-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:super [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://img215.imageshack.us/img215/3997/p4130032jpgmale3gv3.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:zaje2bista [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://img215.imageshack.us/img215/6334/p4130033jpgmale3pn2.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dziękuję:oops::oops: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jestem first:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No właśnie nie wiem czy first:oops: Ala ma godzinę 00:00:diabloti: Cześć koffana :calus: [quote name='gops']a ja jestem second :diabloti: tez witam :multi:[/quote] Cześc :calus: To przecie zaszczytne wicemiejsce:diabloti: [quote name='milcia17']jakie śliczne ujęcie!! super! ;)[/quote] Dzięki:oops: Cześć:multi: [quote name='Alicja']:hand: [FONT=Arial][COLOR=red][B]bry[/B][/COLOR][/FONT]:multi::multi::multi::loveu::loveu:[/quote] Cześć :calus: [quote name='Izabela124.']Hejka Ale fajna ta wysepka[/quote] Cześć:multi: Już po wysepce..dzisiaj przejeżdżałam przez most i już nie ma ani wysepki ani plazy...Wisła je zalała:placz: -
Cześć :loveu: :multi: Jestem i widziałam fotoski :loveu:
- 78403 replies
-
Cześć :multi: Co ciekawego słychać? ;)
-
Witanko :multi:
-
Witanko :multi: Śliczne foteczki :loveu: Ale Luna ładniejsza :loveu:
-
Jestem, jestem, jestem :multi: :multi: :multi: Gdzie jesteś Dżapuszko???? :cry: :cry:
-
Amstafka-4 razy zmieniała dom,potrzebuje pomocy!-adoptowana
Selket replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Wiadomo jak tam malutkiej się wiedzie? :calus: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Alu...fotki u mnie som :oops: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Trzebaby podrasować ;) Dobranoc :loveu: Jutro będzie lepiej :calus: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
O kurcze.......... -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dobra, chatę bierz od razu... :evil_lol: :evil_lol: Masz od razu zapałeczki coby mieć czym podpalić [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.zapalki.net/new/article12.jpg&imgrefurl=http://www.zapalki.net/asort1_noscript.html&h=336&w=300&sz=142&hl=pl&start=1&tbnid=i4olLYYRSctgfM:&tbnh=119&tbnw=106&prev=/images%3Fq%3Dzapa%25C5%2582ki%26gbv%3D2%26hl%3Dpl"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:i4olLYYRSctgfM:http://www.zapalki.net/new/article12.jpg[/IMG][/URL] -
To teraz dawaj ogonek :evil_lol: Dobranoc :loveu:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Ale cudny jestem :loveu: A te oczki to chyba jakieś atrapki :evil_lol: -
DObranoc :loveu: :loveu:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Buahahaha, dobry mały jezd :loveu: -
Dziękuję za brudną łapeczkę :loveu: :loveu:
-
Ciuchcie to jeszcze w miarę naormlanie jeżdża..gorzej z PKSem, ten to masakra :placz:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ejjjjjj fajna ta plażyczka u Was :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]aż zaczynam zazdraszczać :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]lipa z tym panem co zabrał karteczkę...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]podpalę mu dom i przebiję opony w samochodzie, daj mi tylko namiary na typa :angryy::mad: nie będzie mi zadzierał z Selketem !!! :eviltong::eviltong::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Hm...A tTy nie masz plażyczki???? To przjeżdżaj do naszej plażyczki rozbijemy Ci namiocik obok gops:diabloti::diabloti: Już Ci daję namiary:diabloti: ale pan był potem miły bo mogłam potrzymać klaczkę przy kryciu...To może poczekaj do końca semstru z przebijaniem oponek, so??:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
[URL]http://images33.fotosik.pl/230/88b8973e3c9864dd.jpg[/URL] Widok do zapamiętania na jak najdłużej :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies