Jump to content
Dogomania

kikou

Members
  • Posts

    10349
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by kikou

  1. [quote name='xmartix'] e-mail do wiosny jaki jest? :loveu: Pozdrawiam [email protected] <[email protected]>
  2. przy okazji Sandra opwiadala, ze psiak w dobrym zdrowiu, swietnie zajmuje sie podrostkami, ktore Sandra tez ma pod swoja opieka... troche klapie zabkami na Nia jak probuje go wprowadzac do kojca (raz Ja nawet ugryzl - pewnie stres po schronisku) Sandra proponuje zeby jeszcze zlozyc sie na kastracje.....ok 100,- zl:hmmmm::hmmmm:
  3. udalo mi sie porozmawiac z Greven, nie otrzymala zadnych wplat bezposrednich na Triska, dlatego przelalam jej przed chwila pelne 300,- zl ponizej jeszcze raz pelne zestawienie kto ile wplacil: [I](ja nie moge umiescic go w pierwszm poscie, tylko Agnieszka musialaby skopiowac...)[/I] [B][SIZE=3][COLOR=red]Pobyt Triska od 22lipca08 do 21sierpnia08[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3]Jo37......................................30,00[/SIZE] [SIZE=3]Julia Antonina S.....................100,00[/SIZE] [SIZE=3]Poker.....................................55,00[/SIZE] [SIZE=3]GoskaGoska............................54,00[/SIZE] [SIZE=3]GoskaGoska............................51,50[/SIZE] [SIZE=3]Kikou.......................................9,50[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]RAZEM................................300,00[/B][/COLOR][/SIZE]
  4. [quote name='xmartix']robie ogłoszenia dla niego SUPER!!!!! BARDZO DZIEKUJEMY!!!! krotko, zwiezle, na temat, duzo zdiec.... i swietnie ze podalas informacje ze zbieramy tez na hotel...
  5. [quote name='GoskaGoska']witam. Przelew zaksiégowala sié dzis za torebké. I wlasnie zrobilam rowniez i ja przelew na 51,50 :) troché smiesznie, ale to co z przesylki zostalo. czyli bedzie 290.50zl to jeszcze 9,50 brakuje [/quote] to fajnie, to jak tylko wplyna to ja zaraz przelewma calosc do Sandry
  6. Rudzik akceptuje inne psy, na moje staruszki w domu prawie nie zwracal uwagi... razem jadly kostki i nawet podczas jedzenia nie warknal nawet.. kota raz powachal i rowniez go ignorowal czyli chyba zgodny.. wiadomo ogrodek zawsze lepszy ale mysle, ze nawet w bloku moglby mieszkac, ogolnie utrzymuje czystosc w domu, uwielbia spacerowac, ladnie chodzi na smyczy...zapatrzony w czlowieka ale NIE LUBI ZOSTAWAC SAM W DOMU; WTEDY BARDZO SZCZEKA najlepszy bylby dla emeryta, rencisty, ktory w dzien jest wiekszosc czasu w domu nie nadaje sie dla osoby, ktora caly dzien pracuje...
  7. 239,- złotych... i Gosia wspominała, że jeszcze z bazarku powinno dojść 50,- ale dzisiaj nie doszło...
  8. zrobiłam allegro dla suńki [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=410168402[/URL]
  9. wysłałam na podany adres Murzynka.... nie jest zbyt stary....i niezbyt atrakcyjny...bez szans na adopcje..siedzi w schronie od 2006r tylko cholera w tytule napisałam co innego niż prosiłaś..
  10. bardzo skąpe te wiadomości.... a kto to jest Ania, czy napisze słówko o maluszku..?
  11. wydaje mi sie ze wiosna pisala, ze dla malego pieska 200,- dla duzego buda za 250,- boksy-reszta 300-400
  12. no coz ...nawet jak pies jeszcze nie jest do uspienia watek przyda mu sie...bo jak posiedzi jeszcze ze dwa lata w schronisku to juz na pewno bedzie do uspienia! psiak jest przeslodki....
  13. Wisno... czy dotarl przelew od Talcott na sercowe jedzonko? czy Twoj wet juz sprowadzil je... no i jeszcze raz prosze podaj mi jakie masz ceny chce porownac czy jestem w stanie kupic taniej... jak sie czuje moj lamacz serc?
  14. no to ja w takiej sytuacji wstrzymam sie z przelewem, bo byc mooze nie musimy placic za caly miesiac jesli piesek pojechalby do ds... byc moze faktycznie reszte z hotelu przeznaczymy na podroz..... jejku opowiaj szybciutko czy cos z tego bedzie!!!
  15. i jeszcze ogłoszenie na [url]www.anatoliandog.pl[/url]
  16. jezu to wspaniale wiadomosci.... trzymam kciuki! a gdzie Pani wypatrzyła Triska?
  17. zrobiłam małemu allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=409554561[/URL]
  18. ale to chyba jest różnica jakaś jak stosuje sie hormony u młodych suczek, a jak u starszych... opowiedzcie prosze jak to dokladnie jest?
  19. Masza na razie nie ma takiej potrzeby. Dopiero jej się skończyła cieczka. A zresztą trochę się boję :oops: no wlasnie.....wszyscy mowia ze kazdy zabieg w tym wieku jest bardzo ryzykowny....a po wziewnej narkozie tez bywa, ze pieski sie nie budza.... a jak to jest z terapia hormonalna u starszej sunki, czy ktos ma doswiadczenie?
  20. ale slodki, zdziwiony jakby troche, nochalek...... a z karma to mysle sobie, ze skoro glowny sponsor sam (a raczej sama) proponuje to niech sobie wszystkie psiaki ociupine lepiej podjedza... przeciez nie bierzesz tego dla siebie tylko dla pieskow.....
  21. bardzo dziekuje Pokerku, ze mialas chec i czas zrobic ogloszenia w Wyborczej niemal dla wszystkich naszych zagrozonych biedaczkow!!!!!
  22. Greven faktycznie trudno zlapac... wydzwaniam od rana... no ale bede dalej probowac.... w poludnie nie bylo zadnych wplywow ....a w ogole kto to jest Xantus???? czy ja watki pomylilam?
×
×
  • Create New...