Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Byłam u Lucka dziś, już chodze codziennie, wiec nawet nie piszę;P. Był na maxa zasikany, łącznie z łapami i brzuchem, ah:(
  2. Ale jesli ona miala cieczke 3 tyg temu to jeszcze nie wiadomo czy lada dzien urodzi, chyba ze miala wczesniej. Czy sterylka jest juz umowiona? A moze przetrzymac ja w klinice po sterylce, no ale to koszty... juz nie mam pomyslu. Co do alegro napisze do kogos kto robi.
  3. Ale Ci dobrze, internet w pokoju! Wez mnie zatrudnij do siebie!
  4. Mowili ze ten weekend bedzie zdradliwy i mozna sie poprzeziebiac, i teraz non stop ktos mowi ze cos go bierze;), zdrowia.
  5. Sleeping już się wzięła do roboty;), to może takiego co w schronisku siedzi, albo po ulicy biega?
  6. Raczej miałam na myśli chomiczki i świneczki lub kroliczki (jest klub pomocy jednym i drugim), ale jesli chcesz i kotki i pieski to tez dobrze;).
  7. A ja myślałam o kotach, albo malusich zwierzątkach...
  8. Czyli już wiemy do kogo bedziemy chodzic na imprezy;P
  9. No tak każdy wpada na kawe, a ja nadal nie wiem jaka to dzielnica :mad:! Żartuje;)
  10. No ale wlasnie gdybym ja go wziela jako pelnoletnia, i potem by przyszli sprawdzic to bym placila kare... Bez sensu:(
  11. No właśnie, duży jakiś, ale super śliczny, myślę że szybko znalazłby domek!
  12. Myślę jak by jej urozmaicić bardziej to siedzenie w klatce...
  13. Ale są jednak chętni... to daje nadzieje.
  14. Nic złego nie będziemy pisać. Czyli domek pilnie poszukiwany!
  15. Bazarek na Lucjusza, super kolczyki, sama bym kupiła, ale nie mam przekłutych uszu (a 3 pary mam, chyba w końcu i ja je wystawie). http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120470
  16. Mysza a Ty na co sie rozchorowalas? Weekend wyjatkowo zimny byl, brrr, jest. Ja ją tylko raz przestraszyłam i to tak delikatnie, chyba musiała mieć przejscia:( (buldozka). A przy Lucku to juz małej dotknąć nie można, bo jak to zobaczy, to krzyku narobi i pcha sie sam pod ręcę;). Dziewczyny mam naprawde nadzieje, ze dom uda mu sie szybko znalezc!
  17. Mnie też robi niespodzianki, ale normalnej że tak powiem konsystencji i to głównie na spacerkach. No widzisz gadałaś tak na niego i robi Ci podziekowania teraz;).
  18. :roflt: uśmiałam się. Wiem, że o 11 pracują i ja już powinnam roboty szukać, dlatego mam nadzieje, że Lucek szybko znajdzie dom, bo bedzie sam do tej 18 siedział:placz:. Jesteś jutro u niego? A buldożke uspokoić można pyknięciem w klatke - nie za mocno, bo sie boi, tak leciutko, ona wtedy siada i patrzy ale nie szczeka.
  19. Się pytam grzecznie!
×
×
  • Create New...