Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. O proszę, to Leośka udawała, że nas nie słyszy :evil_lol: Strasznie się cieszę, że Luminal działa. Leoś już praktycznie zdrowym psiakiem jest :loveu:
  2. Wierzę, że to spóźnianie będzie szczęśliwe ;) Tofik spaceruje dostojnie po boksie, wymachując we wszystkie strony tym swoim cudownym, puchatym ogonem. Ciapuś natomiast został dziś stratowany przez kolegę z boksu - Batona i rozpiszczało się nam psisko okropnie :D ...warto dodać, że Baton jest praktycznie Ciapusiowej wielkości :eviltong:
  3. Agatka biegała dziś na wybiegu, ale dziewczyna wrócić musiała, bo dostała cieczki i chłopcy się denerwowali :evil_lol::roll:
  4. Szkoda, że nie wzięłam dziś aparatu... tak ślicznie mamula z córą spały obok siebie z wyciągniętymi łapkami :loveu: ...ja nie wiem, jak to się dzieje, że ta mała z dnia na dzień pięknieje :roll::hmmmm::loveu:
  5. Goranek dziś jak codzień wyhasał się na wybiegu. Ale samo bieganie to nie wszystko, psiak bardzo szuka kontaktu z człowiekiem i niesamowicie cieszy się z każdego głaska czy całusa. Zachowuje się, jakby wszystko dobrze widział. Nie straszne mu żadne przeszkody, opiera się o mnie 2 łapkami i podskakuje "[I]Weź mnie do domku ! [/I]" ...a ja nie mogę :shake:
  6. Gagatko, masz nie jedną do wyboru :D Do sadku dołączył Burek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/burek-zwykly-pies-rasy-kundel-czy-dlatego-skazany-na-dozywocie-w-schronisku-128317/[/url] Wszyscy dziś wygłaskani z każdej strony :roll: ..no może prócz nieśmiałego Urbana :roll:
  7. Jasne Figuś, allegra działają cuda ;) Bellcia chodziła sobie dziś wzdłuż siatki boksu, ocierając się o nią i mrucząc :loveu:
  8. [quote name='becia66']udowodnij mi to i znajdż dom dla Murzyna.[/quote] Nie będę nikomu niczego udowadniać. Podtrzymuję, że wg mnie każdy pies ma szansę na dom i nie ma sensu przywieszać na którymkolwiek łatki "nieadopcyjnego". Wszystko zależy od dobrania do psa człowieka, który poradzi sobie z problemami danego psa i podejmie się wszelkich trudów wyprowadzenia go na prostą. Jankes dziś wygłaskany. Przy czym nic na siłę, siedzi się kilka minut w boksie i sam podbiega i rozkłada się do głaskania. To wspaniałe psisko i jestem pewna, że szybko oswoiłby się przy dobrym podejściu potencjalnego adoptującego.
  9. Do domku poszła dziś Lora :loveu: Są też 4 nowe szczeniaczki i szorściakowa sunia (Renia może znów się zakochasz :D) [SIZE=4][COLOR=Red][B]Szukamy transportu do Bydgoszczy dla PUNIA :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER][URL=http://img387.imageshack.us/my.php?image=punio.jpg][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/6580/punio.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. Dzięki Aga za wiarę w niezawodność Neczki :D Do Ajry musiałyśmy kawałek podjeżdżać, więc dlaczego nie mogłybyśmy się przejść do domku Doriana, do którego mam 15 minut drogi piechotą ;) Zakładam, że znam jego przyszłych właścicieli, tylko skojarzyć nie mogę. Supergoga sugeruje pytania apropos kastracji, a Wy macie jeszcze jakieś propozycje ? :razz:
  11. Mi się wydaje, że lepiej, gdyby inne naprawdę potrzebujące kasy psiaki skorzystały. Naszym staruszkom nic pod względem finansowym nie potrzeba, im trzeba tylko, a może i aż, domków :roll: No chyba, że wykupimy jakiegoś fajnego ludzia, który by przygarnął z 5 psiaków :evil_lol:
  12. [quote name='weronika1']A co to takie fikuśne, czarne puchate i czarno białe , roześmiane od ucha do ucha?[/quote] No jakto... toż to Ciapek i Tofik :eviltong: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesamowita-psia-przyjazn-ciapek-tofi-samotni-w-orzechowcach-pomozesz-119197/#post10756397[/url]
  13. Ależ on śliczny :crazyeye: Nie ma problemu ze sprawdzeniem domku, może jutro uda nam się podskoczyć ;)
  14. No tak, postępy, wreszcie pies zaczyna chodzić jak pies :roll: Nelciowe uszka są już zdrowe, dzięki dobrej opiece. Zdrowa więc już całkowicie sunia szuka domku :)
  15. Szpilka, Ty go pamiętasz jako szczeniaka ? Kiedy go widziałaś jak był mały ?
  16. Mam nadzieję, że Jankes nie zostanie nauczony spacerów na rękach, bo to napewno nie zwiększy jego szans na adopcję :roll:
  17. Napisz mi tekst, bo ostatnio nie mam czasu na nic. Jak będę go miała, to wstawię. Zaria i Daktyl wczoraj pobiegali sobie na wybiegu :roll:
  18. Proszę bardzo - rozliczaj, jeśli masz z czego. Kiedy nie odpisywałam Ci na kilka PM w sprawie NASZYCH PSÓW, to mogłaś się domyślić, że do mnie te wiadomości nie dochodzą. Jeśliby tak naprawdę zależało Ci na odpowiedzi, zadaj te pytania jeszcze raz tak, abym mogła je przeczytać. Ja proszę ze swojej strony o tyle, żeby przenieść psy, które są w nieodpowiednich działach i zmienić złe opisy - tyle. Nic nikomu nie mam zamiaru zarzucać.
  19. Tak ? To proszę napisz mi, które wątki są nie zgodne z prawdą. Jeśli chodzi o wiek, pisałam do Żaby niejednokrotnie, żeby to poprawił... i co z tego, skoro nic się nie zmieniło ? Działa na zasadzie, że jest ? No to chyba lepiej, żeby nie było, skoro psy, które dawno są w domach jeszcze zalegają jako "psy do adopcji". Nie wiem jak Ty, ale ja miałam już niejeden telefon od człowieka, który opieprzył mnie, że chciał wziąć tego czy tego psa a on już jest w domu. I tłumacz tu się, że jesteś wolontariuszem, a nie masz wpływu na stronę, która powinna reprezentować schronisko...
  20. Takie moje małe sugestie co do strony... 1. Przydałoby się ściągnąć: [B] Sharmę, Monię, Lucię, Batona, Dashę, Sybillę, Herę... [/B] 2. Koniecznie zmienić niektóre opisy, jak np. Bryndzy. Bodajże Becia pisała "[SIZE=2][COLOR=#ffb7b7][COLOR=Black]Niewielka sunia ok.6-7 letnia, poniżej kolanka. Łagodna, spokojna, troche niesmiała ale po chwili podchodzi do człowieka szukając z nim kontaktu. Bardzo smutna i zrezygnowana, z niecierpliwością czeka na nowy domek." Bryndza ma powyżej 10 lat, nie powiedziałabym, że jest łagodna, nie raz już udziabała kogoś... Chyba lepiej pisać teksty o psiakach, które się zna. Bo po 1 kontakcie ciężko cokolwiek stwierdzić i później ludzie mają pretensje, że "było napisane tak"...:shake: 3. Psiak podpisany "SYBILLA" ma powstawiane zdjęcia 2 różnych psiaków. Mi dostał się już za to opierdziel od człowieka, który zauważył to na stronie. Jaki to wstyd dla wolontariatu, który nie potrafi rozróżnić zdjęć różnych 2 psów i wstawia je jako jednego :shake: ...tak wogóle, to coś się rusza w sprawie tej strony ? [/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  21. Zrobiłam Flapsowe ogłoszenia na: [LIST] [*]eoferty.com.pl [*]kupiepsa.pl [*]centrumofert.pl [*]24polska.pl [*]sprzedasz.pl [*]adopcjapsa.pl [*]pineska.pl [*]petworld.pl [*]warszawa.gumtree.pl [*]nasipupile.pl [*]kokosy.pl [*]ojej.pl [*]ofertownia.pl [*]przemysl.olx.pl [*]przygarnijzwierzaka.pl [*]neeon.pl [*]e-zwierzak.pl [/LIST]
  22. Jankes luzem... ? :D Psiaku, obiecuję w tym tygodniu porobić nowe ogłoszenia :roll:
  23. [quote name='Selenga']Czy to cudo jest gdzieś ogłaszane? Mogę mu zrobić allegro[/quote] Nie jest, fajnie, gdybyś ogłosiła psiaka na allegro :) Ja zabiorę się za resztę ogłoszeń ;)
×
×
  • Create New...