Cudne kotusie:cool3: I szczęśliwe...
To ja też dodam moje adoptowane kotusie. Zostały "skazane" przez chłopa za to, ze urodziły sie obie bez ogonków (mutacja? -ale za to wyglądają jak rasowe bobtaile kurylskie:evil_lol:)
Tutaj jeszcze w swoim "domku" z pudła, w stolarni u poprzedniego właściciela: dzikawe, wystraszone:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/koty11.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1597/koty11.jpg[/IMG][/URL]
...a tu juz u mnie -luz, relaks, czyli letnie opalanie się:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/koty13a.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2166/koty13a.jpg[/IMG][/URL]
i zimowe wylegiwanie w łóziu:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/koty13.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3972/koty13.jpg[/IMG][/URL]