dawno nas tu nie bylo
na poczatek
Zyczonka!!! dla wszystkich odwiedzaczy!!!
Pamietaj! One nie sa do jedzenia! Bo przeciez z pisanek sie wykluja Swiateczne Zyczenia!
Dwa kurczaki w koszyku siedza i rzezuche sobie jedza, baran w szopie ziolo pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stolem juz sie buja, Wesolego Alleluja!
Oby zdrowie dopisalo i jajeczko smakowalo, by szyneczka nie tuczyla, atmosferka byla mila, a zajaczek usmiechniety - przyniosl wreszcie te prezenty!
Zgadnij kto? Zgadnij skad, zyczy Ci Wesolych Swiat? Nie mysl sobie, ze to bajka, zycze Ci smacznego jajka. Niech tradycja wode leje, bo zajaczek dzis szaleje.
i na dobry koniec
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3281/obraz016dg9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6245/obraz008dy7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3000/obraz029it3.jpg[/IMG]