-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
[quote name='abero']Widać, że Kubuś czuje się już dużo lepiej :-) Ale straaasznie chudy, właściciele też powinni odpowiedzieć za doprowadzenie psa do takiego stanu, a potem za pozostawienie go przez wiele dni bez pomocy po poparzeniu![/QUOTE] właściciele próbowali go leczyć - wykąpali go i smarowali różnymi maściami, ale była to pomoc tak niefachowa, że chyba bardziej zaszkodziła niż pomogła, zwłaszcza kąpiel :(
-
[quote name='coronaaj']Popieram Fundacje wedlug regulaminu Dogo musza rozliczac sie na watku raz na miesiac....[/QUOTE] Oświećcie mnie proszę bo czegoś nie rozumiem - fundacje mają obowiązek podawać na dogo rozliczenie z WSZYSTKICH wpłat jakie dostają???? Na jakiej podstawie prawnej możemy takiego rozliczenia wymagać od fundacji??? Bo na mój mały rozumek to możemy wymagać informacji o wpłatach od dogomaniaków i ich wykorzystaniu, ale o wszystkich??? Nie wydaje mi się żeby dogomania była organem kontrolnym w stosunku do fundacji.
-
[quote name='Gabi79']Hop Dingo po domek, niech cię ktoś wypatrzy![/QUOTE] samo się nie wypatrzy zdjęcia + tekst + ogłoszenia inaczej będzie siedział u yumanji do lata albo i dłużej...
-
Miniaturowy HUSKY pojechał do domu! Faguś wreszcie dostał szansę! :)
Selenga replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja też nie chcę straszyć, ale cos na ten temat wiem, bo moja ukochana sunia (z awatarku) odeszła na raka wątroby... Jeśli Fago robi się apatyczny, to nie jest dobrze. Moją Sagę badało 2 różnych lekarzy i mimo dokładnego "macania" nic nie stwierdzili, badania też nie były najgorsze chociaż wskaźniki wątrobowe były sporo podwyższone. Pewnego wieczoru guz pękł i po 2 godzinach było po wszystkim... -
Nie zmienia to faktu, że wpłata dokonana "na piechotę" a nie przez system Dotpay może wcale nie trafić w odpowiednie miejsce - system dodaje specjalny identyfikator cyfrowy, w przelewie "ręcznym" takiego identyfikatora nie będzie i kwota zasili Dotpay a nie fundację Mrunio. Ale rzeczywiście - cieszę się, że to brak świadomości a nie oszustwo :)
-
[quote name='chwiladlapupila']Ja wpłaciłem przed chwilą za pomocą formularza znajdującego się na stronie kuba.chwiladlapupila.pl Numer konta pod jaki poszedł przelew to: 32 1140 2004 0000 3402 5451 6145 Adres się zgadza: DOTPAY SPÓŁKA AKCYJNA UL.WIELICKA 72 30-552 KRAKÓW POLSKA [/QUOTE] Ja tez płaciłam z waszej strony. I adres jest taki sam jak u Ciebie. Czy Twoje konto jest też w banku nr 32? Bo ja płaciłam z Inteligo i poszło na konto w Inteligo. Może oni mają konta skorelowane z bankami wpłacających żeby obniżyć koszty przelewów???
-
[quote name='chwiladlapupila']Wykonując jeden telefon do Banku PEKAO S.A. udało mi się ustalić, że konto o numerze: [B][COLOR=red]78124045331111001032873655 [/COLOR][/B]istnieje w Banku PEKAO S.A. w Krakowie, oddział ul. Pijarska 1 Biorąc pod uwagę, że siedziba Centrum Rozliczeniowego DotPay mieści się w Krakowie być może jest to ich numer rachunku. Jednak uważam, że należy to sprawdzić. Jutro zadzwonię do DotPay i zapytam czy posiadają konto bankowe o tym numerze.[/QUOTE] Niestety memory - nie jest. Ja wpłaciłam dzisiaj niewielką kwotę żeby to sprawdzić i jako konto Dotpay mam w poleceniu przelewu inny numer konta: 50102055581111175619000095 Ale rzeczywiście trzeba to sprawdzić u źródła zanim się dziewczynę oskarży.
