Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23015
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Za chwilkę powinny być zdjęcia (:
  2. Do moich przyjaciół przybłąkało się młodziutkie stworzenie, nie bardzo zaniedbana, nie błąkała się długo chyba. Wczoraj (czyli 29 kwietnia) po południu na Międzynarodowej. Mam zdjęcia, ale nie umiem wstawić, chętnie prześlę komuś mądrzejszemu. Sunia szuka właściciela lub nowego opiekuna, w domu jest mix dobka po przejściach, też suka, nie ma mowy o zgodzie.
  3. Podnoszę...........
  4. Poczytałam sobie. Jest takie powiedzenie, że kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Ja z zawodu jestem skarbnikiem (taki lepszy kasjer) i wiem, że wyjaśniać sprawy, dotyczące pieniędzy, można tylko wtedy, kiedy znane są konkrety. Skrupulatne podliczenia. Z wypowiedzi na wątkach rozumiem, że Brail dostał/dostaje pieniążki: 1. Na prywatne konto Opiekuna (patrz:donos) 2. Na konto AFN I żadne wyjaśnianie nie ruszy z miejsca, dopóki nie podliczy się dokładnie, ile tych pieniędzy wpłynęło. Potem trzeba zobaczyć ile wydano i na co, a potem ile zostało. Na kontach, oczywiście. To bardzo proste, naprawdę. Od tego trzeba było zacząć, nie byłoby pożywki dla... eee... donosiciela.
  5. Podnoszę...........
  6. [B]lizka121[/B] dziękuję za piękną historię (:
  7. Podnoszę..........
  8. Ja podzielam, ale zmieńcie tytuł, bo czasem człowiek ma chwilkę żeby w czymś pomóc i szuka po tytułach...
  9. Szkoda, że nie może odzyskać dawnego pana... Mnie zawsze żal utraconej pierwszej miłości.
  10. Chyba zostanie Kajtusiem. Kiedy używam tego imienia patrzy tak, jakby wreszcie ktoś go rozpoznał. A równocześnie szuka czegoś we mnie... To bardzo dziwne uczucie, nie wiem, czy ktoś był w takiej sytuacji, mnie zawsze musi coś niesamowitego spotkać i Oluś niedaleko padł od jabłoni, dla niego to też przecież dziwne :)
  11. Podnoszę.........
  12. [quote name='Rybc!a']Chodzi i zaczepia każdą do zabawy, delikatnie podgryzając pyszczek i łasząc się przy tym niesamowicie[/quote] Dlaczego piszecie w tytule, że sunia jest w depresji?
  13. Wiem jak Oluś się nazywał, kiedy jeszcze miał dom. Szliśmy sobie wczoraj wieczorem uliczką żoliborską, a gdzieś w poprzecznej stała grupka - rodzice z dziećmi - i któreś dziecko zawołało, chyba do swojego pieska "Kajtek!"... i Olo zareagował (: Dziś sprawdzałam na spacerze, o ile muszę ze trzy razy zawołać "Olek" zanim przyjdzie, to na Kajtka przychodzi natychmiast. Okropnie mnie wzruszyło, że dowiedziałam się czegoś o jego dawnym, dawnym życiu (:
  14. Jedna z moich suk ma guzki od paru lat, nie ruszam tego. Nasz wet uważa, że lepiej nie ruszać, jeśli nie przeszkadzają. Co innego ten na powiece Azy, to trzeba było wyciąć, ale resztę zostawiłabym w spokoju. Z rakiem nie ma żartów.
  15. W takich chwilach trudno mi pogodzić się z tym, że naprawdę, no naprawdę nie mam już miejsca, czasu... jak ja lubię takie zwykłe, skromne kundelki...
  16. Podnoszę...........
  17. Podnoszę.........
  18. Podnoszę. Piesek czeka, traci nadzieję...
  19. Domki są, tylko nie wiedzą, ile taki zwykły piesek wniesie radości.
  20. Przypomnę bazarek, może ktoś lubi i chciałby http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109600
  21. Bazarek dla małej http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109600
  22. [B]Angel[/B] nie powinnaś mieć pitbulla. Taki pies wymaga zrównoważonego opiekuna :evil_lol: (sorry za offa)
  23. Ja nie twierdzę, że żaden pies innej rasy nigdy nie zachowa się w ten sposób. Ja zadałam bardzo dokładne pytanie - czy można powiedzieć, że taki atak jest [B]charakterystyczny[/B] dla pita. I zapytałam po to, żeby się dowiedzieć. Od znawców tej rasy.
×
×
  • Create New...