[quote name='Tiger']Spanielka wczoraj została zaadoptowana .....
Najgorsze jest to ,że jestem umówiona z panią , która chciała ją obejrzeć , na jutro na 13-tą , a nie mam jak powiedomić jej o tym :(
Dzwoniłą do mnie dwa razy , ale ja odbieram setki telefonów i w żaden sposób nie potrafię sobie odtworzyć tego numeru :(
Jeśli ktoś wie, z jakiego forum była ta osoba , i czy w ogóle jakoś można ją o tym powiadomić , to będę bardzo wdzięczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
To cudowne wieści :multi: :multi: :multi: A ta Pani która była zainteresowana Spanielką na pewno znajdzie równie piękną sunię :lol:. Przecież tych psiaków jest cała masa - spanielkowatych też :)