-
Posts
5297 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olalolaa
-
[quote name='olalolaa'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1416/1b877662c57baca7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1236/8d2efbe1af2b8dc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1381/8e0bf948029ad377med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='olalolaa'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1425/168c27f0f9fb1692med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1369/737e119bf2fbf92amed.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Ja bym byłam za tymi, co? ;)
-
Do mnie. Tel. 534535434 i jesli da sie drugi to tez: 502780120. email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dziękuje Storozak!:loveu::loveu:
-
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No jak zobaczyłam te zdjęcia to aż humor o niebo lepszy :) wiecie co.. musimy go ogłaszac i pisac o tym collie smooth, ja troche odpuscilam z tym bo ludzie pytaja -'to collie? haha' :/ ale moze taka rasa mniej znana, odmiana smooth kogoś zainteresuje. Do gazety pisałam zawsze ze w typie collie krótkowłosego , moze ludzie myślali ze jaka kretynka sobie cos wymyśliła :D -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']To pies w typie collie smoth, kontaktowałyście się z Fundacją dr Lucy? [IMG]http://puppydogweb.com/caninebreeds/dogimages/collie_smooth_pdw.jpg[/IMG][/QUOTE] Tak tak wiemy o tym, jego mama była collakiem ;) P. Adam wysyłał go do fundacji ale zero odzewu.. -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniatam']Piękny z niego pies! W tym słonku wygląda cudnie - na bank znajdzie domek! Trzymam kciuki[/QUOTE] Mam nadzieje że teraz ruszą adopcje bo był jakiś masakryczny zastój! Cztery psiaki mam w Częstochowie w DT i Rexa w hotelu pod opieką i o żadnego nikt nie dzwoni :( na zdjęciach niektórych widać że rzeczywiście schudł, jeśli tylko uzbieramy kasę to trzeba zrobić te badania, albo Kundelkową Skarbonke będziemy znów prosić? -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
I jeszcze takie mm.. na rozleniwienie się w samo południe ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1375/bb0cfad233231b6cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1421/1e6e60893eacbfbcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1386/6df1340e8e2beac6med.jpg[/IMG][/URL] Jaki uśmiech :) :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1383/24c98fe9cdf7c089med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1375/217dcdbb0933757amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1429/95e8c5143976af27med.jpg[/IMG][/URL] -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1392/b9c71f3d903a2ca3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1375/2926039fbd0ac926med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1429/100db66b5160626bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1386/a256e24287d6df32med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1420/2616fd4d4bd4161emed.jpg[/IMG][/URL] -
Nigdy nie można tak myśleć! :D Jack wypiękniał jeszcze :)
-
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dostałam zdjęcia Rexa :) wcześniej Pan Adam wysyłał ale ja mam jakieś problemy z tą pocztą i czasem nie dochodzi. Wklejam link do albumu i wrzucę zaraz takie najfajniejsze z serwera :) Rex jest cudny! [url]https://picasaweb.google.com/udhjsdiufdsi/Misiu2?authkey=Gv1sRgCO3T4rzR8Zj28QE#[/url] Dzisiaj wystawię bazarek z kartkami wielkanocnymi od Storozak! :) -
Zwykły pies o niezwykłym sercu? Raczej nie, on jest cały jedyny w swoim rodzaju. Przeszedł tyle, że każdy pomyślałby tylko - pies z traumami, nieufny, wycofany i problematyczny. Ale to właśnie Diego. Jego historia jest nam znana od momentu wypadku, po którym trafił do schroniska. Przeszedł amputację ogonka, został z niewładną łapką po czym znalazł dom.. Miało być to szczęśliwe zakończenie ale niestety nie było. Został oddany z powodu krwawiącej łapy.. po powrocie do schroniska nie było już ratunku - i ona musiała być amputowana. Teraz Diego wyczekuje swojego domu będąc w tymczasowym. Jest oddany, radosny i kochany, non stop chciałby całować ,cieszy się każdą chwilą spędzoną z człowiekiem. Jest w pełni sprawny - biega po schodach, skacze, brak łapy zauważają tylko ludzie. Bez problemu akceptuje inne zwierzęta. Diego jest półtorarocznym , zdrowym psem , który chce w końcu zakończyć swoją tułaczkę i na dobre i złe pokochać jedyną rodzinę. Zaadoptuj, pokochaj tego mądrego psa i zyskaj uroczego towarzysza na długie lata. Nie wiem czy to dobre.. cos poprawic?
