-
Posts
10349 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]
kikou replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki Ignacik pozdrawia ale wiesci mamy kiepskie. Raczysko bardzo już zniszczyło naszego dzielnego chlopaczka jest chudziutki i slabiutki. On oczywiście nie zdaje sobie z tego z tego sprawy i nawet jeszcze dzisiaj wywołał małą "burdę" przy jedzonku. (Bo Ignaś ma się za nie przymierzając bulterriera conajmniej ;-) ) Jeszcze ma dobry apetyt ale bardzo niedlugo już przyjdzie nam się żegnać... -
Jeszcze garść nowin. Gwiazdka boi się mężczyzn, ucieka przed nimi. Jak juz sie zupełnie oswoiła to zaczęła szczekać jak szalona jak tylko usłyszy cokolwiek na podwórku. A poza tym ma dobry nastrój od rana i zwykle łapką zaczepia do zabawy. I wcale nie jest otyła tylko ociupinkę okrągła. Tak jak juz wspominalam Malvie. Nasz doktor od usg dopiero jutro jest po 3tygodniowej nieobecności i dopiero jutro bedziemy ustalac jakieś terminy na usg i potem na ew. zabieg. Dam znać kiedy i co.
-
w tym roku juz naprawdę widać wiek po Lisiuńce. Szczególnie że jak ziemia nasiąkła w sierpniu tak mieliśmy koszmarne błoto do przedwczoraj. Lisio ma już poważne klopoty z tylnimi nozkami. Mielismy w listopafzie kilka dni ze musialam mu pupkę podnosić żeby sie rozchodził. Ale odpukaćżkrotka seria przeciwzapalnych i na codzień mamy arthrofit z Canipuru postawily go znowu na wlasne nóżki. Dzisiaj w koncu byl ladny dzień- udalo mi sie złapać chlopaczka na dworku.
-
I ja cos tam skromnie dorzuce. Prosze o wiadomość jak juz bedzie wiadomo kto zbiera na jakie konto.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Pani Opiekunka rozmawiala z weterynatzem, ktory robił sekcję. Wszystko wskazuje na silne uderzenie autem. Niunia umarła niemal natychmiast. Najgorsze jest to ze tam nie ma nawet prawdziwej ulicy, to jest taki koniec wioski gdzie jedzie może ze dwa samochody w miesiącu. Wet powiedzial że prędkość auta byla bardzo duża, a niedaleko domu byly ślady opon. Wygląda jakby ktoś zrobił sobie szaloną przejażdżkę po bezdrożu. Co za przeklęty los... -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Niestety ja mam dzisiaj najgorsze mozliwe wiadomości. Wczoraj Gajulka odeszła. Bardzo nieoczekiwanie, nie byla chora, normalnie jadła, nic jej nidolegalło, wybiegła na dworek zadowolona, a za kilka chwil pani opiekunka znalazla ją bez życia na ścieżce przed domem. Poprosiłam w zwiazku z tym o sekcję co tez tej biedulce sie przytrafiło. Wyniki będa pewnie w poniedzialek. Strasznie mi smutno i przykro Was o tym zawiadamiać