Jump to content
Dogomania

milcia17

Members
  • Posts

    1018
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by milcia17

  1. Dorothy a moze ktoś ją porwał ? ................................ :(
  2. Czemuż taka cisza................... :?
  3. Nie, Mi się podoba! :loveu: Aż się chce wziąć Miauczerka do siebie ;)
  4. CO u Naszego przystojniaka słychac!?:D
  5. W moim bazarku tez omar dokonala zakupu i byla ostatnia osoba ktora wyslala kase. Poczekac radze i wyslac jej wiadomosc PW :)
  6. [quote name='Cajus JB']Wrzucicie mi w jeden post oba bazarki co bym nie szukał. Z góry dziękuję.[/QUOTE] Proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181030-ZAPRASZAMY-NA-FIRMOWE-BLUZKI-SPODNIE-TORBA-I-NIE-TYLKO-Do-22-03"]Bazarek 1[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181108-NOWEksiAE-A-ki-dzieciAE-ce-kucharskie-por-psychologiczne-historia-przewodniki-naFUGAE-do1"]Bazarek 2[/URL] I teraz pytanie, czy kasa jest pilna? Czy mzoe poczekac do 22.03?
  7. AlfaLS mozesz wyslac ta sumke ktora uzbieralas, a 20 od omar moze poczekac - moze nie bylo jej jeszcze na dogo?
  8. Tak Agnezia :razz:
  9. Nie moge sie napatrzec na Dylankę! Taka piękna i nigdy domu? Czemu życie jest takie niesprawiedliwe?
  10. Moze ktos by mogl porozsylac link do bazarku znajomym, moze komus sie spodoba? W koncu musimy oddac dlug :)
  11. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  12. OK :D Niech bedzie tak jak Tobie wygodnie :D :evil_lol: Sliczne zdjecia :loveu::loveu:
  13. natalijo - wyslalam dekl za marzec :)
  14. A ja za marzec chyba nie wysłałam? :oops: ... Ot taka mala propozycja - zeby w rozliczeniu przelewów wpisac zamiast "1m-c" to np luty, marzec. Dzieki temu lepiej polapac bo tak mi w glowie sie miesza komu wyslalam a komu nie :( Dylaneczka zaszczekaj tak zeby caly swiat Cie uslyszal :lol:
  15. Troche wstyd byc czlowiekiem............. :( :( :( Ale Antoś do góry ! :)
  16. Mada :) No wlasnie!, bo ja sama nie wiem ktory portal juz zostal Antos ogloszony,,,
  17. Jak sie czujeszs Tunia?
  18. Juz przeczytalam wszystko uff :D A moze ktos by zrobil allegro ?
×
×
  • Create New...