Jump to content
Dogomania

lileczka

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lileczka

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 07/02/1997
 1. Pierwsza część zdania jest niezrozumiała dla mnie. Tak możliwe że ją bolą bo leki przeciwbólowe miała jedynie na dwa dni po zabiegu.
 2. Ufałam Pani weterynarz do tego zabiegu. Sterylizowała mi wcześniej sunię i kastrowała psiaczka. Niestety na Łezce się zawiodłam.
 3. No właśnie a u tej mojej dzisiaj jest czwarty, a w sumie to piąty dzień. Nie wpychałam jej jedzenia na siłę także na prawdę jadła ociupinkę z rączki i koniec. Dzisiaj sama podeszła do miseczki niestety niecałe dwie godzinki po kolacji zwymiotowała
 4. Moja sunia ma rozpuszczalny szwy tak jak pisałam wcześniej. Weterynarz mówił że za tydzień wyjmą jej ten supełek. Zdziwiłam się jak dzisiaj wetka oznajmiła że już wyciągamy. Rana się zaczerwieniła i przy wyciąganiu supełka suni poleciało troszkę krwi. Zrobię jutro zdjęcie brzuszka i dodam
 5. Witam. Moja sunia 08.03.2016r. miała sterylizację oraz usunięcie przepukliny pachwinowej. Od tego dnia sunia zjadała dziennie niewielką ilość pokarmu, którą musiałam dawać jej z ręki. Po zabiegu Łezka (bo tak ma na imię sunia) nie dostała ubranka ochronnego ani kołnierza. Dopiero dzisiaj cztery dni po zabiegu gdy byliśmy na kontroli Pani weterynarz założyła jej kołnierz ponieważ stwierdziła że psiak sobie troszkę rozlizał ranę ponadto wyjęła jej ze szwów ten supełek, który nie wiem jak się fachowo nazywa. Dodam że psiaczek ma szwy rozpuszczalne. Dzisiaj mała zjadła sama z miski 1/3 tego co dostawała przed zabiegiem. Niestety niecałe dwie godziny po kolacji zaczęła wymiotować. Bardzo proszę o pomoc chciałabym się dowiedzieć kiedy Wasze psiaczki miały wyciągane te supełki ze szwów oraz czy wymioty cztery dni po zabiegu mogą być niepokojące. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
×
×
 • Create New...