[quote name='Mysia222']Marynia Górą :cool3::cool3:
Imię boskie ;-) :lol:
I w ogóle trzymam kciuki za zdrowie psiaka :D[/quote]
Trudno się nie zgodzić :p
[quote name='baffi2']Ona jeszcze nie skończyła! jej prawdziwe życie się dopiero zaczyna!:multi::loveu:[/quote]
No właśnie! Ale niektóre pieski nie kończą tak dobrze... :shake:
Hmm... znam pare osób z Tych... popytam może ktoś szuka ślicznego piesia... problem w tym że raczej nie utrzymuje z nimi kontaktu bo to drugi koniec Polski a ja nie mam gg :roll: No ale zobacze co da się zrobić...
[quote name='ruru']Już nas bolą paluszki od tego trzymania, ale [SIZE=4]trzymamy[/SIZE], trzymamy:multi::multi::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/quote]
Dokładnie!! Trzymamy i nie puścimy choćby do końca świata!!! :p