[quote name='Doda_']miauczęr miał mieć allegro już dawno, w styczniu. isadora miała mu zrobić, pieniądze wpłaciłam. Do dziś nie ma allegro, musiałam tu napisać o tym ponieważ ostatnio na moje wiadomości nie odpisuje. Prosiłam też o zwrot pieniędzy.[/QUOTE]
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: