[quote name='kika22']Erka moze zapytac w lecznicy na B.Kaczmarka?
Tam jak jest klatka, to lekarki czasami godza sie na przechowanie psiaka. A do tego lekarki maja serce dla bezdomniakow.Warto zapytac:p[/quote]
Sylwia, problem w tym, ze my nie wiemy na ile sunia potrzebowalaby tymczasu, bo nie mamy dla niej w domu. Pobedzie tydzien w lecznicy i co z nia dalej zrobimy? Nie wypuscimy jej na ulice :shake: Gdyby byl dla niej jakis dt np. tydzien po sterylce, to wtedy jak najbardziej moznaby porozmawiac z wetkami. Ale w takiej sytuacji... A sunia jest fantastyczna!! Zawsze merda do mnie ogonem, gdy ja mijam :-(