Przepraszam za OT. Ale sunia potrzebuje natychmiastowej Waszej pomocy... Może ktoś z Was będzie w stanie pomóc jej... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178963-TUNIA-ma-OTWARTE-GUZY-NOWOTWOROWE-potrzeba-400-zA-na-leczenie-inaczej-A-MIERAE"]Sunia ma NOWOTWOR ;([/URL]
Przepraszam za OT. Ale sunia potrzebuje natychmiastowej Waszej pomocy... Może ktoś z Was będzie w stanie pomóc jej... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178963-TUNIA-ma-OTWARTE-GUZY-NOWOTWOROWE-potrzeba-400-zA-na-leczenie-inaczej-A-MIERAE"]Sunia ma NOWOTWOR ;([/URL]
Przepraszam za OT. Ale sunia potrzebuje natychmiastowej Waszej pomocy... Może ktoś z Was będzie w stanie pomóc jej... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178963-TUNIA-ma-OTWARTE-GUZY-NOWOTWOROWE-potrzeba-400-zA-na-leczenie-inaczej-A-MIERAE"]Sunia ma NOWOTWOR ;([/URL]
[quote name='AlinaS']TZ chciał zrobić oddzielne zdjęcia Lenki bez Czarusia ale i tak razem się wpasowały i to może dlatego tak wygląda[/QUOTE]
To nic, i tak slodko wygladaja :D
No przecież wiemy, że już dawno go pochowali. My chcemy się dowiedzieć, czy jeszcze nadal ktoś inny tak robi lub podobnie? Tylko dla wiadomości. Jak sądzisz?