[quote name='magdyska25']Dziewczyny a może tak by wziąć do radia?? Opowiedzieć o Nim itp. może ktoś wtedy się zgłosi?? Co o tym sądzicie ?? Jeżeli jesteście "za" to trzeba bardzo ładnie poprosić Olę ona jest specem od tego:)[/quote]
Wysmienity pomysł!!! Kocham Cię za niego :loveu: