A fota ta, żeby pokazać, wielkość Qdłaczka..A ładne masz porteczki ;)
Fajnie, że Roxi posłałaś ;)
Niech korzysta póki może, skoro w perspektywie ma ten straszny zabieg.. :oops:
A to możesz jeszcze posłać w świat linka o boksiu :oops:
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110516[/URL]