-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Wierzę, że to spóźnianie będzie szczęśliwe ;) Tofik spaceruje dostojnie po boksie, wymachując we wszystkie strony tym swoim cudownym, puchatym ogonem. Ciapuś natomiast został dziś stratowany przez kolegę z boksu - Batona i rozpiszczało się nam psisko okropnie :D ...warto dodać, że Baton jest praktycznie Ciapusiowej wielkości :eviltong:
-
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie wzięłam dziś aparatu... tak ślicznie mamula z córą spały obok siebie z wyciągniętymi łapkami :loveu: ...ja nie wiem, jak to się dzieje, że ta mała z dnia na dzień pięknieje :roll::hmmmm::loveu: -
Sercem widzący maleńki kłębuszek Goran w NOWYM DOMKU
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Goranek dziś jak codzień wyhasał się na wybiegu. Ale samo bieganie to nie wszystko, psiak bardzo szuka kontaktu z człowiekiem i niesamowicie cieszy się z każdego głaska czy całusa. Zachowuje się, jakby wszystko dobrze widział. Nie straszne mu żadne przeszkody, opiera się o mnie 2 łapkami i podskakuje "[I]Weź mnie do domku ! [/I]" ...a ja nie mogę :shake: -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Jasne Figuś, allegra działają cuda ;) Bellcia chodziła sobie dziś wzdłuż siatki boksu, ocierając się o nią i mrucząc :loveu: -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']udowodnij mi to i znajdż dom dla Murzyna.[/quote] Nie będę nikomu niczego udowadniać. Podtrzymuję, że wg mnie każdy pies ma szansę na dom i nie ma sensu przywieszać na którymkolwiek łatki "nieadopcyjnego". Wszystko zależy od dobrania do psa człowieka, który poradzi sobie z problemami danego psa i podejmie się wszelkich trudów wyprowadzenia go na prostą. Jankes dziś wygłaskany. Przy czym nic na siłę, siedzi się kilka minut w boksie i sam podbiega i rozkłada się do głaskania. To wspaniałe psisko i jestem pewna, że szybko oswoiłby się przy dobrym podejściu potencjalnego adoptującego. -
Do domku poszła dziś Lora :loveu: Są też 4 nowe szczeniaczki i szorściakowa sunia (Renia może znów się zakochasz :D) [SIZE=4][COLOR=Red][B]Szukamy transportu do Bydgoszczy dla PUNIA :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER][URL=http://img387.imageshack.us/my.php?image=punio.jpg][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/6580/punio.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Dorian w typie bull - pojechał do swego domku do Rzeszowa!
Neczka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzięki Aga za wiarę w niezawodność Neczki :D Do Ajry musiałyśmy kawałek podjeżdżać, więc dlaczego nie mogłybyśmy się przejść do domku Doriana, do którego mam 15 minut drogi piechotą ;) Zakładam, że znam jego przyszłych właścicieli, tylko skojarzyć nie mogę. Supergoga sugeruje pytania apropos kastracji, a Wy macie jeszcze jakieś propozycje ? :razz: -
[quote name='weronika1']A co to takie fikuśne, czarne puchate i czarno białe , roześmiane od ucha do ucha?[/quote] No jakto... toż to Ciapek i Tofik :eviltong: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesamowita-psia-przyjazn-ciapek-tofi-samotni-w-orzechowcach-pomozesz-119197/#post10756397[/url]
-
Dorian w typie bull - pojechał do swego domku do Rzeszowa!
Neczka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ależ on śliczny :crazyeye: Nie ma problemu ze sprawdzeniem domku, może jutro uda nam się podskoczyć ;) -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No tak, postępy, wreszcie pies zaczyna chodzić jak pies :roll: Nelciowe uszka są już zdrowe, dzięki dobrej opiece. Zdrowa więc już całkowicie sunia szuka domku :) -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Szpilka, Ty go pamiętasz jako szczeniaka ? Kiedy go widziałaś jak był mały ? -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że Jankes nie zostanie nauczony spacerów na rękach, bo to napewno nie zwiększy jego szans na adopcję :roll: -
Proszę bardzo - rozliczaj, jeśli masz z czego. Kiedy nie odpisywałam Ci na kilka PM w sprawie NASZYCH PSÓW, to mogłaś się domyślić, że do mnie te wiadomości nie dochodzą. Jeśliby tak naprawdę zależało Ci na odpowiedzi, zadaj te pytania jeszcze raz tak, abym mogła je przeczytać. Ja proszę ze swojej strony o tyle, żeby przenieść psy, które są w nieodpowiednich działach i zmienić złe opisy - tyle. Nic nikomu nie mam zamiaru zarzucać.
-
Tak ? To proszę napisz mi, które wątki są nie zgodne z prawdą. Jeśli chodzi o wiek, pisałam do Żaby niejednokrotnie, żeby to poprawił... i co z tego, skoro nic się nie zmieniło ? Działa na zasadzie, że jest ? No to chyba lepiej, żeby nie było, skoro psy, które dawno są w domach jeszcze zalegają jako "psy do adopcji". Nie wiem jak Ty, ale ja miałam już niejeden telefon od człowieka, który opieprzył mnie, że chciał wziąć tego czy tego psa a on już jest w domu. I tłumacz tu się, że jesteś wolontariuszem, a nie masz wpływu na stronę, która powinna reprezentować schronisko...
-
Takie moje małe sugestie co do strony... 1. Przydałoby się ściągnąć: [B] Sharmę, Monię, Lucię, Batona, Dashę, Sybillę, Herę... [/B] 2. Koniecznie zmienić niektóre opisy, jak np. Bryndzy. Bodajże Becia pisała "[SIZE=2][COLOR=#ffb7b7][COLOR=Black]Niewielka sunia ok.6-7 letnia, poniżej kolanka. Łagodna, spokojna, troche niesmiała ale po chwili podchodzi do człowieka szukając z nim kontaktu. Bardzo smutna i zrezygnowana, z niecierpliwością czeka na nowy domek." Bryndza ma powyżej 10 lat, nie powiedziałabym, że jest łagodna, nie raz już udziabała kogoś... Chyba lepiej pisać teksty o psiakach, które się zna. Bo po 1 kontakcie ciężko cokolwiek stwierdzić i później ludzie mają pretensje, że "było napisane tak"...:shake: 3. Psiak podpisany "SYBILLA" ma powstawiane zdjęcia 2 różnych psiaków. Mi dostał się już za to opierdziel od człowieka, który zauważył to na stronie. Jaki to wstyd dla wolontariatu, który nie potrafi rozróżnić zdjęć różnych 2 psów i wstawia je jako jednego :shake: ...tak wogóle, to coś się rusza w sprawie tej strony ? [/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Flapsowe ogłoszenia na: [LIST] [*]eoferty.com.pl [*]kupiepsa.pl [*]centrumofert.pl [*]24polska.pl [*]sprzedasz.pl [*]adopcjapsa.pl [*]pineska.pl [*]petworld.pl [*]warszawa.gumtree.pl [*]nasipupile.pl [*]kokosy.pl [*]ojej.pl [*]ofertownia.pl [*]przemysl.olx.pl [*]przygarnijzwierzaka.pl [*]neeon.pl [*]e-zwierzak.pl [/LIST] -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jankes luzem... ? :D Psiaku, obiecuję w tym tygodniu porobić nowe ogłoszenia :roll: -
Sercem widzący maleńki kłębuszek Goran w NOWYM DOMKU
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']Czy to cudo jest gdzieś ogłaszane? Mogę mu zrobić allegro[/quote] Nie jest, fajnie, gdybyś ogłosiła psiaka na allegro :) Ja zabiorę się za resztę ogłoszeń ;)