Jump to content
Dogomania

olalolaa

Members
  • Posts

    5297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olalolaa

  1. myslę że raczej płatna, z Wrocławia do opola na pewno się płaci już
  2. Rashelek polecam Ci Brita care light, karmię ją moje psy już kilka lat, co jakiś czas miały inną karmę, ale tą zawsze lubią. Lovi jest bardzo wybredna i nawet czasem surowego mięsa nie zje, kawałka szynki itp a tą karmę wsuwa. Obie są wysterylizowane i fajnie się trzymają wagowo na niej, Lara nawet schudła. Karma super pachnie, ma małe chrupki i myślę że dla tego psy tez chętniej ją jedzą.
  3. Ten psiak raz miał być już adoptowany.. młoda para była nim zainteresowana, to była jakas niedziela, byłam z nim i tymi ludźmi na spacerze, pies całkiem ok się zachowywał, trochę wyłączony itd. Po spacerze zostawiłam ich w biurze, byli zdecydowani. Jak wróciłam po kolejnym spacerze z jakimś psem patrze a ten misiek znów na boksie.. nie wiem dlaczego tak się stało, Pani w biurze juz nie było. Czy to wtedy on sie rzucił?
  4. Ojej od razu widać na tej pierwszej fotce wielkie jądra i stawy jakieś napuchnięte :( Szkoda że teraz nie moge odwiedzić psiaka, bo chętnie bym poznała :)
  5. Ciocie podsyłam pomysł napisanie do Fundacji Kastor o pokrycie kosztów kastracji, mi pomogli z Rexem, zgodzili się pokryć koszt. Jak coś to dam adres meilowy
  6. Ja cały czas pamiętam o wizycie, w ostatnich dniach mnie rozłożyło cos, a wczesniej miałam samochód zepsuty, na pewno w najbliższym czasie tam dotrę.
  7. Zapłaciłam za czerwiec hotel: 390zł. Teraz wpłaty w czerwcu: 10 - Bjuta 10 - Olena84 15 - Ola z Krakowa 20 - Paulinken (maj i czerwiec) edit: dziś przyszło jeszcze 10zł na lipiec od Oleny84.
  8. Misza z postu 21 to już chyba pojechał, miał pewny domek w Niemczech.
  9. A teraz filmik :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=X97F7-nLkVk&feature=youtu.be[/url] Dziękujemy z całego serca Wszystkim Wam obecnym tu na wątku lub duchowo z Rexem, dla takich zakończeń.. chce się żyć :)
  10. [quote name='storozak']no i ciotka się popłakała.... ze szczęścia oczywiście:)[/QUOTE] Nie dziwię się Cioci ;) :D nie jeden z nas wczoraj i wcześniej też się popłakał, to jest coś pięknego, on czekał na to szczęście całe swoje życie :):loveu:
  11. cd ;) tu już chciałby rozpakować prezent - wędzone kościury :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/ebefdceb46e5bbd1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/80637d7d02c8be9bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1618/42cf17f0c08cd376med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/46841a55723db083med.jpg[/IMG][/URL] 'Stary ale masz wielki ten jęzor...' :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/447/b59d484b9c59cb95med.jpg[/IMG][/URL] [B]A [URL="https://picasaweb.google.com/udhjsdiufdsi/RexWNowymDomu?authuser=0&authkey=Gv1sRgCILSqoTSjsynOw&feat=directlink#"]tutaj[/URL] cały album ;)[/B]
  12. Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u Rexa :) Jest już fajnie zaaklimatyzowany, nie ma zamiarów uciekać, żyje w zgodzie ze wszystkimi zwierzakami a z suczka Pysia to już są przyjaciele na dobre i złe :D Jak oni się bawią.. Rex ją drapie zębami za uszkiem jak ona mu się nadstawia, biegają po całym podwórku, gonią się, wygląda to prze słodko bo Pysia jest mała i taka beżowa puchata hehe a Rex duży i postawny psiak :) Z resztą zaraz wstawię zdjęcia od Adama ;) Rex jest taki szczęśliwy!! cały czas wesoły, merdający ogonkiem, zaczepia żeby go głaskać, gonić, no nie ten sam pies! A jaki postęp jest w głaskaniu jego zadu, co prawda domownicy trochę się obawiali go głaskać dalej niż za głową, ale Adam pokazał że dotyka go już praktycznie wszędzie a Rex się nie boi specjalnie więc muszą to robić żeby się przyzwyczaił :) Wszyscy wspólnie stwierdziliśmy że lepszego domu mieć nie mógł! Nie dość, że teraz ma kilku kilometrowe spacery po łąkach i polach, ma wspaniałą rodzinkę która o niego dba, to jeszcze taką małą rozkoszną przyjaciółkę. Co ja będę więcej pisać.. zobaczcie zdjęcia, a w najbliższych dniach wstawię też filmiki jak Adam się z nimi upora ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1474/c667ce99ba1248aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1608/13a72ba51bd22f50med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/4b414ba18862fc68med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/447/3d006cbc0ee29f6cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/447/0084b405be953be2med.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ja też tak sądzę, słyszałam nawet, nie wiem ile w tym prawdy, że biopsja może jakoś ruszyć guza i wywołać powikłania.
  14. Moja suczka tez miała guza na sutkach, zwlekaliśmy kilka miesięcy, w końcu urósł dosyć szybko i była operacja. Potem wycinek poszedł na badanie histo i okazało się że był to ostatni gwizdek bo prawdopodobnie guz niedługo zacząłby dawać przerzuty. Jeśli RTG wyjdzie ok i badania krwi to ja bym sie nie zastanawiała.
  15. [quote name='MTD']ja swoim psom też piszę takie w psiej pierwszej osobie, ale czy sa skuteczne to cięzko powiedzieć ;| tu na pewno złapie za serce ("nie jestem kaleką, ty nim jestes emocjonalnie jesli przeszkadza Ci mój brak nogi")[/QUOTE] Ooo mocne :D ale racja, takie słowa mogą dotrzeć..
  16. Jak ostatnio rozmawiałam z opiekunką to bez problemów ;) Od wczoraj probuje coś pisac, jakiś tekst, i cos mi nie wychodzi. Co myslicie o takim ogloszeniu gdzie Diego opowiadalby o sobie? Juz duzo na pewno takich jest, ale innego pomyslu teraz nie mam..
  17. Jest kojec, garaż, da się odizolować. Pani Iza jednak jest że tak powiem miękka i nie chce go więzić, mówi że jak jest np w kojcu i widzi tamte psy to strasznie ujada i zaczyna ten kojec rozwalać. Kazałam jej kupić kaganiec natychmiast bo jej psy nie są bezpieczne, i puszczać go na podwórku w kagańcu, albo osobno. Po każdym ataku radziłam jej żeby go zamknęła np w garażu gdzie nie widzi nikogo do czasu aż się uspokoi. Dobrze że ten jej starszy pies jest uległy nie reaguje na atak bo tak to byłoby na prawdę źle.
  18. Pani Iza ma suczkę collie 20sto letnią, i jej synka mieszańca collie 15sto letniego. Z tego co mi mówiła to najbardziej atakuje tą sunie, i to np jak ona sobie leży (bo więcej już za bardzo nie robi), Lesiu jak na nią natrafi to rzuca się do szyi.
  19. Dawno nie zaglądałam do Miki :D Fajnie pływa, ja tam właśnie zamierzam się w końcu wybrać, pogody nie było ale teraz to już można :) Jak coś to jestem chętna z moimi suczami :P
  20. Pani Iza powiedziałam mi(bo oczywiście zapytałam od razu czy dzwoniła do kogoś od Was) że dzwoniła do kogoś - nie wiem do kogo-i ten ktoś nie mógł za bardzo rozmawiać więc nie zdążyła nic powiedzieć.
  21. Na wydarzeniu wrzuciłam kilka zdjęć Diega ;) Niestety nie miałam jak porobić mu jakiś ładnych, miałam tylko telefon, mój aparat dawno nie działa, a osoba od której pożyczam w razie takich przypadków akurat wyjechała :(
  22. [quote name='fizia']Super :) Jest jeszcze taki fajny psiak ONkowaty [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/pet/505[/URL][/QUOTE] Raczej sunia poszukiwana ;)
  23. Podeślą ta suczkę owczarka chętnemu domkowi na ONke właśnie :)
  24. Dzwoniła do mnie Pani Iza, i jest problem bo Lesiu atakuje jej psy.. rozmawiałyśmy długo, udzieliłam tylu wskazówek ile mogłam, jeśli będzie trzeba to tam pojadę. Jednak sygnalizuję że dobrze się nie dzieje:/
×
×
  • Create New...