-
Andrzeju, nikt z nas chyba nawet przez moment nie podejrzewał, że coś co firmuje "Chwila dla pupila" jest nieetyczne czy podejrzane :) Problem polega na tym, że ma "Naszej klasie" został podany numer konta, którego nie możemy zweryfikować - nie wiemy czy to jest konto fundacji Mrunio w centrum rozliczeniowym Dotpay czy tez prywatne konto kogoś, kto próbuje się podpiąć pod akcje pomocy Kubie. Jeśli konto jest rzeczywiście kontem fundacji, to nie ma sprawy, będziemy je tez propagować. Ale jeżeli to jest prywatne konto oszustki, to musimy to zgłosić na policję. Dlatego jest pytanie: Czy numer konta 78124045331111001032873655 jest Ci znany i czy ma coś wspólnego z Dotpay???
-
[quote name='Charly'] 'Dzienny koszt leczenia Kuby moze wynosić 800 - 1 000zł. Z Państwa wpłat z paypala i allegro udało sie uzyskać do tej pory ok. 17 000zł!'[/QUOTE] To nie jest wypowiedź oficjalna Fundacji To jest orientacyjne wyliczenie zrobione na podstawie informacji o leczeniu (rodzaj i cena opatrunków siatkowych, leki, karma) - wiem co piszę bo ja je robiłam :) Ale sytuacja jest dynamiczna - wiadomo, że koszty leczenia będą malały w miarę poprawy stanu zdrowia Kuby. Pani Eli trudno jest w tej chwili podać kwotę jaka została zebrana na Kubę, bo ją też zaskoczył odzew i "trochę przestała ogarniać" (cytat z maila). Poza tym wpłaty spływają cały czas i to spływają lawinowo - weryfikowanie na bieżąco która wpłata jest z jakiego źródła jest po prostu nierealne. Dajcie nam jeszcze trochę czasu żeby finanse ogarnąć i zrobić zestawienia - nie zapominajcie, że one muszą się zgadzać po obu stronach, więc musimy to wszystko najpierw posprawdzać a dopiero potem podać do publicznej wiadomości. Inaczej może być tak, że wpłaty będą policzone 2 razy i obraz będzie nieprawdziwy. Ja w każdym razie korzystając z tego, że w weekend banki nie księgują wpłat, zamierzam zrobić rozliczenie na dzień 29.01 :)
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
Selenga replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Spojrzałam na mapę dogo i znalazłam sporo osób z Lublina, które deklarują pomoc: transport (samochód) - kotita, Tiger, anielica, ma.s, dracko, Masza4, Cordia Tiger, anielica, dracko i Cordia oferują też awaryjny DT, a Masza4 również pomoc weterynaryjną Może ktoś z nich by mógł pomóc w czasie nieobecności niuni? -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
Selenga replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Skrzynka już [I]odepchana[/I] :) Jej, ale dużo się uzbierało :) Super :multi: Dziękujemy :loveu: Jak wrócę do domu, potwierdzę czy doszło.[/QUOTE] to mniej więcej połowa tego co powinno wpłynąć :) zostało jeszcze tylko 55 "cegiełek", koniec za 4 dni więc pewnie pójdą wszystkie - wynik jest rewelacyjny :) -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
Selenga replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
nika masz zapchaną skrzynkę :) przelałam dzisiaj na konto niki pierwszą część wpłat a aukcji na allegro - 416 zł następny przelew z allegro powinien być dzisiaj po południu, a kolejny niestety dopiero w poniedziałek - mój bank nie księguje w weekendy :( link do potwierdzenia przelewu: [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/rafi/Przelew_Jednorazowy_110128_134059.pdf[/URL] -
[quote name='shirrrapeira']Ja wpłacałam pieniążki na Kubusia na ten numer 85 1240 1965 1111 0010 1171 6801 a tu jest podany zupełnie inny numer konta 78124045331111001032873655.Ja teraz nie wiem, co mam zrobić, weszłam na stronę fundacji i tam jest ten numer z 85 na początku. Teraz, który numer jest prawidłowy...[/QUOTE] [CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Jedynym na 100% prawdziwym numerem konta do wpłat na Kubę jest numer [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=blue]85 1240 1965 1111 0010 1171 6801[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=red]Taki numer podany jest w pierwszym poście, na aukcjach allegro, a przede wszystkim na stronie Fundacji[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE] [B][COLOR=navy]Numer zaczynający się na 78 jest NUMEREM FAŁSZYWYM i nie jest prawdą, że taki numer pokazuje się przy płaceniu przez Dotpay - sprawdziłam to.[/COLOR][/B] [/CENTER]
-
[quote name='marta9494']Ja napisałam i podałam prawdziwe konto fundacji[/QUOTE] Ja też napisałam i podałam link do strony fundacji, z kontem [quote name='marta9494']No więc gadałam o tym z p.Elą.Postanowiła,że najlepiej sprawdzi generalnie wpłaty,bo szczegółowo ,na razie nie jest w stanie.Więc tak:selenga ma allegro,memory ma pay pale,Paulina Krzyżańska ma naszą klasę,ale umknęła pani Eli, Marta Gołębiowska i nie wiemy co ona ma.Ja jutro polezę na ta policję i zgłoszę tą sępiarę i słowo daję,że jeśli chciała okraśc cierpiącego Kubę ,nie przepuszczę jej .Ma 291 znajomych,każdy,łącznie z jej chłopakiem dostanie stosowna informację dotyczącą tej wyrafinowanej ,chciwej hieny.No chyba,ze wy macie lepsze pomysły,to ja sie dostosuję:)[/QUOTE] Marta, tylko nie pomyl dziewczyn bo niepotrzebnie narobisz dziewczynie kłopotów - fałszywe konto podała Joanna Zenker a nie Marta Gołębiowska Na allegro też się właśnie pojawiła nieuzgodniona z fundacją aukcja, już napisałam do dziewczyny - mam jej dane bo kupiła "cegiełki" na jednej z aukcji i mam screeny jej aukcji. Konto w aukcji podała co prawda prawidłowe, ale "Płacę z allegro" nie zablokowała...
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
Selenga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Bardzo dziękujemy; super:loveu: A poczarowałas trochę Selenga:cool3:[/QUOTE] Pewnie, że poczarowałam :) A tak serio, to przez ogromne zainteresowanie spalonym Kubą, któremu co 2 dni muszę robić nowe allegro cegiełkowe, to również na inne aukcje wchodzi więcej ludzi, nie mówiąc o tym, że "nakręceni" Kubą inaczej patrzą na psiaki w potrzebie. Może tym razem ten właściwy człowiek znajdzie Tayę -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
Selenga replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Luziu, wyślij mi proszę zdjęcia w pełnej rozdzielczości na maila [email][email protected][/email] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
Selenga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak jak obiecałam, wznowiłam allegro Tayi [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1431944374[/URL] -
Zakończona pielgrzymka NUKI, dotarła do swojego domu :):)
Selenga replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Dziękuję. A czy ten ksiądz, który szukał pieska, wybrał jakiegoś ?[/QUOTE] Chyba go przerosła kwarantanna na Ukrainie. Z tego co mi pisał, to trwa długo, odbywa się na granicy, bez dostępu właściciela do psa i na dodatek opieka weterynaryjna jest na poziomie dr K. z Wolomina... Sugerowałam mu adopcje miejscowego psa, ale on z jednej strony wymyślił sobie szczeniaka a z drugiej obawia się, że mu wcisną śliczną kulkę, która w efekcie końcowym okaże się bernardynem. Przekonuję go żeby wziął jakąś dorosłą i małych rozmiarów bidę, ale nie wiem co z tego wyniknie. -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
