Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Super!!! A właśnie jak zobaczyłam Twojego hopka, to tak pomyślałam o temtej randce;)
  2. To już wiem, że Martulinek zrobiła wczoraj dwie rundki do Lucka, a dzis nie przeczytala ze bede i sie spotkałyśmy;). Przyszlam do Lucka o 11, niestety mial prawie sciągniętą pieluchę i niestety troche sie guzdrałam przy wejsciu i Lucek zrobil koopke, wiec go przestawilam, by posprzatac, ale Lucek obrazony, ze jeszcze nie wyszlismy na spacer zrobił drugą, no to go znowu przestawilam, i tak juz za chwilę sprzątałam po trzeciej;). Nie dobry ten nasz kawaler. W kazdym razie chwycilam przescieradlo (fatalne) i poszlismy na spacer. Doszlismy do lawki, ale niegdy nie udawalo mi sie na niej usiasc, bo Lucek od razu chcial isc dalej, jednak dzis dal mi wytchnąć i posiedzielismy z 5 minut. Wracajac zderzylismy sie z Martą, ktora przyszla ze swoją sunią. Uznałyśmy jednak ze dwa psy to malo i wzielysmy szczeniaka na spacer tez - jest kochany! Skonczylysmy spacery przed 13 i niestety z cala robotą zostawilam Martulinek samą:(.
  3. Lori chyba nie wychodzi na spacer:(
  4. Ktoś był dziś u Lucusia??? Ja bede jutro okolo 11.
  5. Jeszcze jeden maluch czeka na domek!!!
  6. Foksia nadal szuka domku!
  7. Na pierwszą biegniemy, chociaż tyle...
  8. Niestety nie, traktuje weterynarzy jak swoich opiekunow i dzielnie ich broni, przed wszystkimi, trzeba go jak najszybciej zabrac.
  9. Jest leczony, ale pani Małgosia mowila, ze ma nadzieje, ze szybko znajdzie cos, nawet dt bo sie tam meczy pod wzgledem siedzenia w jednym miejscu.
  10. Bazarek dla Lucjuszka, zapraszam!!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119992
  11. Oj Nestor, dawno mnie u Ciebie nie bylo, ale Ty zdrajca jestes;). Ja tez juz do Nestora nie podchodze, bo jak napisalam na watku Lucka tak mnie ostatnio przestraszyl ze wpadłam na klatke i zderzylam sie z drzwiami. Szkoda, bo bym sobie z nim pobiegala. A jaki jest dlug tylko na Nestora?
  12. A ja sie dzis zderzyłam z Myszą, ktora umyla Lucka!!! ale olaliśmy sprawe i znowu poszlismy na spacer;). Niestety jakis tłok w lecznicy byl to musielismy siedziec na gorze. Jakis nowy piesek jest, tak zawodzi, ze az przykro. Zna ktos jego watek, jest na dogo? Mysza umya Lucka, a ja podłoge;), zawsze cos, hihi.
  13. Po orzeszka? Ecci co Ty Bafka odchudzasz?;)
×
×
  • Create New...