Jump to content
Dogomania

Okamia

Members
  • Posts

    2349
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Okamia

  1. [quote name='vege*']Okamia, a czy jakieś inne taśmy wchodzą w grę? :lol:[/QUOTE] Raczej nie :P żebym mogła się zdecydować w ogóle na coś xD
  2. Ja własnie dlatego lepiej sobie sama nie przypasowuje w grafice tylko staram sobie wyobrazić ... mniej boli ;) Po za tym staram się patrzeć pod względem ekscentryczno-praktycznym ;) [quote name='vege*']no faktycznie nie wpadłam na to, ze biały pies + czarny polar = tragedia :evil_lol: ja to jestem za 1 lub 3 :smile:[/QUOTE] Taaa... polar w kubraku już bosko wygląda :evil_lol: w 3 dla mnie polarek jest za ciemny :eviltong: Już nigdy bialego psa :lol:
  3. [B]vege* [/B]wszystkie boskie niestety co do 1 i 7 to czarny polar odpada bo młoda linieje jak czub :/ [URL]http://img208.imageshack.us/img208/6546/okamia8.jpg[/URL] [URL]http://img403.imageshack.us/img403/3807/okamia6.jpg[/URL] [URL]http://img703.imageshack.us/img703/2969/okamia5.jpg[/URL] [URL]http://img502.imageshack.us/img502/4973/okamia4.jpg[/URL] [URL]http://img193.imageshack.us/img193/4029/okamia3.jpg[/URL] [URL]http://img254.imageshack.us/img254/8113/okamia2.jpg[/URL] [URL]http://img207.imageshack.us/img207/8018/60094661.jpg[/URL] To mój wybór :P Choć najbardziej przypadły mi do gustu : [URL]http://img502.imageshack.us/img502/4973/okamia4.jpg[/URL] [URL]http://img254.imageshack.us/img254/8113/okamia2.jpg[/URL] [URL]http://img207.imageshack.us/img207/8018/60094661.jpg[/URL]
  4. [url]http://img207.imageshack.us/img207/8018/60094661.jpg[/url] Świetne :) Szczerze jak dla mnie to za trudne bo ja w doborze kolorów jestem praktycznie jak daltonista :P a i większość kombinacji wydaje mi się super... taki ciężki przypadek :/
  5. A ja mam mały problem... zastanawiam się nad zestawieniem z aktivdoga na szelki dla mojej Prośki. A że jest biała to jej będzie we wszystkim ładnie. [img]http://2.bp.blogspot.com/_iU3nI0kgALg/TOqfXEVVf7I/AAAAAAAAABA/Lb0oAuMmwUY/s640/IMG_4866-kopia.jpg[/img] ogólnie zastanawiam się nad [img]http://activdog.pl/attachments/Image/t_czachy.JPG[/img] [img]http://activdog.pl/attachments/Image/t_rock.JPG[/img] [img]http://activdog.pl/attachments/Image/t_zawijas.JPG[/img] Nie powiem że 2 pierwsze uważam za naj :P Proszę też o pomoc w doborze kolorystycznym taśmy (2,5 cm) i polarku bo ja nie mam kompletnego pojęcia :P
  6. Kurde jak się urodzą już bulwki i baski podrosną to się na kawunię wproszę :P Bo ty fotki obiecujesz a potem znikasz :mad:
  7. [quote name='jenis']Bulwinki to chyab sylwestrowe będą:) :) :)[/QUOTE] No to wtedy liczę że będzie duuużo fotek :)
  8. Ja :P i wkleiłam na fcb ;)
  9. A kiedy małe bulwiki się szykują?? Masz jakieś plany?
  10. Super gluty :)
  11. [quote name='Onomato-Peja']Ludzie miałabym wielgachną prośbę byłby mi ktoś w stanie zmierzyc ile ma rogz zaciskowy L i XL po maksymalnym zmniejszeniu ( bez zaciśnięcia). Pierwszy Raszplowy rogz z niej spadał XL zacisk i teraz nie wiem czy już przybrała wystarczająco dużo w szyi i będzie ok, czy brac Lkę ;)[/QUOTE] Moja L mi wychodzi że ma 39cm ;)
  12. [quote name='Asiaczek']I co, będziesz robiła badania? pzdr.[/QUOTE] Pewnie... przecież nie pozwolę debilce oślepnąć ;) Narazie będę się rozglądać za jakimś specjalistą gdzieś blisko...
  13. Jakieś bielmo się robi. Artur (nasz wet) powiedział że to mogą być początki zaćmy ale bez badań to możemy sobie gdybać :/
  14. Ta oczęta cudne tylko chyba zaczyna się coś z nimi dziać i to akurat teraz kiedy z kasą krucho :/ Dzięki :P
  15. [quote name='Asiaczek']Nieeeee, ja mam asty, a Ty masz psa mordercę z Ameryki.Bo tam to różne mieszanki maja i WSZYSTKIE Z RODOWODEM, o! Pzdr.[/QUOTE] A to już teraz rozumiem czemu ona tak mnie lubi lizać :evil_lol: Po prostu szykuje sobie posiłek a ja myślałam że mnie kocha :cool3: i mówi się Hameryki :loveu:
  16. [quote name='Kana']O masz Ci los! Ale cudeńko!!!![/QUOTE] Moje cudeńko i nie oddam :P
  17. Scen domowych ciąg dalszy [img]http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2010/342/a/e/patrzam_by_okamiaamaterasu-d34gyp8.jpg[/img] [img]http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2010/343/f/4/come_on_by_okamiaamaterasu-d34jevu.jpg[/img] [img]http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2010/343/d/e/echhh_by_okamiaamaterasu-d34jez7.jpg[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2010/343/9/e/memlam_by_okamiaamaterasu-d34jf8w.jpg[/img] [img]http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2010/343/1/0/tapl_modl_by_okamiaamaterasu-d34jff2.jpg[/img]
  18. [quote name='ewka i haker']ona jest codziennie nacpana[/QUOTE] To ciekawe... Musisz zmienić karmę w takim razie :P
  19. [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/JESIEN%202010/haker%20kropka/_DSC0045-1.jpg[/url] Naćpałaś kropkę? bo na tym foto tak wygląda :P
  20. Kurde skoro ty masz staffiki lub asty to moja prosia jest baskiem? :D
  21. [url]http://www.dogomania.pl/threads/195552-GRZYBICA!!!-NU%C5%BBYCA!!!-POMOCY!!!.-Potrzebne-wsparcie-finansowe[/url]!!!! a ja zapraszam do tego biedactwa
  22. Moja Belcia odeszła ponad rok temu. Kelsy była pierwszym psem i z Bel mieszkały razem 'tylko' od końca maja do końca listopada. Obie suki nie bawiły się ze sobą jakoś specjalnie ale po odejściu B. Kel była smętna, ospała, straciła radość życia, prawie nie jadła... Spacery były jakieś takie ... Może też udzielił jej się nasz nastrój. Ogólnie jako że zawsze przeglądam pwp kilka dni później wypatrzyłam Prosię. Gdy równo po 2 tygodniach pojawiła się u mnie wystraszona i zlękniona Kelly jakoś odżyła i my też. W naszym przypadku przyjęcie następnego psa tak szybko było najlepszym co się mogło zdarzyć abyśmy wszyscy jakoś się z tego otrząsnęli.
  23. Kurcze :/ Taka maluda a tyle choróbska :/ Narazie wrzuciłam wątek na nk i fcb ... Z kaską u mnie też krucho niestety :/ ale pomyślę nad czymś...
  24. będę myśleć i kombinować ale już po nowym roku jak już ;) bo w tym inwestujemy w flexi 8 m giant czy jakoś tak... bo na razie to jest najważniejsze :) Ale dzięki :)
  25. [quote name='Agnes']Jakies takie jakie? ;) Troche inwencji tworczej i zrobia co bedziesz chciala ;)[/QUOTE] za mało 'wyćwiekowane' :evil_lol: moja miniaturka a la picbull w 4 cm wygląda ok tyle że mi się marzy coś [URL="http://www.pitman.pl/obroze/obroza_skorzana_agresive"]takiego[/URL] :evil_lol: ale nie chciała bym aby nie wyglądało za bardzo na kołnierz ortopedyczny :roll:
×
×
  • Create New...