Selenga replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Lubię Twój zapał Inga :) W zasadzie masz rację. Myślę, że "ciotki" zadziałały na skróty - nie są w stanie zapewnić małej DT, więc rozważają mozliwość włączenia się w pomoc na następnym etapie, kiedy już coś będzie wiadomo o suni i będzie można ją ogłaszać. A skoro nic o niej na razie nie wiadomo, to ich pomoc też jest w tej chwili żadna. DT w Warszawie są zapsione i zakocone na maksa, dlatego jest tak mały odzew, zwłaszcza, że to nie jest malutki piesek. Zaloguj się może na mapie dogo [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/"]http://mapapomocy.dogomania.pl[/URL] - tam jest lista osób, które wogóle oferują DT i DT awaryjne. Może ktoś ma akurat wolne miejsce. Inaczej Ci pomóc nie mogę bo ja wogóle o psach tej wielkości to mogę tylko pomarzyć i pooglądać na obrazkach. Potem moge jakoś wspomóc, bazarkami allegro itp, ale teraz mogę tylko mapę dogo podpowiedzieć -
[quote name='wenucja']Selenga chyba musisz znowu wystawic allegro cegielkowe bo tylko 60 cegielek zostalo.... to jest niesamowite co tutaj sie dzieje, a jaki kubus bogaty jest :Pteraz tylko zeby zdrowial szybciutko[/QUOTE] już w nocy mi ludzie wysyłali smsy, że cegiełek zabraknie ale ja jestem kobieta pracująca, mimo, że na własnym pracuję, to nie mogę wszystkiego rzucić, bo co prawda Kuba będzie świetnie zaopatrzony ale mnie będziecie musiały ratować w potrzebie ;) Już jest nowa aukcja [URL]http://allegro.pl/spalony-pies-kuba-i1431519256.html[/URL] [quote name='lilk_a']a czy ktoś wie ile będzie kosztować leczenie .... ? nie ma rozliczenie na pierwszej stronie wątku ...[/QUOTE] Jeżeli jeden specjalistyczny opatrunek siatkowy kosztuje 200 zł, na oparzenia Kuby potrzeba ich kilka a opatrunki są zmieniane codziennie, to można z grubsza chyba przyjąć, dzienny koszt leczenia wynosi od 800 do 1000 zł.... (opatrunki + leki + karma) A jak sobie wyobrażasz rozliczenie takiej praktycznie ogólnospołecznej akcji??? Kto z dogomaniaków ma dostęp do pełnych danych na temat wpłat i kosztów leczenia? Nie wydaje mi się też żeby ten wątek służył zbieraniu pieniędzy na leczenie Kuby, bo to nie my odpowiadamy za jego leczenie ("my" w sensie dogomaniacy). A widząc co się dzieje na allegro mogę chyba z czystym sumieniem powiedzieć, że [B]TYM RAZEM[/B] to nie my jesteśmy głównymi sponsorami tego leczenia. Specjalnie podkreśliłam "TYM RAZEM" :) [quote name='Olena84']A ja mam pytanie, czy ktos umie zrobic profesjonalny dyplom w podziekowaniu za wplaty, ktory bym zaczela wysylac na maile. Ja zrobie bardzo prosty, a nie chce by wygladal "na odczepnego". Tym z paypala mozna juz podziekowac. Acha i chyba moge kwote z paypala podac w info wydarzenia?[/QUOTE] Skoro nie chcesz żebym ci taki dyplom zrobiła, to mogę ci podać maila do miłego pana z kupujących na allegro (profesjonalny grafik), który zadeklarował poza cegiełkami również taką pomoc :evil_lol:
-
Zakończona pielgrzymka NUKI, dotarła do swojego domu :):)
Selenga replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Tak sobie sama dla siebie napiszę, bo nikt już do Nuczki od grudnia nie zagląda. Ma szansę na bardzo dobry domek, ale aż w Dąbrowie Górniczej. O wizytę poproszę moją rodzinę która tam mieszka. Będą mieli również kontakt z pieskiem. Dom z ogródkiem, pani szuka przyjaciółki, niedawno odeszła jej ukochana sunia. Wypatrzyła Nukę i zakochała się w niej. Tylko szukam transportu. Nie mogę się zbytnio cieszyć, bo już przeżywam ewentualne rozstanie, ale to jest konieczne.[/QUOTE] Ja zaglądam regularnie ale nie pisałam :) Wiem co czujesz, ale mimo wszystko cieszę się, że maleńka ma szansę na swój własny domek :glaszcze: -
[quote name='mysza 1']Ja cały czas pytam jak jest leczony, proponuję opatrunki, których się nie zmienia kilka dni, stosowane w Siemianowicach u ludzi ale jakoś cięzko czegoś się dowiedzieć.[/QUOTE] Mysza, podaj mi na PW kontakty do siebie, przekażę Twoje dane p. Eli i myślę, że odzew będzie natychmiastowy, pośrednictwo dogomanii w tym wypadku średnio działa :) Albo sama do niej napisz - tylko nadaj mailowi najwyższy priorytet, bo inaczej w tych setkach maili jakie dostaje może go zgubić :)