Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. wydaje mi się, że z Figaro to chodzi o jego wielkość..
  2. żaba, chyba się nie dziwisz :P na takiego psiaka nie da się nie zwrócić uwagi :loveu:
  3. ..nie ma kto wziąść suni w sobotę do Rzeszowa do domu ? :-(
  4. [quote name='Weronia']przy okazji zapytam, dlaczego od razu pies ma być uśpiony? przeciez w takich sytuacjach do schronu dają... :([/quote] no właśnie, dlaczego ? :shake:
  5. mi też fotki nie chcą wchodzić..
  6. Nie wiem jak jeszcze mogę szukać.. po necie porozsyłałam ogłoszenia, po mieście jutro będziemy z kumplem rozwieszać, pytam kogo się tylko da. Mam nadzieję, że ta cudna sunia szybko znajdzie kochający domek
  7. ok, to w takim razie zapytam o te zastrzyki ;) / Daylusia już po zastrzyku, dzisiaj o dziwo nie bała się tak jak ostatnio (czyt. histeria na całą lecznicę). Teraz trzeba czekać 2 tygodnie, czy nie będzie cieczki i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zostanie wysterylizowana ;)
  8. W takim razie zapytam o ten zastrzyk, bo weterynarka powiedziała, że skoro jest pies, to może Deylę wysterylizować bez względu na to czy niedługo będzie cieczka czy nie..
  9. haloo.. chyba nie zapomnieliście o Cezarku.. :(
  10. ..czyżbym była tym gratisem ? xD
  11. Tylko teraz jest 1 sprawa.. Amiś nie jest wykastrowany a ona wysterylizowana. Wypadałoby poczekać do cieczki i później ją wysterylizować, a z 2 strony jeśli dostanie cieczki, to Ami rozniesie chyba dom.. co robić ? :shake:
  12. żaba co Ty mówisz chłopaku ? ;D fajnie Ci wychodzą ;)
  13. i jak ? dał ktoś w końcu znać ?
  14. Trochę jest zazdrosny, ale itak dziwie się, że zrobił się przy suni taki bardziej spokojniejszy ;) Wydaje mi sie, że ona jest bardziej zazdrosna, bo to ona go odpycha. Zostawialiśmy już kilka razy Deylusię samą z Amisiem i razem grzecznie śpią, więc nie ma żadnych problemów, strasznie fajna i mądra psinka
  15. dzięki za banerek ;)
  16. sunia jest przekochana.. tak się garnie do ludzi mógłby ktoś zrobić jej banerek ?
  17. ..już się przestraszyłam, że psiaki nie mają wody albo coś :wink:
  18. [quote name='żaba88']A i o wodę też się nie martwcie ;)[/quote] wodę ? o co chodzi, bo ja chyba nie w temacie ?
  19. kochany.. mam nadzieje, że wreszcie się ktoś nim zainteresuje
  20. z tego co wiem, sunia jest zdrowa, ma piękną lśniącą sierść.. wg mnie DT byłby świetnym rozwiązaniem jak narazie / szukam domku dla suni gdzie tylko mogę..
  21. Beciu, jeśliby znalazło się dla mnie miejsce na wyjazd, to proszę daj mi znać.. :oops:
  22. :-( widziałam ją jak byłam w Orzechowcach po Deyle (Kare).. Była taka smutna:placz: jedyne co mogło ją cieszyć, to były chyba te maluszki.. Koniecznie trzeba znaleźć jej cudowny domek, jak najszybciej.. A nie ma możliwości, żeby przenieść ją do Rzeszowskiego Kundelka.. ?
  23. a co z amstafem ? przyjechał po niego ten właściciel ?
  24. Ami właściwie jest rozszczekany i wogóle, ale ostatnio go te stawy bolą.. Sunia to straszna pieszczocha ;)
  25. zgoda ;) sunia już go tak często nie zaczepia więc i Amiś nic do niej nie ma :]
×
×
  • Create New...