-
Posts
4423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rahl
-
Hmmm, widzę, że zamieszczenie tytułu wpadającego w oczy jest owocne :diabloti:. Mozna powiedzieć, że zawieszam galerię pod kątem fotek, ale jednak rozmowy mogą się dalej toczyć, dogo będę odwiedzać regularnie, jak tylko nie będzie brata :diabloti:. Wczoraj po raz pierwszy w życiu Barduś dał mi się wyczesać "bez przerwy" tzn. nie uciekał na sam widok szczotki tylko dawał się czesać i czesać :loveu:. Ślicznie go wyczesałam, dawno nie miał w tak dobrym stanie sierści. Jeżeli dalej będzie tak miło reagować na czesanie to kupię mu jakąs odżywkę do sierści ;). Może to dlatego tak mi się daje, ponieważ ostatnio skupiłam się na poprawianiu kontaktu :):). Te regularne zabawy i częstsza tresura... :razz: Jak na razie jestem zadowolona z jego postępów, choć niechętnie uczy się komend :shake:... Wolno mu przychodzą ;)... Ale jak nie będzie czasu na dogo, to skupimy się na dalszym poprawianiu kontaktu :):). A jak na razie dziękuję wszystkim za troskę o galerię, jakby mnie często nie było to wpadajcie czasem odkurzyć :grins:...
-
Miło mi, że się interesujecie. ;) Ale niestety, jestem zmuszona CHWILOWO! zawiesić galerię :(... Wczoraj zepsułam wejście USB do kompa piotrka i (nie do końca, no ale...) zlamałam adapter od netu, po czym wściekłam się i rzuciłam nim o podłogę doprawiając go :loveu:. Chwała Bogu, że meiliśmy drugi zapasowy adapter, bo by nie było neta w domu. Ja mam talent do psucia :roll:... No więc brat zakazał mi wchodzenia na jego kompa (siedzę bo go nie ma) i zgrywania fotek. Być może za dwa-trzy tygodnie przestanie kontrolować czy zgrywam jakiekolwiek foty i wtedy będę mogła już spokojnie wam wgrać, ale póki co nie jestem w stanie prowadzić galerii, bo gdyby dowiedział się,m że zgrywam fotki... o mój Boże... :(:( Prawdopodobnie w poniedziałek oddaję lapka do naprawy, jeżeli uda im się w ogóle naprawić to być może szybciej reaktywuję galerię. Niestety, teraz nei mogę nic zrobić. Przykro mi :(:(... Ale wierzcie, że jak już reaktywuję galerię, to będziecie mieli od groma fotek, bo ja dalej cały czas focę. Hu, hu, będę mieć takie zapasy że mi na całe wakacje starczy :D:D...
-
[url]http://i42.tinypic.com/eq8mf8.jpg[/url] He he, znam ten budynek, często jak jadę do babci to go mijam :p. [url]http://i42.tinypic.com/155orc9.jpg[/url] super zdjęcie ;);)
-
U mnie z koszulką bez zmian poproszę :p
-
A kiedy będziemy mogły się spotkać? ;) Kiedy będziesz znowu we Wrocku? ;]
-
Niestety tylko ten z zestawu, 18-55, ale mam zamiar dokupić inne, jakiś specjalny do makro i jeszcze drugi "zwykły" ;-). Mam mnóstwo fotek, zrobiłam zajefajną sesję Tysi i fajną sesję Bardowi, ślimaki też miały swoje pięc minut :diabloti:. Ale nie mam czasu ich dać bo po łan Piotrek cały czas blokuje mi kompa, po tu internet mi się ciągle zwiesza i raz działa, raz nie (z tym, że dłużej nie działa) i po fri to fotki zajmują mnóstwo miejsca na kompie i jeżeli dalej będę je tak zgrywać, to ten komputer obecnie jako jedyny sprawny w tym domu wysiądzie i wtedy jak ja przeżyję :o. A więc cierpliwości :):). Możliwe, że dzisiaj dam jakieś fotki ;) EDIT: aha, i może ktoś się zna na kompach to mi może powie... Czy jeżeli do połączenia z netem muszę wyłączać zaporę (fajerłola :diabloti:) to mam jakiegoś wirusa, czy co :o?? Bo to takie podejrzane mi się wydaje :hmmmm:
