-
Posts
4423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rahl
-
Dzięki wszystkim :). Ja już schodze bo na porządną burzę się zbiera :roll:.
-
Zdolniacha :razz:
-
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy589.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy590.jpg[/IMG] I tyle wam na razie starczy co nie? mam jeszcze więcej fotek ze spacerku :)
-
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy584.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy585.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy586.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy587.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy588.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy578.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy579.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy580.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy582.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy571.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy574.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy575.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy576.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy577.jpg[/IMG]
-
Dobra już wiem test poszedł mi zabójczo okropnie ... ale macie fotki poki mam trochę siły... [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy566.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy567.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy568.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy569.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy570.jpg[/IMG]
-
nie wiem jak poszedł, kolega mi na gg wczoraj mówił że chyba trochę więcej niż 29, ale nie jest pewny... A ty ile masz? Zdrowie nie najlepiej... Ale pocę się ciągle... i ostatnio chce mi się wymiotować i w ogóle nie mogę znaleźć pomysłu na życie oprócz oglądania telewizji pod kocykiem na kanapie... I źle się czuję i w ogóle :eviltong:. Czyli ogólnie - z zdrowiem nadal niedobrze :grins: Dziękuję, że się pytacie :loveu:.
-
Martunia, dzięki :). deer - zdrowiej...
-
Trochę sobie poczekacie ponieważ rozchorowałam się na anginę ropną i mam wysoką gorączkę (chwilami prawie do 39C, teraz zaczęła aspiryna działać to weszłam na chwilę ale zaraz schodzę bo już się czuję zmęczona kompem a przed chwilą dopiero co na niego weszłam :roll: ) Może jutro albo pojutrze, kiedy antybiotyk zrobi swoje :(:(
-
Dobra macie z mojej dobroci 5 na dobranoc :) [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy599.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy598.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy594.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy593.jpg[/IMG] albo nie... jednak cztery :eviltong:
-
jak ja nie mogę się dostać do kompa bo brat ma wakacje a laptop zepsuty no to :roll:... dopiero zgrywam fotki ale ich dzisiaj nie dam bo zaraz muszę schodzic :(
-
Super fotki! ;)
-
Dziękuję bardzo wszystkim ;-). Dzisiaj idę na spacerek z Bardem na linkę, to porobię fotki ;-)
-
Mickey ma fajnego kolegę :):)
-
i miziajak na czarno bialo :) [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy556.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy555.jpg[/IMG] Ze mną... [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy554.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy553.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy552.jpg[/IMG] To wszystkie foty na dzisiaj dla was :grins:
-
Zaraz dam pięć Tysiowych fotek i pięc urodzinowych - urodzinowych mam może 7 na aparacie ;P . Edit : już są :) Ręka Pauliny, w niebieskim Ania a za moją :loveu: poduszką Ewa się kryje - z drugiej strony jest wzorek taki piesek :D [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy561.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy560.jpg[/IMG] Paulina [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy559.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy558.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy557.jpg[/IMG]
-
Martyna, wtedy byłam tak zmęczona, że nie myślałam o robieniu ładnych zdjęć - byle były ;p. Na imprezce było super, nocowałam u Ewy ale mam maluutko zdjęć... :( nie chciało mi się robić :D:D
-
Wielkie gratulacje!! Jaka malelńka Sara słodka:loveu:
-
Cześć i dzięki wszystkim :). Dzisiaj idę na urodziny do Ewy (efciq ;) ). Biorę aparat więc jeżeli nie będę u niej nocować to może nawet i dzisiaj fotek kilka dam z impry ;).
-
Ewcik STO LAT ! Wszystkiego najlepszego! :):)
-
[quote name='Karilka']O kurcze... już tylko 60 dniófff :crazyeye:![/quote] super, co nie? :grins: :)
-
Mam już dla ciebie prezenta :grins:
-
Co za draniówa :shake: Jak mogła się tak pomylić?? Praktykantka chyba jakaś :razz: