Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. O, a moze Ty masz miejscowke dla 6 letniego spaniela? Bo Ty masz chyba malo psow. A boj sie boj!
  2. Potrzebne 80 złoty jeszcze? Moge uzbierać na razie jednorazowo, a potem pewnie tez cos dorzuce jak trzeba bedzie.
  3. Jeszcze raz go obrazisz, to powiem mu o tym i Cie ugryzie jak do niego przyjdziesz.
  4. O rajciu, to wkurzajace! Moj ma powolny zaplon, dlugo nie wiadomo na co czeka az zrobie zdjecie i czasem nie wychodzi.
  5. :evil_lol:, mysza, nie chce nic mowic, ale rozmawiamy w tej chwili ze soba na 3 wątkach, najpierw na Luckowych, małej i Nestora i znowu Luckowy... nie nadążam za Tobą:evil_lol:. No widzisz, nazywasz mojego Lucka kaleką??? Jak mam nie mowic, ze jest moj! Powiem szczerze ze na samym poczatku chodzil ze mna dosc dlugo, ale potem bardzo krotko, a teraz raz dlugo raz krotko. Moze to pocieranie lapki o beton go boli, albo za goraco mu, lub chce sie napic. Dobrze, ze chce wracac, a nie rozpacza, ze znowu tam idzie.
  6. A ta bulwka to mam nadzieje nie jakas agresywna...
  7. Moge sprobowac, ale pewnie w czwartek albo piatek.
  8. Zaraz, jacy sasiedzi i jakto na rekach?
  9. To mam nadzieje ze nie siedzi z mala, bo ja pozre. Moj, moj, a czyj?;). Jedziemy z Marta na rehabilitacje w czwartek. Moze ktos jest jeszcze chetny? ... na 8 rano.
  10. Moj Lucus na pierwsza!
  11. Szybko domek potrzebny! Ona sie marnuje w tej klatce!
  12. Trzeba napisac do Kamili_s. Ona zalozyla konto najpierw psom z Krzyczek a w koncu zrobilo sie to konto dla wszystkich bid. Chyba z 10tyś osob tam jest zaproszonych, wiec ktos moze zobaczy.
  13. Właśnie chociaz podaj dzielnice, nie caly adres. A noz okaze sie ze ktos ma blisko i wyprowadzenie 2 psow to nie problem.
  14. Dlaczego on na Ciebie sie nie rzuca a na nas tak?
  15. Rzeczywiscie duzo, ja znam tylko buldozka z mojego bloku bez oka, ktory tak strasznie oddycha jakby nos mial zapchany.
  16. Co Wy tak tymi buldożkami rzucacie w tej klinice? Ile ich juz bylo? z 5? Faktycznie, Lucek pomysli ze tylko takie może miec;)
  17. Dobre, dobre, humor sie Ciebie trzyma;) :P
  18. No dobra, nie ma info i zdjec, ale Carego mozna popodrzucac.
  19. Już nie bądź taka skromna majqa;).
  20. Jutro ma byc ze mna Beatka okolo 11, wiec napewno zajmie sie buldozka;).
  21. Czy ona nadal jest domonowana? Czy są tam, w tym nowym boksie nowe psy, znacznie słabsze psychicznie niz ona?
×
×
  • Create New...