-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Łódź 5 LETNI NIEWIDOMY BOKSER RAY MA DOM POD WA-WA!!!!
Selket replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Cześć malutki ;) -
Urocza amstafeczka czeka na dom! ZNOWU GROZI JEJ SCHRON!/MA DOM:)
Selket replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Śliczna jestem :loveu: Wstawiłam jej wątek na forum rajdów 4x4: [URL]http://www.forum4x4.pl/forum/viewtopic.php?t=55267[/URL] Może tam się znajdzie domeczek? :loveu: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Na majówkę?/ Ja kcem na majówkę :loveu: -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: dlaczemu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] U mnie wyjasnienie:diabloti:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:a co siem stanęło ??????????????????[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Asia&gordonisko']Co jest :glaszcze: ?[/quote] [quote name='gops']co sie stalo??? :roll:[/quote] Już mi przeszło, ale się dawno tak nie zapieniłam:angryy: Mamcia dostała zamówienie na 20 witrażyków na komunię (maluje aniołki), dziś na 10 rano umówiony był kurier firym U P S.... Do 16 nie ma...Przyjeżdżam o 18 z Lbn, paczka nadal w domu. Dzwoniym do oddziału Lbn - kurierzy już zjechali i nie pracują. No to trochę z mordą, to jednak kurier przyjedzie za 15 min. Dzwonimy za 40 min, oddział Lublin juz nie pracuje po 18, nikogo nie ma. Za tel i do centrali firmy..Chcieli nas zbyć, ale TZ się wkurzył i, że chce rozmawiać z dyrekcją. Pani z centrali rura zmiękła i zaczęła przperaszać i jutro z samego rana ktoś przyjedzie. TZ, że rząda rekompensaty za stracony czas, to pani, że ona napisze to w raporocie etc. Za 5 min dzwoni Mamcia, że kurier przyjedzie za 5 min, bo pomylił adres i stoi i na tej ulicy co nie trzeba i na dodatek nie on miał tą paczkę odebrać(Mamcia sobie na nim ulżyła), więc biedny przyszedł przestraszony.. Na pytanie dlaczego jego kolega nie przyjechał powiedział, że ktoś w centrali pomylił adres i jeo kolega nie wiedział...Fascynujące jest to, że centrala miała prawidłowy adres i miała nr do Mamci (bo przecież ten pan jakoś do niej zadzwonił, że nie może trafić)..Prawdopodobnie nie wysłali do nas żadnego kuriera:angryy: [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Czeeść![/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Przyszłam prosić o głosy na mojego Vegulca:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109277[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Trzeba wziaśc -->ODPISZ i napisać " głosuje na Vege emdziolka":razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Baarrdzoo prosze o głosy:loveu: Z góry dziękuje:razz:[/COLOR][/B][/quote] Zaraz pójdę i spawdzę co i jak ;) -
Cześć :loveu: Nadrobie potem ;)
-
Dzień dobry :multi:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
ZŁA jestem!!! Wściekła wręcz!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale z niego ściemniacz ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Zawodowy wręcz :diabloti: -
To co ja mam powiedzieć??? :nerwy: :mdleje: Ja te kolczatki KUPUJE!!!!!!!! Dla swojego psa....Bosze to chyba powinnam zostać zlinczowana :oops: :placz: Zdjęcia obejrzane ;) Ale jestem wściekła do kwadratu!!!!!!!!!
- 78403 replies
-
Dzien dobry :multi: Ale jestem cudny :loveu: :loveu:
-
Cześć :multi: :multi: Ile Baster miał futra..I jaki teraz przystojniacek z niego się zrobił ;) Ach, Kellusia :loveu:
-
Łódź 5 LETNI NIEWIDOMY BOKSER RAY MA DOM POD WA-WA!!!!
Selket replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Mogę tylko zaglądać :oops: :oops: I nawet nie wiecie jak mi przykro, że nie moge pomóc :oops: :( -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza13']Cześć:loveu::loveu: Przyszłam sie przywitac z rana ;)[/quote] No nareszście jesteś:multi::multi: [quote name='gops']witanko ... :multi: dzisiaj jestem trzecia :diabloti:[/quote] To również zaszczytne miejsce:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przyszłam:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Super!!!!:multi::multi: [quote name='Anusia&Saba']Hej :) Fiu Fiu ile tu już stron.[/quote] Jesce nie dużo:oops::oops: [quote name='jonQuilla']:multi::multi::multi:[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:loveu: to znów ja ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mam nadzieje że Wam się nie znudzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ty, się nigdy nam nie znudzisz :calus: :calus::multi::multi: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
Selket replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Hooooppppaaaammmy ;) -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Selket replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Ciocia już przyszła ;) -
Ślepa, ślepa, ślepa cioteczka :oops: nie zauważyłam Twojej odpowiedzi...Wystawię dziś bazarek dla Stefanka...Przepraszam :oops:
-
Dzień dobry :loveu: Dżapuszko, koniec imprezy, wracaj już tutaj :multi:
-
Cześć :loveu: :loveu: Wstawać śpiochy :multi: