[quote name='Cajus JB']Wrzucicie mi w jeden post oba bazarki co bym nie szukał. Z góry dziękuję.[/QUOTE]
Proszę:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181030-ZAPRASZAMY-NA-FIRMOWE-BLUZKI-SPODNIE-TORBA-I-NIE-TYLKO-Do-22-03"]Bazarek 1[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181108-NOWEksiAE-A-ki-dzieciAE-ce-kucharskie-por-psychologiczne-historia-przewodniki-naFUGAE-do1"]Bazarek 2[/URL]
I teraz pytanie, czy kasa jest pilna? Czy mzoe poczekac do 22.03?
A ja za marzec chyba nie wysłałam? :oops: ...
Ot taka mala propozycja - zeby w rozliczeniu przelewów wpisac zamiast "1m-c" to np luty, marzec. Dzieki temu lepiej polapac bo tak mi w glowie sie miesza komu wyslalam a komu nie :(
Dylaneczka zaszczekaj tak zeby caly swiat Cie uslyszal :lol: