Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. [quote name='Agucha']Priv na Dogo mógł nie dojść, bo z tym różnie bywa ostatnimi czasy ...ale sms - zawsze... Nie czaruj![/QUOTE] A tu cię musze zmartwić bo niestety czasami sie tak zdarza że smsy nie dochodzą... od czasu do czasu tak sie zdarza ;) wiem bo jestem ofiarą takich choler**ch wypadków :roll: Ale żeś se stfforka sprowadziła :evil_lol: prawie jak mój pitoświniochartocoś :evil_lol:
  2. A tak w ogóle teraz męczę się z prawkiem :) mam wyjechane 18 godzinek... jutro i pojutrze powtórka 3h ^^ [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs156.snc4/37131_1206590581303_1724839393_382047_200696_n.jpg[/url] [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs136.snc4/37131_1206590541302_1724839393_382046_2167323_n.jpg[/url]
  3. spóźnione graty :) Jezu wystarczy u was 3 dni nie być i już kilka stron leci :) a foty z wyjazdu piękne... aż mam ochote z pl wyjechać :) zapraszamy do nas na fotki ;)
  4. To ja sie produkuje... zdjęcia wrzucam i profesjonalnych fotografów najmuje a wy mnie olewacie... dobra jest ... a mam jeszcze oprócz frisbowych jesienne foty suk obu :) [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs076.ash2/37131_1206590621304_1724839393_382048_896231_n.jpg[/url] [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs156.snc4/37131_1206590661305_1724839393_382049_4250482_n.jpg[/url] [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs244.snc4/39561_1206601021564_1724839393_382107_7826453_n.jpg[/url]
  5. [quote name='gops']ja bym na Twoim miejscu kupila xl i usmiechnela sie do kogos kto Ci to moze zmiejszyc :) wcale nie jest trudno wbrew pozorom odszywac pod spodem przy regulacji i skracasz potem zaszywasz , najlepeij na maszynie wiadomo [/QUOTE] będziemy kombinować i przymierzać jak przywiozą nam dostawę do sklepu ;)
  6. [quote name='gops']stanowczo za malo a ona ma taka mala szyjke? nie wejdzie w xlke?[/QUOTE] W tym właśnie problem że ma ok 38 cm obwodu... niby L było by ok ale jest lekko za wąskie :/ to jest w ogóle nie wymiarowa suka xD
  7. a ja sie zastanawiam nad tym czarnym nowym rogzem dla białej... tyle że 2 cm nie wiem czy dla niej za mało nie będzie :/
  8. Martens u mnie jest wręcz przeciwnie :/ w lato w parku pusto ew. psiarze za to zaraz jak spadnie śnieg pojawia się dzieciarnia z sankami, rodzicami i niesfornymi psami latającymi między nimi :/
  9. Lucuś najwspanialszy borderek w Poznaniu :D
  10. z huszczycą raczej nie miałam problemów. wykorzystałam jej pasje do chowania sie pod łóżkiem i w inne ciemne miejsca. Gorzej było z białą która ma lęk separacyjny. Najpierw wrzucałam jej tam smaki wszelkiego rodzaju z otwartymi drzwiczkami. potem jak wchodziła dodawałam komende 'klatka'. Potem stopniowo zaczęłam zamykać drzwiczki i pozostawiać suke chwilke w klatce z jakimś smakiem. potem stopniowo wydłużałam czas pozostawania klatce a potem zaczęłam znikać jej z oczu. teraz jestem na etapie siedzenia w klatce kilka godzin godzin jestem w domu i do godzinki gdy zostaje sama. ale cały czas pracuje. Po za tym młoda nie sypia w klatce za często ale od czasu do czasu jest odsyłana spać o klatki ;) Najczęściej kiedy przyjeżdża niezawodna babcia itp itd. Kelly też spała w klatce w okresie sylwestra i karnawału (ale to raczej ze względu na jej bezpieczeństwo z powou petard których sie panicznie boi ;) ). Ale znam też psy które klatke traktują jak legowisko. i to jest najlepsze wyjście :) Mam nadzieje że mój wywód jest zrozumiały :)
  11. Kilka foty z sesji frisbee by R. Poczekaj :P Może ktoś zajrzy :P [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs116.snc4/36159_1206586821209_1724839393_382035_3176600_n.jpg[/url] [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs192.snc4/37930_1206587141217_1724839393_382036_4613570_n.jpg[/url] [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs077.ash2/37211_1206587781233_1724839393_382037_1629738_n.jpg[/url] [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs156.snc4/37131_1206590501301_1724839393_382045_4944485_n.jpg[/url]
  12. W zooplusie Kennelówki są od 99zł ;) Nie wiem jak duży jest Gringo ale ja mam taką XL dla suk i sprawuje się nieźle :) Wystarczy nauczyć psa że to jest jego bezpieczne schronienie/legowisko. (Choć z tym przy młodej się napociłam ) [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/transportowe/32926[/url]
  13. Heh... ja zawsze wyczesuje Kelly na dworze. najczęściej w parku. Ale jakoś korona mi z głowy nie spada aby wyczesaną sierść wrzucać o siatki a siatkę do kosza ;)
  14. A tam zołza :P Czemu niby? Zołze to ja mam w domu... nawet dwie :P
  15. Ewcia widzę że już używasz Twój przyszły sprzęcik :P Wymiziaj super sobola ode mnie :P
  16. Ja nie tyle ras nie lubię ile po prostu psów nie wychowanych... No i ogólnie ras z tendencją do szczekania ;)
  17. He he ... u mnie jest powiedziane że to są moje psy... Z resztą ja je wychowuje i się w wiekszości zajmuje... A Nela jest psem stworzonym do wszelkich sportów, więc mimo nawet wielkich chęci mamy nie dała by sobie rady bo same spacery jej nie wystarczają ;) Kelly już jest bardziej spokojna :) Ale moje córy będą mieszkać ze mną bo ja ich nikomu nie dam :P Do mojej mamuśki na wakacje będą jeździć na wakacje jak sie wyprowadze :P
  18. U mnie to norma... młoda skacze jak kangur ... nie ma problemu z wskoczeniem mi na kolana z odległości 1,5 metra ...
  19. wiem wiem... Nela też :P i została xD A wiesz że i charakterki mają podobne? (tak wnioskuje z twoich opisów ) bo Nel dla pańci też postara sie zrobić wszystko xD
  20. A co to za metoda... bo ja szczerze powiedziawszy sie na tym nie znam :P
  21. Hejka :) Kellycha jest najbardziej ofutrzastym huszczakiem w okolicy ;) A młoda niby miała szukać domu ale niestety ona sobie nas wybrała i tak wyszło xD
  22. Dlatego ja sie narazie boje wyciachać młodą bo to dekiel mały i oszołom... Nie patrzy co robi i gdzie skacze. takie małe adhd :P życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :)
  23. he he he Zapomniałam sie pochwalić że miałyśmy z prochą sesję z naszym pseudofisbee we wtorek i w następny wtorek powinnam już mieć te zdjęcia... Mam nadzieje tylko że coś wyszło xD
  24. padłam... Jak ja sie ciesze że mimo dużego okna od pokoju mieszkam od strony podwórka i tylko dach może mnie podglądać :P
  25. O ile wiem smycze, obróżki i zabawki z biedronki powinny być od jutra a nie od poniedziałku ;) A jestem raczej b. dobrze poinformowana na ten temat :) A tu Prosia w 3 cm [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2010/255/4/e/sit_by_okamiaamaterasu-d2ykbxj.jpg[/IMG] i w 4 cm [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs619.snc4/57977_1191614926921_1724839393_356368_8001157_n.jpg[/IMG] I chyba jednak zostanę przy 3 cm dla niej a dla kudłatej 4 :) Co o tym myślicie?
×
×
  • Create New...