-
Posts
5297 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olalolaa
-
myslę że raczej płatna, z Wrocławia do opola na pewno się płaci już
-
Rashelek polecam Ci Brita care light, karmię ją moje psy już kilka lat, co jakiś czas miały inną karmę, ale tą zawsze lubią. Lovi jest bardzo wybredna i nawet czasem surowego mięsa nie zje, kawałka szynki itp a tą karmę wsuwa. Obie są wysterylizowane i fajnie się trzymają wagowo na niej, Lara nawet schudła. Karma super pachnie, ma małe chrupki i myślę że dla tego psy tez chętniej ją jedzą.
-
Ten psiak raz miał być już adoptowany.. młoda para była nim zainteresowana, to była jakas niedziela, byłam z nim i tymi ludźmi na spacerze, pies całkiem ok się zachowywał, trochę wyłączony itd. Po spacerze zostawiłam ich w biurze, byli zdecydowani. Jak wróciłam po kolejnym spacerze z jakimś psem patrze a ten misiek znów na boksie.. nie wiem dlaczego tak się stało, Pani w biurze juz nie było. Czy to wtedy on sie rzucił?
-
Ojej od razu widać na tej pierwszej fotce wielkie jądra i stawy jakieś napuchnięte :( Szkoda że teraz nie moge odwiedzić psiaka, bo chętnie bym poznała :)
-
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
olalolaa replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ciocie podsyłam pomysł napisanie do Fundacji Kastor o pokrycie kosztów kastracji, mi pomogli z Rexem, zgodzili się pokryć koszt. Jak coś to dam adres meilowy -
LESIU-Biedny zaniedbany onkowaty za TM:(
olalolaa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja cały czas pamiętam o wizycie, w ostatnich dniach mnie rozłożyło cos, a wczesniej miałam samochód zepsuty, na pewno w najbliższym czasie tam dotrę. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Zapłaciłam za czerwiec hotel: 390zł. Teraz wpłaty w czerwcu: 10 - Bjuta 10 - Olena84 15 - Ola z Krakowa 20 - Paulinken (maj i czerwiec) edit: dziś przyszło jeszcze 10zł na lipiec od Oleny84. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A teraz filmik :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=X97F7-nLkVk&feature=youtu.be[/url] Dziękujemy z całego serca Wszystkim Wam obecnym tu na wątku lub duchowo z Rexem, dla takich zakończeń.. chce się żyć :) -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='storozak']no i ciotka się popłakała.... ze szczęścia oczywiście:)[/QUOTE] Nie dziwię się Cioci ;) :D nie jeden z nas wczoraj i wcześniej też się popłakał, to jest coś pięknego, on czekał na to szczęście całe swoje życie :):loveu: -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
cd ;) tu już chciałby rozpakować prezent - wędzone kościury :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/ebefdceb46e5bbd1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/80637d7d02c8be9bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1618/42cf17f0c08cd376med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/46841a55723db083med.jpg[/IMG][/URL] 'Stary ale masz wielki ten jęzor...' :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/447/b59d484b9c59cb95med.jpg[/IMG][/URL] [B]A [URL="https://picasaweb.google.com/udhjsdiufdsi/RexWNowymDomu?authuser=0&authkey=Gv1sRgCILSqoTSjsynOw&feat=directlink#"]tutaj[/URL] cały album ;)[/B] -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u Rexa :) Jest już fajnie zaaklimatyzowany, nie ma zamiarów uciekać, żyje w zgodzie ze wszystkimi zwierzakami a z suczka Pysia to już są przyjaciele na dobre i złe :D Jak oni się bawią.. Rex ją drapie zębami za uszkiem jak ona mu się nadstawia, biegają po całym podwórku, gonią się, wygląda to prze słodko bo Pysia jest mała i taka beżowa puchata hehe a Rex duży i postawny psiak :) Z resztą zaraz wstawię zdjęcia od Adama ;) Rex jest taki szczęśliwy!! cały czas wesoły, merdający ogonkiem, zaczepia żeby go głaskać, gonić, no nie ten sam pies! A jaki postęp jest w głaskaniu jego zadu, co prawda domownicy trochę się obawiali go głaskać dalej niż za głową, ale Adam pokazał że dotyka go już praktycznie wszędzie a Rex się nie boi specjalnie więc muszą to robić żeby się przyzwyczaił :) Wszyscy wspólnie stwierdziliśmy że lepszego domu mieć nie mógł! Nie dość, że teraz ma kilku kilometrowe spacery po łąkach i polach, ma wspaniałą rodzinkę która o niego dba, to jeszcze taką małą rozkoszną przyjaciółkę. Co ja będę więcej pisać.. zobaczcie zdjęcia, a w najbliższych dniach wstawię też filmiki jak Adam się z nimi upora ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1474/c667ce99ba1248aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1608/13a72ba51bd22f50med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/4b414ba18862fc68med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/447/3d006cbc0ee29f6cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/447/0084b405be953be2med.jpg[/IMG][/URL] -
Ja też tak sądzę, słyszałam nawet, nie wiem ile w tym prawdy, że biopsja może jakoś ruszyć guza i wywołać powikłania.
-
Moja suczka tez miała guza na sutkach, zwlekaliśmy kilka miesięcy, w końcu urósł dosyć szybko i była operacja. Potem wycinek poszedł na badanie histo i okazało się że był to ostatni gwizdek bo prawdopodobnie guz niedługo zacząłby dawać przerzuty. Jeśli RTG wyjdzie ok i badania krwi to ja bym sie nie zastanawiała.
-
LESIU-Biedny zaniedbany onkowaty za TM:(
olalolaa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest kojec, garaż, da się odizolować. Pani Iza jednak jest że tak powiem miękka i nie chce go więzić, mówi że jak jest np w kojcu i widzi tamte psy to strasznie ujada i zaczyna ten kojec rozwalać. Kazałam jej kupić kaganiec natychmiast bo jej psy nie są bezpieczne, i puszczać go na podwórku w kagańcu, albo osobno. Po każdym ataku radziłam jej żeby go zamknęła np w garażu gdzie nie widzi nikogo do czasu aż się uspokoi. Dobrze że ten jej starszy pies jest uległy nie reaguje na atak bo tak to byłoby na prawdę źle. -
LESIU-Biedny zaniedbany onkowaty za TM:(
olalolaa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani Iza ma suczkę collie 20sto letnią, i jej synka mieszańca collie 15sto letniego. Z tego co mi mówiła to najbardziej atakuje tą sunie, i to np jak ona sobie leży (bo więcej już za bardzo nie robi), Lesiu jak na nią natrafi to rzuca się do szyi. -
Dawno nie zaglądałam do Miki :D Fajnie pływa, ja tam właśnie zamierzam się w końcu wybrać, pogody nie było ale teraz to już można :) Jak coś to jestem chętna z moimi suczami :P
-
LESIU-Biedny zaniedbany onkowaty za TM:(
olalolaa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani Iza powiedziałam mi(bo oczywiście zapytałam od razu czy dzwoniła do kogoś od Was) że dzwoniła do kogoś - nie wiem do kogo-i ten ktoś nie mógł za bardzo rozmawiać więc nie zdążyła nic powiedzieć. -
LESIU-Biedny zaniedbany onkowaty za TM:(
olalolaa replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzwoniła do mnie Pani Iza, i jest problem bo Lesiu atakuje jej psy.. rozmawiałyśmy długo, udzieliłam tylu wskazówek ile mogłam, jeśli będzie trzeba to tam pojadę. Jednak sygnalizuję że dobrze się nie dzieje:/