Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. [quote name='PaulinaT']Gapa ja... dopiero znalazłam Twoja galerię... :wallbash:[/QUOTE] Nie gniewam się :eviltong: i Witam :cool3: [quote name='Asiaczek']Hej,[B] Okamia,[/B] a co tutaj tak cicho...? Pzdr.[/QUOTE] Bo nie mam zdjęć żadnych :( nom może oprócz futsalowych bo niestety tylko na mecze mam jakiś aparat. A zdjęć z wystawy i filmików niecce mi się robić :eviltong: znaczy czasu nie mam :) Ale dzięki za pamięć o nas ;) Mam nadzieje że się do końca tygodnia wyrobie z czymś ;)
  2. [quote name='gops']stanowczo za cienko :)[/QUOTE] wiem wiem ;) ale skusiłam się... teraz wiem że rogzy są nie dla nas ... chyba że będę miała czym je przerabiać ;) [quote name='MakeBelieve']Ale cieniutki na niej! :P Ale ślicznie jej w nim :* Lucky- w Daisowych szeleczkach też ten pasek jest za luźny ..[/QUOTE] Dzięki :) Ta obróżka jest typowo tylko na 'wielkie' wyjścia kiedy młoda ma być przy nodze xD
  3. Nelson w Kubraczku [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs480.ash2/75302_1226631122304_1724839393_414655_7699988_n.jpg[/img]
  4. Prośka w nowym rogzie :D [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs576.ash2/149796_1226631242307_1724839393_414656_5663585_n.jpg[/img] [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs489.ash2/76269_1226631442312_1724839393_414658_5803015_n.jpg[/img]
  5. Ja o dziwo mając wczoraj sytuacje chamską raczej byłam pozytywnie nastawiona. Będąc w parku z młodą od czasu do czasu spotykam jakiś psiarzy. Młoda jednak zamiast obcych psów woli mnie wiec raczej nie zwraca na nie uwagę zwłaszcza jeżeli są szczeniakami. Trzy dni temu idąc do parku widzę naszego sąsiada z mixem laba (goldena?) ciągnącego jak parowóz. Dziadek kiedy zobaczył że ja z suką też kieruje się w strone parku zawrócił... Wczoraj natknęłam się właśnie na dziadka i jego szczyla. Szczyl oczywiście nieodwoływalny podleciał do nas bo chciał się bawić. Dziadek próbował go odwołać ale szczyl jak szczyl w d.. go miał bo nie potrafił zainteresować psa sobą... W końcu młody poleciał do właściciela... Gdy wychodziłam już z parku widziałam jak młody spieprzył do następnego psa :roll: a potem dostał lanie :shake: A dzisiaj na Kelluche wyleciał zjeżony kundel (wyglądał jak na plakatach o wścieklizne). Na szczęście TZ zdążył wystawić nogę zanim pies dopadł Kell... Oczywiście właściciela ani widu ani słychu :angryy:
  6. [quote name='Asiaczek']Z nasłuchu wiem, że w Poznaniu też jest tak samo brzydko. A na dodatek w hali, gdzie sa baski jest przenikliwie zimno... Jak to jest, że w innych miastach w halach może byc ciepło, a w Poznaniu - zawsze jest zimno... Pzdr.[/QUOTE] W poznaniu było okropnie... Deszcz i brzydko :shake: Akurat u szpiców i pierwotniaków było zimno, w hali z ozdóbkami było cieplej oraz owczarkowej było cieplej :roll: A w głównej za to było aż za gorąco :evil_lol: (mam jedno brzydkie foto basków cyknięte ;) )
  7. A ja miałam nic na razie nie kupować ale mnie podkusiło i wzięłam nowy wzór rogza dla prochy ... Ech te wystawy ...
  8. [quote name='jenis']Miło bedzie jak ktoś nam pokibicuje .Zorro to się pokaże a z Tahiem o bedzie gorzej ajk tym razem nas nie ocenia to chyba odpuszcze:( bedzie domowym pupilem i tyle:)[/QUOTE] W takim razie pojawię się na pewno choć bym miała nauczyć się teleportować :) Mam nadzieje że się załapie na mizianko małej jakoś :razz:
  9. [quote name='jenis']Tak jedziemy w sobote z bulwa Zorrem a w niedziele z Thaiem[/QUOTE] O to przyjdę popodziwiać Zorra w akcji :loveu: (może nawet w niedziele na Thaie wlece ;))
  10. Oj jaki słodziak :) Jedziecie podbijać Poznań?
  11. [quote name='Asiaczek']Hahaha, ja jestem całe zycie na diecie i co...? I nic. Uwielbiam słodycze, wyglądam - jak wyglądam... Pzdr.[/QUOTE] He he he ja niestety mam mus... :roll: Moja siostra musi schudnąć ja nie... ale robie to dla jej dobra i swojego samopoczucia :evil_lol: (to nic że mam zapasy na czarną godzinę przygotowane :evil_lol:) Diete Dukana próbujemy :P
  12. od wczoraj jestem na diecie wiec nie w głowie mi serki :evil_lol: Właśnie pożegnałam pyszne śniadanka składające się z serków :evil_lol:po za tym przez wczorajszą rozmowe o makaronach narobiłyście mi ochoty na tiramisu xD Kurde wiedziałam żeby tu nie wchodzić :eviltong:
  13. Zmierzchnica wiem wiem :) Właśnie się zastanawiam kiedy coś zepsuje tą naszą sielankę... Bo to już za długo trwa taki spokój :)
  14. A ja ostatnio czuje się jak bym mieszkała w utopii :) Żadnych podbiegaczy na ulicach. Większość ludzi łapie swoje psy gdy jesteśmy w parku lub sa na tyle wychowane że są przy właścicielu... Normalnie raj... Dziewczyny moje tak skupione na mnie lub na swojej zabawie że mają pod ogonem inne psy wiec mi to pasuje :D
  15. [quote name='Asiaczek']Słodkie, słodkie, ale jak dla mnie - zdecydowanie za małe...;) Pzdr.[/QUOTE] Czasem można rozdeptać przez przypadek :roll: A fotki super... zwłaszcza te zamglone :D
  16. prosiek identycznie śpi z moim TZtem :) Tylko mój Tz bardziej kudłaty :) Tak po za tym myślałaś o karierze hokeisty dla Aki?:P
  17. Gratulujemy !!! :D może wiecej info?
  18. [quote name='Asiaczek']A w tle to Twój domek, tak?;) [URL]http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/294/2/5/nel_and_atumun_by_okamiaamaterasu-d317dhy.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Chciałabym :) To nasze pseudo liceum mieszczące się w dawnym pałacu ... Piękne miejsce gdyby o nie dbali... Niestety ciągle się tłumaczą że nie ma kasy :/ Jak wygram w totka planuje to odkupić :evil_lol: [img]http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/107/c/7/Palace_in_Pniewy_2_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/img] [quote name='przeszlus'][URL]http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2010/294/e/b/brrrryyy_by_okamiaamaterasu-d317dfl.jpg[/URL] Chodzi o komedne patrz na mnie :smile: A z napisem to zgadłem ? Coś ty Asiaczek to domek Kelly żałuj że nie widziałaś domku Nell :diabloti:[/QUOTE] Tak napis to Ochrona... Chciałam z POLICJA ale nie było :roll: Ale i tak robi furorę wśród gliniarzy :evil_lol:
  19. [quote name='przeszlus'][URL]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/294/f/4/bodyguards_by_okamiaamaterasu-d317d04.jpg[/URL] Fajna ta siostra :) szkoda że taka młoda :diabloti: To pokaz Procha-frisbee :D Muszę Maxowego nauczyć tej komendy :eviltong: Już wiem :diabloti: Ochroniarz czy coś z tym :D[/QUOTE] He he he Dzięki :P O którą komendę Ci chodzi? [quote name='Asiaczek']Ooooo. no to z weekendu będzie duuuuużoooooooo fotek:smile: Pzdr.[/QUOTE] Jeżeli Ewcia przyjedzie z aparatem to może może :P A jak nie to będziemy [B]kogoś[/B] molestować o sprzęt :evil_lol: O ile Kelly nie dokona upragnionego dzieła na Kropce lub Hakerze :razz: [img]http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2010/294/e/b/brrrryyy_by_okamiaamaterasu-d317dfl.jpg[/img] [img]http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/294/2/5/nel_and_atumun_by_okamiaamaterasu-d317dhy.jpg[/img] [img]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/294/0/f/kelly_1_by_okamiaamaterasu-d317dk4.jpg[/img] [img]http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2010/294/7/6/kelly_2_by_okamiaamaterasu-d317dli.jpg[/img] [img]http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2010/294/d/5/kelly_3_by_okamiaamaterasu-d317dmo.jpg[/img]
  20. [quote name='Asiaczek']A mu się witamy z pełnej słońca Grecji KALIMERA! Pzdr.[/QUOTE] Następna... :evil_lol: Tylko nie zapomnij o pięknych fotkach ;)
  21. Tak... już w końcu jest ...
  22. o boskie foty fruwającego hakera :P
  23. Nelson zaczyna już łapać coraz dalsze rzuty :P Prosimy też o głosowanie na nas w linku wyżej :D A i Ewcia Hakerowa ma wpaść do nas z piechami na weekend wiec będzie urozmaicenie :evil_lol: A tu zdjęcia :D [IMG]http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2010/294/f/2/bleeeah_by_okamiaamaterasu-d317ctw.jpg[/IMG] [IMG]http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2010/294/6/f/white_____by_okamiaamaterasu-d317cy2.jpg[/IMG] [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/294/f/4/bodyguards_by_okamiaamaterasu-d317d04.jpg[/IMG] [IMG]http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2010/294/7/2/bodyguards_2_by_okamiaamaterasu-d317d2z.jpg[/IMG] [IMG]http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2010/294/9/b/you_make_me_smile_by_okamiaamaterasu-d317dbi.jpg[/IMG]
  24. [quote name='bros']hmmmm cierpie na brak weny, mam 3 do zrobienia zaklepane i kompletny brak chęci :) chyba nie dam rady bazarkowo , raczej indywidualnie :)[/QUOTE] Hmmm. w takim razie chyba sie skusze bo Goś kiedyś mi wychwalała właśnie te twoje kudłacze:evil_lol: zaraz pw wyśle w tej sprawie do Ciebie ;) [quote name='bros'][B]Okamia[/B] byłam w tym zoologu ale nie bylo juz tamtych piłek , znalazlam na allegro taką : [URL]http://allegro.pl/pilka-gumowa-plywajaca-6-cm-i1287514960.html[/URL] wydaje mi sie ze ta się nadaje do tej zabawki :smile:[/QUOTE] O tej chyba jeszcze nie mieliśmy ... A widziałam je też u nas w zoologu wiec będę się bawić w robienie zabawek :)
  25. była bym bardzo wdzięczna gdyż szukam piłki niezniszczalnej dla młodej... Każdą niszczy :/ (p.s. Będziesz jeszcze wystawiać te twoje włochate zabawki na bazarku?)
×
×
  • Create New...