-
Ech niestety coś się nie udało i się nie spotkałyśmy. Ja czekałam tam dwie godziny :p. Może źle mi napisałaś co do której godziny ;) Bo to agility jakoś późno się zaczynało, o 17.30 widziałam dopiero jednego człeka z psem :roll:... A potem musiałam już wrócić do domu ;). Może kiedy indziej uda nam się spotkać? :):)
-
[quote name='RCookie']Cześć! :multi: Mnie się wydaje, czy masz nowego domownika? :cool3:[/quote] Hejo :p. Tak, moje dziecko kochane, nikoś d60 :loveu: [quote name='Pusiakowa']tak! :D mamy charakterek diabla i skrzydelka aniola :loveu::cool1::diabloti::evil_lol:.[/quote] He he :evil_lol: Martyś, powiedzial ci ktoś kiedyś ze nie mozna cytować zdjęć? :diabloti:
-
[url]http://i44.tinypic.com/2cdcump.jpg[/url] jak Tosia fajnie się cieszy :loveu:.
-
Cześć Słitaśna słitaśność :razz:
-
Łał! Reaktywacja :D:D. [url]http://img357.imageshack.us/img357/4674/dsc8914.jpg[/url] Świetny Skok! :):)
-
To ja się skuszę na koszulkę ;)... damska :eviltong: - S - czarna - gordonowa
-
Pewnie za niedługo już będziesz we Wrocku :):)... To spotkanie o 16 rozumiem, tak? ;)
-
Jak idzie sie do rejonu to tylko składasz to podanie i zero elektroniki :diabloti:
-
Być może inne oświetlenie i same warunki wpłynęły na zmianę jakości zdjęć;)...
-
[quote name='Pusiakowa']hm... :hmmmm: . nie sądzę.:cool1::diabloti:[/quote] A charakterek? [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/diabolo.jpg[/IMG] mój diabełek mały :loveu::loveu: [quote name='Martunia']Ale zabawa. :evil_lol: Jak Ty masz z logowaniem itd. do gimnazjum? Logowałaś się na stronie absolwenci.wroclaw ... itp. ? :D[/quote] Ja się nigdzie nie logowałam, zostałam przyjęta do rejonówki i looz:eviltong::eviltong: [quote name='Izabela124.']Hehe fajnie się bawiłaś z Bradem :loveu:[/QUOTE] :):):)
-
no no, musiał być smaczny ;-) Sto lat dla brata :):)
-
[quote name='Pusiakowa'] no, ale oczka ma po mnie ! :loveu::loveu::diabloti:[/quote] Ząbki też? :loveu::loveu: [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy777.jpg[/url] :diabloti::diabloti:
-
[quote name='Pusiakowa']Hej! xd . chyba juz sie dzis witalam nie? no, ale nie szkodzi przywitam jeszcze raz :diabloti:.[/quote] Witaj, Pusiakowo :diabloti: [quote name='Pusiakowa'][URL="http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy839.jpg"] http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy839.jpg[/URL] dobra Tysia, dobra :diabloti:. ma to po mnie :diabloti: . po cioci Tysi :D[/quote] Nie wiedziałam, że lubisz drapać swoimi pazurami o kanapę :diabloti:. [quote name='Magot']Żeby nie było, że nie śledze galerii :diabloti:[/QUOTE] Niech ci będzie :eviltong: ALE POSTY SKACZĄ!!!!! :shake:
-
Co do konkursu, to ja bym wybrała nr 1 i 2 :):)
-
A czy ja napisałam, że nie zaglądasZ? :eviltong: Tylko tyle, że rzadko piszesz :diabloti:. Mo rodzice za nic nie chca mieć skórzanych :roll:. Na fotkach tego nie widać, ale w rzeczywistości te kanapy wyglądają strasznie :diabloti:
-
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/miniatury/DSC00091.jpg[/url] świetna fotka! :loveu: