-
Posts
5297 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olalolaa
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
olalolaa replied to monika083's topic in Już w nowym domu
może dzwon/pisz do SOS bokserom? -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Mamy odpowiedź z Tablicy.pl, z ogłoszenia które wystawił Adam na Kraków [url]http://tablica.pl/oferta/rex-piekny-pies-do-adopcji-mieszaniec-owczarka-niemieckiego-i-szkockiego-collie-smooth-ID16rUr.html#fe88d834;r:;s:[/url] Już rozmawiałam z chętną Panią, wszystko zapowiada się fajnie, szukamy kogoś na wizytę w Sosnowcu :) Rex mieszkałby w ogrodzie luzem, jest duża buda ocieplana. Mieszkają przy lesie i codziennie tam są. Martwi mnie trochę że z Panią mieszka wnuczek 7-mio letni, ale twierdzi że jest posłuszny i nie będzie psa dotykał po tyłku, a oczywiście wspomniałam że Rex wtedy może się bronic zębami. Mimo to jest zdecydowana w 100%tach. Wybrała go przede wszystkim na wzmiankę o kurach i innych małych zwierzętach - ma kury i małą suczkę adoptowaną ze schroniska 2 lata temu :) Kurcze... trzymajcie kciuki!! A tu jeszcze Reksio bidulek w kołnierzu Wam się pokazuje :) [url]https://picasaweb.google.com/udhjsdiufdsi/Misiu2?authkey=Gv1sRgCO3T4rzR8Zj28QE#5744006616576630770[/url] [url]https://picasaweb.google.com/udhjsdiufdsi/Misiu2?authkey=Gv1sRgCO3T4rzR8Zj28QE#5744007689046160914[/url] i taki szczęśliwy bez kołnierza na moment hehe :) [url]https://picasaweb.google.com/udhjsdiufdsi/Misiu2?authkey=Gv1sRgCO3T4rzR8Zj28QE#5742895821722038578[/url] -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie: 70zł - Koziczka 10zł - Olena84 15zł - Ola z Krakowa 40zł - Ingrid 200zł - Bożena P. z Zabrza (stała od czerwca do września) 200zł - Winter7 -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Oczywiście Fundacji też bardzo bardzo dziękuję! Nie wiem juz jak czarować żeby wyczarować.. wyślę go chyba znów do Dziennika zachodniego.. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Twoja zasługa Kochana bo podesłałaś fundację Kastor :) -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Tak tak wszystko dobrze :) przepraszam, że nie pisałam wcześniej ale bardzo zabiegana jestem. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Niestety nikt :( jutro kastracja.. :) -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilmina'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226806-Robi-si%C4%99-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87-%29?p=19064736#post19064736"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226806-Robi-się-proszę-nie-pisać-)?p=19064736#post19064736[/URL] Bazarek dla REXA i LSOZ. Proszę o pomoc w rozsyłaniu i podnoszeniu![/QUOTE] Dzięki wielkie!! :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło: 70zł -Dangos (maj i czerwiec + 30zł jednorazowo) 235zł - Javena bazarek - już potwierdzam i bardzo dziękuję za pomoc również ja :loveu: -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękuję :) A ja mam dobra nowinkę, fundacja Kastor zgodziła sie pokryć koszty kastracji i Rex jest juz umówiony na następny wtorek :) -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Napisałam tam meila ;) -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Wyslałam Ci wszystko, dla Diega również :d z ta fundacją musze przeczytać o co tam chodzi, a teraz uciekam z psiakami, po południu poczytam dzięki :) -
Birma z tego co wiem była adoptowana poza fundacyjnie
-
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Nie jest wykastrowany.. chciałabym to załatwić jak najszybciej ale nie ma kasy na to. Ta opcja co miało byc taniej albo nawet za darmo nie wyszła :/ U mojego weta kastracja kosztuje 180zł. Zdjęć nowych nie mamy, te co ostatnio trzeba wysłać, zebrać je jakoś ? -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1421/1e6e60893eacbfbcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1392/b9c71f3d903a2ca3med.jpg[/IMG][/URL] Kiedyś Misiek teraz Rex. Ma nowe imię gdyż zaczął nowe życie. Niedawno był przywiązany łańcuchem do starego kurnika w polu, karmiony niezbyt często, nie głaskany, nie kochany.. Od grudnia mieszka w psim hotelu i nauczył się już bardzo wiele. Rex potrafi chodzić na smyczy, szuka kontaktu z człowiekiem i zabawy. Jest dużym postawnym psem który robi wrażenie, przypomina mieszańca collie smooth. Jego opiekunowie marzą o ogrodzie dla Rexa, w którym byłby gospodarzem i obrońcą, jednocześnie szanowanym członkiem rodziny. Sprawdziliśmy jego stosunek do psów, kotów a nawet kur. Nie robią na nim wrażenia małe zwierzęta, akceptuje je. Świetnie dogaduje się z suczkami , psy-samce mogą czasem stanowić problem. Rex niecierpliwie czeka na ten właściwy dom, w którym zostałby już na zawsze. Nasz bohater ma około 4 lat, jest zaszczepiony i odrobaczony. Chętnie pomożemy Rexowi dojechać do nowego domu. Rex jest w Częstochowie, kontakt: 534535434. Proszę o pomoc dla niego..
-
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Co myślicie o takim prostszym? Kiedyś Misiek teraz Rex. Ma nowe imię gdyż zaczął nowe życie. Niedawno był przywiązany łańcuchem do starego kurnika w polu, karmiony niezbyt często, nie głaskany, nie kochany.. Od grudnia mieszka w psim hotelu i nauczył się już bardzo wiele. Rex potrafi chodzić na smyczy, szuka kontaktu z człowiekiem i zabawy. Jest dużym postawnym psem który robi wrażenie, przypomina mieszańca collie smooth. Jego opiekunowie marzą o ogrodzie dla Rexa, w którym byłby gospodarzem i obrońcą, jednocześnie szanowanym członkiem rodziny. Sprawdziliśmy jego stosunek do psów, kotów a nawet kur. Nie robią na nim wrażenia małe zwierzęta, akceptuje je. Świetnie dogaduje się z suczkami , psy-samce mogą czasem stanowić problem. Rex niecierpliwie czeka na ten właściwy dom, w którym zostałby już na zawsze. Nasz bohater ma około 4 lat, jest zaszczepiony i odrobaczony. Chętnie pomożemy Rexowi dojechać do nowego domu. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[B]Dla Pimpusia wpłynęło:[/B] 20zł od Paulinken za marzec i kwiecień 10zł od Bjuty -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Kurcze niestety :( Właśnie wróciłam, byłam z Adamem pod Lublińcem, 30km od Częstochowy no i z Rexem. Wczoraj zadzwoniła Pani, z rozmowy dowiedziałam się że teren jest ogrodzony, jest zrobiony kojec z budą, ale pies biegałby luzem, są kury jakiś staw bo hodują ryby, postanowiliśmy jechać na wizytę p/a wraz z psem. Jak sie na miejscu okazało oni byli święcie przekonani że to jest suczka.. nie wiem jakim cudem bo uzywałam przez tel. jego imienia Rex, mówiłam o kastracji itd, problem w tym że mają mnóstwo różnych drzewek, kwiatków i innych roślinek które on by zniszczył obsikiwaniem i nie chcieli psa. Rex wrócił do hotelu. Ale jest w tym coś dobrego, Rexiu przejechał się autem - nie było źle tylko wsiadanie z powrotem trwało trochę dłużej ;), poznał kury i w ogóle na nie nie reagował! Przechodził obok i tylko węszył, nie interesowały go. Była tam tez mała suczka shih która mieszka w domu, biegała obok niego i strasznie obszczekiwała, on zachowywał się jakby jej nie widział :) Pani Kamila z hotelu mówiła Nam dzisiaj o możliwej adopcji Rexa przez jej znajomego - na teren firmy, miałby do towarzystwa suczkę, biegałby wypuszczony w nocy, w dzień siedziałby w kojcu. Nie jest to zła opcja, byłoby mu dobrze. Z tym że z Adamem myślimy że dajemy mu jeszcze szansę, biorę się za tekst i trzeba szybko wysłać do ogłoszeń, napiszę wszystkie jego plusy, że toleruje koty i kury, suczki, byc może ktoś jeszcze zadzwoni, mam taką nadzieję, bo troszkę szkoda go oddawać do pilnowania firmy, poza tym to jeszcze nic pewnego wiec trzeba działać. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Pieniążki wpłynęły, zaraz lecę na bazarek.I.. powiem tyle: zaciśnijcie mooocno kciuki!!!!!!!!! -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No własnie zastanawiam się nad zmiana go w ogóle bo może coś z nim nie tak? Nikt nie dzwoni.. Moze mi przyjedzie jakas wena pozniej albo jutro to spróbuję coś napisać.