Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ja widze ze w wakacje jednak musimy sie spotkac, bo ja Wam musze wytłumaczyc co i jak widze.. Nic dziewczyny nie wiecie, dlatego spakujcie tylko bluzki i spodniczki i jedziemy:D
  2. to trzymamy kciuki..
  3. Lovefigaro, to jak zdecydowałabyś sie na Ewe? Byłoby super..:)
  4. A gdzie Ty pracujesz, ze i w sobote musisz byc? Wypelnianie przywilejow klubowych to najlepiej z rana przed praca podobno:)
  5. Sonia śliczniotko domku szukaj
  6. Wicia na pierwsza po domek..
  7. Natanka i ja podnosze..
  8. Agatko ja to bym chciala zwierzatkom pomagac, ale to nie oplacalne:(
  9. To ja Lori podniose, wiem ze to nie wiele ale tyle moge..
  10. Agatko, nie chce sie chwalic:), ale tak ze we wsi bardziej mnie zatrudnią niz w Warszawie:(
  11. Agatko obiecuje wyjechac w wakacje i to bedzie az jakies... 5 dni:D, nie wiem tylko czy nie za duzo moze;).. potem do pracy, Ecci ja to bym chciala w ofertach przebierac, mam nadzieje ze bede:)
  12. Agatko, niestety mam duzo roboty i to potrwa przez jakąś połowe wakacji jeszcze, wiec ciekawie nie jest.. a jezdze sobie czasem na dzialeczke... niestety na jednym watku jakas walka trwa i az boje sie tam pisac cokolwiek..
  13. oj Beksiu cos tu trzeba dla Ciebie wymyslec..
  14. Lepiej robic dłuzej remont niz go poprawiac bo potem to by trwało i trwało a i koszty były by duze..
  15. to podnosimy..........
  16. Niestety ja nie dam rady w tym miesiacu pomoc finanoswo Librze:(. Na wątku cicho, bo czasem nie wypada pisac o naszych szalonych dzialaniach klubu, kiedy takie problemy mają miejsce..
  17. i jeszcze raz na pierwszą.
×
×
  • Create New...