak zwykle nuduniuniuniunio nie bylo :evil_lol:
  24. Szynszylka zawieziona i przekazana :) Cala droge byla bardzo grzeczna. Powodzenia mala w nowym zyciu!
×
×
  • Create New...