-
Mnie ostatnio też nie było, nie wiem..
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1416/1b877662c57baca7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1236/b26d487294907012med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1236/8d2efbe1af2b8dc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1381/8e0bf948029ad377med.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiaj w końcu byłam u Diego z koleżanka która zrobiła mu super zdjęcia :) On jest taki kochany.. cały czas popiskiwał z radości, rozdawał buziaki.. cieszył się niesamowicie. Ma super puszystą i milutką sierść, troszkę przytył i wygląda w końcu tak zdrowo :) Nie robi żadnych problemów, poza tym że czasem załatwi się w domu.. nie wiadomo dlaczego, zaraz po spacerze. Nie dawali mu do zrozumienia że źle robi i poprosiłam dzisiaj żeby próbowali go tego oduczyć. Wrzucam Diegusia :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1425/168c27f0f9fb1692med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1369/737e119bf2fbf92amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1369/18cb4efcbd4d25a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1415/31ddb8d2038f548cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1433/af280d7f4027fa37med.jpg[/IMG][/URL]
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
wpłynęło to z bazarku :) juz potwierdzam. Dif jak juz zajrzysz to Nam powiedz czy Pimpkowi smakuje ;) Artfroflex zamawiać juz? -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
zamówiłam tego Brita. -119zł. i wpłaty, bo już ich trochę jest ;) 150 - Bożena P. Zabrze -marzec, kwiecień, maj 20 - Paulinken - styczeń, luty 10 - Bjuta 40 - Dangos19 - marzec,kwiecień 40 - Ingrid -marzec,kwiecień -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
dobra do późnego wieczora czekam na podpowiedzi, trochę mam wrażenie ze w tej happy dog jest za dużo tego wszystkiego, i bardziej przetworzone, mączki itp, Brita Pimpali juz jadł więc to prawdopodobnie będzie podobna karma, ale pewna nie jestem :)powiedzmy ze do północy zamowie, zeby jutro dostali przelew i zeby na piątek karma już była. Ale wypowiadajcie sie bo nie chce podjac sama decyzji. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Ha.. jest jakis nowy Brit jeszcze - premium. kosztuje 119 za 15kg, 30zł taniej. [url]http://www.telekarma.pl/p7508/brit.premium.light.15.kg.htm[/url] I jestem w kropce, te 3 dychy chyba raczej są potrzebne, zaraz arthroflex trzeba pewnie kupić, ten nowy brit ma fajny skład, tez pisze ze 36% mięsa. Jeszcze czekam na jakąś wypowiedz.. ta happy dog czy brit? -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Boje sie troche ryzykowac hmm.. Myślę że najlepiej będzie wziąć tą happy dog, ma 5,5% tłuszczu, a Dif ma ją też sprawdzoną. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Ten brit to jest ten gorszej jakości, Pimpek jadł brita care light. Bozita tez kupowałam ostatnio, chyba z dwa wory pod rząd, tylko ma dosyc duze chrupki, okrągłe z dziurą, polecam ją jak najbardziej,ale chyba psy takie wybredniejsze mogą odmawiać, moja Lovka z łaską jadła, nie pachnie jakoś mocno i jest taka sucha bardziej. Ale jakościowo dobra, kup mniej, i psiaki w dobrej kondycji bez problemów. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
olalolaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Co zamawiać? Sama nie wybiorę. Ten happy doh jest za 149 na telekarmie, porównywalna cena z Britem. A ostatnio wyczaiłam jeszcze karmę Butchers, chyba jest niezła, w składzie pisze ze 30%mięsa, a tania. [url]http://www.telekarma.pl/p7491/butchers.complete.wolowina.10.3kg.htm[/url] -
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
olalolaa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Niestety ale badanie robią w laboratorium i trzeba płacić z góry.:(