Jump to content
Dogomania

olalolaa

Members
  • Posts

    5297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olalolaa

  1. [quote name='olalolaa'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1416/1b877662c57baca7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1236/8d2efbe1af2b8dc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1381/8e0bf948029ad377med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='olalolaa'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1425/168c27f0f9fb1692med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1369/737e119bf2fbf92amed.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Ja bym byłam za tymi, co? ;)
  2. Do mnie. Tel. 534535434 i jesli da sie drugi to tez: 502780120. email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dziękuje Storozak!:loveu::loveu:
  3. No jak zobaczyłam te zdjęcia to aż humor o niebo lepszy :) wiecie co.. musimy go ogłaszac i pisac o tym collie smooth, ja troche odpuscilam z tym bo ludzie pytaja -'to collie? haha' :/ ale moze taka rasa mniej znana, odmiana smooth kogoś zainteresuje. Do gazety pisałam zawsze ze w typie collie krótkowłosego , moze ludzie myślali ze jaka kretynka sobie cos wymyśliła :D
  4. [quote name='Agucha']To pies w typie collie smoth, kontaktowałyście się z Fundacją dr Lucy? [IMG]http://puppydogweb.com/caninebreeds/dogimages/collie_smooth_pdw.jpg[/IMG][/QUOTE] Tak tak wiemy o tym, jego mama była collakiem ;) P. Adam wysyłał go do fundacji ale zero odzewu..
  5. [quote name='storozak']Mnie pasuje:) Wysyłam do ogłoszeń bo nie ma na co czekać![/QUOTE] Nie jest super bo weny niestety nie miałam hehe. Ale nie chciałam sie też rozpisywać tylko krótko zwięźle i na temat powiedzmy.. zdjęcia wybierz te najpiękniejsze, nie wiem ile tam trzeba wysłać ;)
  6. [quote name='aniatam']Piękny z niego pies! W tym słonku wygląda cudnie - na bank znajdzie domek! Trzymam kciuki[/QUOTE] Mam nadzieje że teraz ruszą adopcje bo był jakiś masakryczny zastój! Cztery psiaki mam w Częstochowie w DT i Rexa w hotelu pod opieką i o żadnego nikt nie dzwoni :( na zdjęciach niektórych widać że rzeczywiście schudł, jeśli tylko uzbieramy kasę to trzeba zrobić te badania, albo Kundelkową Skarbonke będziemy znów prosić?
  7. I jeszcze takie mm.. na rozleniwienie się w samo południe ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1375/bb0cfad233231b6cmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1421/1e6e60893eacbfbcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1386/6df1340e8e2beac6med.jpg[/IMG][/URL] Jaki uśmiech :) :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1383/24c98fe9cdf7c089med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1375/217dcdbb0933757amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1429/95e8c5143976af27med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1392/b9c71f3d903a2ca3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1375/2926039fbd0ac926med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1429/100db66b5160626bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1386/a256e24287d6df32med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1420/2616fd4d4bd4161emed.jpg[/IMG][/URL]
  10. Nigdy nie można tak myśleć! :D Jack wypiękniał jeszcze :)
  11. Dzisiaj dostałam zdjęcia Rexa :) wcześniej Pan Adam wysyłał ale ja mam jakieś problemy z tą pocztą i czasem nie dochodzi. Wklejam link do albumu i wrzucę zaraz takie najfajniejsze z serwera :) Rex jest cudny! [url]https://picasaweb.google.com/udhjsdiufdsi/Misiu2?authkey=Gv1sRgCO3T4rzR8Zj28QE#[/url] Dzisiaj wystawię bazarek z kartkami wielkanocnymi od Storozak! :)
  12. Zwykły pies o niezwykłym sercu? Raczej nie, on jest cały jedyny w swoim rodzaju. Przeszedł tyle, że każdy pomyślałby tylko - pies z traumami, nieufny, wycofany i problematyczny. Ale to właśnie Diego. Jego historia jest nam znana od momentu wypadku, po którym trafił do schroniska. Przeszedł amputację ogonka, został z niewładną łapką po czym znalazł dom.. Miało być to szczęśliwe zakończenie ale niestety nie było. Został oddany z powodu krwawiącej łapy.. po powrocie do schroniska nie było już ratunku - i ona musiała być amputowana. Teraz Diego wyczekuje swojego domu będąc w tymczasowym. Jest oddany, radosny i kochany, non stop chciałby całować ,cieszy się każdą chwilą spędzoną z człowiekiem. Jest w pełni sprawny - biega po schodach, skacze, brak łapy zauważają tylko ludzie. Bez problemu akceptuje inne zwierzęta. Diego jest półtorarocznym , zdrowym psem , który chce w końcu zakończyć swoją tułaczkę i na dobre i złe pokochać jedyną rodzinę. Zaadoptuj, pokochaj tego mądrego psa i zyskaj uroczego towarzysza na długie lata. Nie wiem czy to dobre.. cos poprawic?
  13. Mnie ostatnio też nie było, nie wiem..
  14. tak dam rade, Ty chyba dzisiaj musisz wysłać? wczoraj próbowałam ale głupio mi wychodziły, czekam na przypływ weny..
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1416/1b877662c57baca7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1236/b26d487294907012med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1236/8d2efbe1af2b8dc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1381/8e0bf948029ad377med.jpg[/IMG][/URL]
  16. Dzisiaj w końcu byłam u Diego z koleżanka która zrobiła mu super zdjęcia :) On jest taki kochany.. cały czas popiskiwał z radości, rozdawał buziaki.. cieszył się niesamowicie. Ma super puszystą i milutką sierść, troszkę przytył i wygląda w końcu tak zdrowo :) Nie robi żadnych problemów, poza tym że czasem załatwi się w domu.. nie wiadomo dlaczego, zaraz po spacerze. Nie dawali mu do zrozumienia że źle robi i poprosiłam dzisiaj żeby próbowali go tego oduczyć. Wrzucam Diegusia :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1425/168c27f0f9fb1692med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1369/737e119bf2fbf92amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1369/18cb4efcbd4d25a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1415/31ddb8d2038f548cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1433/af280d7f4027fa37med.jpg[/IMG][/URL]
  17. wpłynęło to z bazarku :) juz potwierdzam. Dif jak juz zajrzysz to Nam powiedz czy Pimpkowi smakuje ;) Artfroflex zamawiać juz?
  18. zamówiłam tego Brita. -119zł. i wpłaty, bo już ich trochę jest ;) 150 - Bożena P. Zabrze -marzec, kwiecień, maj 20 - Paulinken - styczeń, luty 10 - Bjuta 40 - Dangos19 - marzec,kwiecień 40 - Ingrid -marzec,kwiecień
  19. moze dzis/jutro będą.. mieli iść robić :) tez czekam niecierpliwie.
  20. dobra do późnego wieczora czekam na podpowiedzi, trochę mam wrażenie ze w tej happy dog jest za dużo tego wszystkiego, i bardziej przetworzone, mączki itp, Brita Pimpali juz jadł więc to prawdopodobnie będzie podobna karma, ale pewna nie jestem :)powiedzmy ze do północy zamowie, zeby jutro dostali przelew i zeby na piątek karma już była. Ale wypowiadajcie sie bo nie chce podjac sama decyzji.
  21. Ha.. jest jakis nowy Brit jeszcze - premium. kosztuje 119 za 15kg, 30zł taniej. [url]http://www.telekarma.pl/p7508/brit.premium.light.15.kg.htm[/url] I jestem w kropce, te 3 dychy chyba raczej są potrzebne, zaraz arthroflex trzeba pewnie kupić, ten nowy brit ma fajny skład, tez pisze ze 36% mięsa. Jeszcze czekam na jakąś wypowiedz.. ta happy dog czy brit?
  22. Boje sie troche ryzykowac hmm.. Myślę że najlepiej będzie wziąć tą happy dog, ma 5,5% tłuszczu, a Dif ma ją też sprawdzoną.
  23. Ten brit to jest ten gorszej jakości, Pimpek jadł brita care light. Bozita tez kupowałam ostatnio, chyba z dwa wory pod rząd, tylko ma dosyc duze chrupki, okrągłe z dziurą, polecam ją jak najbardziej,ale chyba psy takie wybredniejsze mogą odmawiać, moja Lovka z łaską jadła, nie pachnie jakoś mocno i jest taka sucha bardziej. Ale jakościowo dobra, kup mniej, i psiaki w dobrej kondycji bez problemów.
  24. Co zamawiać? Sama nie wybiorę. Ten happy doh jest za 149 na telekarmie, porównywalna cena z Britem. A ostatnio wyczaiłam jeszcze karmę Butchers, chyba jest niezła, w składzie pisze ze 30%mięsa, a tania. [url]http://www.telekarma.pl/p7491/butchers.complete.wolowina.10.3kg.htm[/url]
  25. Niestety ale badanie robią w laboratorium i trzeba płacić z góry.:(
×
×
  • Create New...