-
Posts
2349 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Okamia
-
A ta piankowa to jaka jest mniej wiecej?
-
Będą takie malityci baski, które potem zmienią się w nieznośną baraszkującą bande? Aż nie moge sie doczekać :P Przy okazji zapraszamy do linka w podpisie aby na nas zagłosować ;)
-
[url]http://www.zoonatura.pl/atrakcje/topmodel/lokalizacje/poznan[/url] Proszę o głosy na Kelly :D
-
[quote name='KaRa_']widzę,że mój apel o konkursie zadziałał :D[/QUOTE] A czemu by nie? :P [quote name='runo']cudeńka :loveu:[/QUOTE] taa... tylko na zdjęciach :)
-
[quote name='bonsai_88'][B]Okamia[/B] Jagusia ogólnie kocha wszystkich ludzi, pod warunkiem, że nie jest czemuś wystraszona. No, chyba że mówimy o psach, które nie chciały poddać się woli JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI. Nie pamiętasz już jak rozdawałam przy dziewczynach bilety na walki psów ;)? Długo Jadze zajęło zrozumienie, że nie ma z Birmą najmniejszych szans, a ja byłam naprawdę szczęśliwe, że moja dziewczynka nie chciała Jagi zjeść, a jedynie wgnieść w ziemię i poczekać aż się uspokoi. Podobno u Orphy na dzień-dobry też była kłótnia z Niyą...[/QUOTE] Kelly na dzień dobry też musi każdą suke i psa ustawić ;) Jedynie z Nelą był loozik o dziwo :D Choć one to sie dobrały ... potrafią się 'gryźć' calusieńki dzień... Przy okazji Nelson wykonuje karkołomne ewolucje xD i ja też teraz moge rozdawać bilety na walki psów xD A co najgorsze jedna bez drugiej żyć nie może... jest to pierwszy pies którego Kelly, PANNA NIEDOTYKALSKA dopuściła do siebie na tyle że potrafią się przytulać i wylegiwać obok siebie :D Co u mojej księżnej jest niespotykane... Wrzuciłam tam u mnie jakieś zdjęcia potworów ;)
-
[quote name='Asiaczek']Dobre!:) pzdr.[/QUOTE] Wiem a to wszystko dzięki telewizji :eviltong::evil_lol: Przynajmniej Nela ma jakieś portreciki ładne bo Kell patrzy zawsze wszędzie tylko nie w obiektyw :roll::evil_lol: Co zresztą widać po zdjęciach... [IMG]http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2010/294/4/b/what_i_see_by_okamiaamaterasu-d317c8a.jpg[/IMG] Dwa psy ras 'bojowych' :evil_lol: [IMG]http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2010/294/9/e/fangs_xd_by_okamiaamaterasu-d317cc7.jpg[/IMG] [IMG]http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2010/294/1/f/sweet_so_sweet_by_okamiaamaterasu-d317cif.jpg[/IMG] [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2010/294/c/a/szukam_by_okamiaamaterasu-d317ck6.jpg[/IMG] [img]http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2010/294/e/4/im_so_sweet_by_okamiaamaterasu-d317cni.jpg[/img]
-
[quote name='bonsai_88'][B]Agmarek[/B] przez miesiąc namawiałam Orphę, żeby Jagę wzięła na DS ;). Po za tym jak to drą się na mojego aniołeczka? Przecież ona była zawsze taka 100% posłuszna... może to dlatego, że jak byłą nieposłuszna to Birma wkraczała do akcji - nigdy nie zapomnę Birmy przyprowadzającej Jagę za obrożę z miną pt. "No co? nie słucha się, to ja jej pomogę" :D. Nic dziwnego, że Jaga po 2 dniach stwierdziła, że ona woli sama na rozkaz przybiec. W efekcie udało mi się zrobić takie zdjęcie, które uwielbiam - było zrobione w momencie gwizdu :). [URL]http://images44.fotosik.pl/35/4c0a62fe774cc68amed.jpg[/URL][/QUOTE] A wiesz że natknęłam się na zdjęcie NASZEJ Jadziuni na DA :P Takie sweetaśne :P [quote name='Agmarek']Co do [B]Jagny [/B]to zdjęcie piękne :lol: a ja miałam okazję raz słyszeć jak Orpha rozdarła się na to "biedne" stworzenie jak się Miszka zgubiła i znerwicowana kobieta wzięła swoją hałastrę i wyruszyła na poszukiwania. Akurat do niej zadzwoniłam kiedy Jagna stwierdziła że troszkę się oddali od towarzystwa i wtedy w słuchawce usłyszałam "JAAAADŹKAAA..." potem mi zadzwoniło w uszach i nastąpiła cisza :evil_lol: Myślałam że ogłuchłam, ale nie. Głos zaraz do mnie powrócił :evil_lol: Tak naprawdę Orpha bardzo kocha swój zwierzyniec (o czym miałam sposobność przekonać się na własne oczy) ale porządek musi być :evil_lol: Aha...jeśli zaś chodzi o wychowanie Jadźki, to...:shake:...podczas wizyty pchała mi się tym swoim wielkim zadem na kolana :roll: a już po wizycie (będąc w domu) stwierdziłam że uwielbiam haszczaki :loveu:[/QUOTE] Jadzia będąc u mnie próbowała wtranżolić się do łóżeczka i przytulać :loveu: Niestety syf jakim była wysmarowana był nie zbyt przyjemny ... Ona w ogóle jest taka 'kocham wszystkich :loveu:' w przeciwieństwie do mojej Kelluchy ;)
-
właśnie ma być słabo... :P bo te wielkie walące po ślepiach są zbyt... passe xD [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2010/294/9/3/give_me_by_okamiaamaterasu-d317bo7.jpg[/img] [img]http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2010/294/f/f/szukam_jesieni_by_okamiaamaterasu-d317bxv.jpg[/img] [img]http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2010/294/5/0/scary_by_okamiaamaterasu-d317bzy.jpg[/img] [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2010/294/7/5/tyna_and_nel_by_okamiaamaterasu-d317c48.jpg[/img] [img]http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2010/294/8/c/atumuns_martyna_by_okamiaamaterasu-d317bwd.jpg[/img] Stwierdzam że komenda 'patrz na mnie' jest bardzo przydatna do zdjęć :PP
-
Bosskie szczurki :) Marzą mi się takie stworki niestety muszę pozostać przy myszach ;)
-
tak ten fajny :PP he he CD :PP [img]http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2010/294/9/2/thinkin_by_okamiaamaterasu-d317be1.jpg[/img] moja ochrona :D [img]http://fc08.deviantart.net/fs71/i/2010/294/d/2/atumun_by_okamiaamaterasu-d317bh7.jpg[/img] Kolejna część mordu na świni :D [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2010/294/7/6/killem_by_okamiaamaterasu-d317bj7.jpg[/img] i pozostały tylko uszy xD [img]http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2010/294/e/6/niuch_niuch_by_okamiaamaterasu-d317bks.jpg[/img]
-
I jesienne foty z niedzieli :P Narazie tylko 5 :P jak będziecie oglądać będzie więcej :P [img]http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/294/9/6/far_away_nel____by_okamiaamaterasu-d317agi.jpg[/img] Moja sis najmłodsza [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2010/294/e/8/pokrak_and_dogs_by_okamiaamaterasu-d317akq.jpg[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2010/294/2/7/pokrak_and_dogs_2_by_okamiaamaterasu-d317b78.jpg[/img] [img]http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/294/a/8/pokrak_and_dogs_3_by_okamiaamaterasu-d317b8i.jpg[/img] I Kelly zagryzająca białą :P [img]http://fc02.deviantart.net/fs71/i/2010/294/9/9/fun_by_okamiaamaterasu-d317baq.jpg[/img]
-
o jakie piękne jesienne foty :P
-
Wiem wiem że milczenie działa... Sama często podobnie robie :P Tylko poprostu dziwie się że ty która nadajesz jak kataryna jesteś teraz milcząca :P
-
Wiem wiem :P Znam te historie :P
-
taaa... :P Tak jak birma tylko na DT :PP U nas kilka fot z fri znowu :PP i odp ci tam xD
-
Najważniejsze że już jest cały i zdrowy z właścicielami ;)
-
To teraz co do domu sprowadzisz??:PP
-
a tu link do wszystkich fotek z sesji ;) [url]http://www.facebook.com/album.php?aid=25702&id=1724839393&l=6140aa5f62[/url]
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Okamia replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
mając coś w stylu pitbulla miniature spotykam sie z podobnymi komentarzami... na dodatek jest jeszcze calutka biała :) -
[quote name='Szamanka'][B][COLOR=DarkGreen]Nie straszę, tylko przypominam. Już kiedyś Cię upominałam, więc powinnaś wiedzieć, że zdjęcia nie mogą przekraczać 640 x 640 pikseli. Wszystkie większe są do poprawki.[/COLOR][/B][/QUOTE] wiem nie miałam jak ich wczoraj zmniejszyć dzięki kochanej edycji na dogomanii która mi wczoraj nie działała... Przy okazji proszę o przeniesienie mojego wątku do fotoblogów bo o ile sie orientuje żadna z moich suk nie jest husky a jedynie jak już w typie ;) Po za tym jest jeszcze Nel ;) Z góry dziękuje :) Tak [B]bonsai[/B] pisałam do ciebie ;) Gdy pisałam tego posta posta szerkanki nie było jeszcze ... Ty milczysz?? nie wierze? :eviltong: Normalnie w szoku jestem :evil_lol:
-
omg... no to nieźle ... nie strasz mnie.... Mnie tylko staruszki denerwują na pasach... i 'blodnynki' masakra
-
Dziękować za wizyte ;) Gdzie ty tą babcie znalazłaś? boski podpis xD
-
[quote name='Asiaczek']Hej, jestem:) Produkuj się, produkuj. Fotek na DGM nigdy za wiele... U mnie ostatnio posucha; cieczki i inne sprawy zawalone przez cotygodniowe wyjazdy na wystawy.... Teraz mam miesiąc przerwy to liczę, że jednak uda mi się nadrobić co nieco i w Galerii i na www. A dzisiaj dostałam cudne fotki z wystawy Europejskiej, tylko jest ich tyle, że przydałaby się równoległa wirtualna doba lub "druga ja":) Pzdr.[/QUOTE] Żałuje że Was w Poznaniu nie będzie ;) ale w sumie nie dziwie sie ;) Ja znów cierpie na brak sprzętu do cykania fotek :roll: czasami mi sie uda znajomego namówić ale nie ma to jak swoje... jeszcze troche ich mam starczy na kilka dni ;) Po za tym też właśnie przypada czas na cieczkę Nell... więc też sie ciekawie zapowiada ;) [quote name='bonsai_88']Biała świetnie wygląda - takiej figury to Birma może tylko pozazdrościć... niestety wariatce po ciąży się cyckie schować do końca nie chcą, brzuch też już nie ten [mimo, że nauczyłam Birmę jak się brzuszki robi :-D]. A za prawko trzymam kciuki, żebyś zdała łatwiej niż ja ;-). Ja zdawałam długo i namiętnie, ale za to obecnie jeżdżę tak, że kumple mi bez mrugnięcia okiem samochód pożyczają. Ci sami kumple, którzy siedzą i klną na baby za kółkiem.[/QUOTE] A ja bym chciała by miała chociaż troszkę tłuszczyku ;) albo była bardziej kudłata xD Ale ona nieee... Zje jak głupek... chwile później na dwór a potem ani sie waż usiąść na 5 min xD A broń boże kazać młodej siedzieć w klatce przy otwartych drzwiczkach xD Ja ogólnie jestem za kierownicą spokojna i pewna ;) Instruktorzy mnie chwalą wiec mam nadzieje że będzie git ;) (a przy okazji nie dziękuje ;) ) o dziwo mam już obiecane autko od chrzestnej więc może się kiedyś w twoje strony wybiore i na kawe wstąpię :P
-
[quote name='bonsai_88'][B]Okamia[/B] widzę, że nie tylko ja mam takie problemy z telefonem... ostatnio do mnie nie doszedł sms, co skończyło się fochem z przytupem, że własna matka mi życzeń urodzinowych nie złożyła ;). Oj, tłumaczyła się biedna... tłumaczyła..[/QUOTE] Nie tyle ja sama co mój TZ który focha szczela że mu na sms nie odp... miał tak już z 3 razy...
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Okamia replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
ehh.. śliczne foty :)