-
Posts
10349 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
[FNiZ] Dziadziuś JAMNICZEK-Już w CUDOWNYM DOMKU!Odszedł kochany za TM[']
kikou replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
uf...... to dobre wiadomosci....:multi::multi: -
[FNiZ] Dziadziuś JAMNICZEK-Już w CUDOWNYM DOMKU!Odszedł kochany za TM[']
kikou replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
czy jest szansa na wspolne fotki z Patem? Co "mowia" na jego przybycie pozostale pieski, jak zareagowaly? -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
kikou replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
do ogloszen jest jakby ciagle bardzo malo informacji o nim.... -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
wyslalam informacje o nim do Rotek podobno ma kogos, kto chce przygarnac pieska bez szans na adopcje.... -
[quote=ulvhedinn;10608613[B]].....A najgłośniej krzyczą osoby, które nie mają wielkiego pojęcia na temat samego zwierzęcia, nie widza go na codzień [/B]i naprawdę trudo im ocenić, jaki jest stan. Nie mówiąc o tym, że wydzwanianie do schroniska potrafi bardzo zaszkodzić. :shake: czy tak trudno zrozumieć, że staramy się zrobić jak najwięcej możemy dla zwierząt i jeśli prosimy o cierpliwość to nie bez powodu...?[/quote] a tu chyba trafilas w sedno....niestety....:shake:
-
Iskierka, nieśmiała, starsza kruszyna ....Ma już DOM!!!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kala&Majka']Cioteczki, dostałam maila. Chcą zaadoptować Iskierkę! Zaraz wyślę wiadomość na PM z numerem tel.[/quote] juz Agnieszka rozmawiala z zainteresowanymi..... [COLOR=magenta][B]MAJA W NIEDZIELE PRZYJECHAC PO ISKIERKE SPOD KATOWIC!!!!![/B][/COLOR] czekamy do niedzieli czy faktycznie przyjada....... -
[quote name='Angie :)']Pani zaintersowana byla Dinusiem vel. Murznej z allegro - ale psiak juz znalazl domek :) mysle ze mozecie go jej przeslac: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] List od Pani Anety: [FONT=Arial][I][SIZE=2][COLOR=blue]Witam! Z tej strony Aneta. [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=2][COLOR=blue]Zgłaszam się z powodu psa o imieniu Murzyn. [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=2][COLOR=blue]Jestem bardzo zainteresowana tym psiakiem, gdyż już miałam tej rasy psa... Przeżył 21 lat. Został przywieziony z Płońska przez moją siostrę, gdy miał 4 lata. Był zapchlony i chory. Dzięki moim rodzicom przeżył kilkanaście pięknych i wspaniałych lat. Co najśmieszniejsze również wabił się Murzyn. Co do wyglądu załączam zdjęcie. Bardzo bym chciała wejść w posiadanie tego uroczego psa. Mamy do nich sentyment. Jesteśmy gotowi odebrać Go już następnego dnia, zwłaszcza, że jesteśmy z Warszawy! Jesteśmy odpowiedzialnymi i kompetentnymi ludźmi. Bardzo proszę o kontakt!!![/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=2]W imieniu moim i moich rodziców Aneta .[/SIZE][/I][/FONT][/quote] wyslalam do tej Pani zdiecia tego malutkiego, kudlatego ktory jest w schronie od 17go lipca i tego smutnego kudlatego 2latka "o placzacym spojrzeniu"http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105206 a potem jeszcze oba psy wyslalam do Rotek na wszelki wypadek.....
-
[quote name='Wet-siostra']Być może dlatego,że ta osoba już wie,co dolega pieskowi,podjęła decyzję,co zrobić i nie chce takiej burzy,jaka rozpętała się na wątku Lusi...:oops: A ja powtarzam pytanie:jak mogę Lusię już oficjalnie zaadoptować???:p Czy umowę adopcyjną wyślecie pocztą?Komu dać moje namiary?[/quote] musisz porozmawiac po prostu osobiscie z Agnieszka, nikt inny raczej umowy nie przygotuje.....
-
a!! to super, to dokopiuje ten link do innych ogloszen..... pierwsza strona drugi post... jak nie zebralam wszystkich ogloszen to dajcie prosze znak!
-
kiedys podawalas jakis link do alegratki dla niego ale potem chyba usunelas kiedy okazalo sie , ze ta tresc, ze atakuje inne psy jest nieaktualna....
-
nie wiem co w takiej sytuacji zrobic....:shake::shake: dopisze w allegro, ze grozi mu zagryzienie....
-
super, bardzo dziekujemy!!!
-
nie zapominajcie o Rudziku... zaraz niedlugo trzeba bedzie nowy miesiac oplacic.....
-
[quote name='Angie :)']Pani zaintersowana byla Dinusiem vel. Murznej z allegro - ale psiak juz znalazl domek :) mysle ze mozecie go jej przeslac: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] List od Pani Anety: [FONT=Arial][I][SIZE=2][COLOR=blue]Witam! Z tej strony Aneta. [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=2][COLOR=blue]Zgłaszam się z powodu psa o imieniu Murzyn. [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=2][COLOR=blue]Jestem bardzo zainteresowana tym psiakiem, gdyż już miałam tej rasy psa... Przeżył 21 lat. Został przywieziony z Płońska przez moją siostrę, gdy miał 4 lata. Był zapchlony i chory. Dzięki moim rodzicom przeżył kilkanaście pięknych i wspaniałych lat. Co najśmieszniejsze również wabił się Murzyn. Co do wyglądu załączam zdjęcie. Bardzo bym chciała wejść w posiadanie tego uroczego psa. Mamy do nich sentyment. Jesteśmy gotowi odebrać Go już następnego dnia, zwłaszcza, że jesteśmy z Warszawy! Jesteśmy odpowiedzialnymi i kompetentnymi ludźmi. Bardzo proszę o kontakt!!![/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=2]W imieniu moim i moich rodziców Aneta .[/SIZE][/I][/FONT][/quote] ale jak konkretnie wygladal Murzyn ktorym Pani byla zainteresowana? bo to nie o naszego Murzynka chodzilo!!!
-
Iskierka, nieśmiała, starsza kruszyna ....Ma już DOM!!!
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
jedna Pani wysłała mi zapytanie z allegro..... ale takie bardzo niezobowiązujące...czy suczka jest szczepiona...czy długo siedzi w schronisku.... odpisałam...... taki maciupeńki promyczek nadziei dla Iskiereczki -
połamana ŻABCIA znaleziona w rowie! Ma dom. Przyborówko
kikou replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
no wlasnie, co z druga nozka? przeciazona? co sie stalo?